Kde kúpiť detské gore-texové topánočky v BB alebo ZV?

lindulak
24. sep 2010

ahojte! chcela by som sa poradit, kde sa da v tychto mestach kupit kvalitna detska obuv, ktora by bola nepremokava, najlepsie s gore-texovou membranou. mam na mysli zimne topky, napr. zn. superfit, ecco a take podbone. Poradite? dakujem 😉

katecameron
26. sep 2010

ja vo Zv viem ale neviem ako ti to napisat v meste v jednom podchode len neviem taketo malicke cisla maju uz pre take 6rocne v pohode maju

sue
26. sep 2010

@lindulak v Europe v Intersporte majú...cena od 40 eur, veľkosť od 25ky... vyzerali celkom fajn...

lindulak
autor
27. sep 2010

@sue dakujem pekne, ked pojdem do BB, pozriem 😉

zajkobojko
19. okt 2010

Akchcete kupit kvalitne detske topanky (zimne ci letne) odporucam 2 miesta v BB
1. Obchodik specialne pre det.obuv (aj znacku Superfit maju 49,-Eur, ale aj lacnejsie znacky) pri namesti SNP na Hornej ulici oproti poste hlboko pod branou (je tam aj restika Steakhouse)
2.Predajnu zdravot. po trieb v BB pri Rosveltovej nemocnici (budova riaditelstva) maju tam znacky Sante a Protetiku velky vyber zimnej obuvi, v zime maju aj letne e a to je problem vacsinou zohnat
Este dobry link zakladne body ako bymam vyzerat nezavadna obuv pre deti http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/clanek/13...

zajkobojko
19. okt 2010

ozaj cena tych zimnych det. topanok protetika v Rosv.nem.BB kolo 25-30,- Eur myslim

zajkobojko
19. okt 2010

celkove odporucam vzdy ked vyberate obuv kliknut na SOIku ci su zdravot. nezavadne. minule som chcela kupit malej nove topanky na mimibazary od jednej slecny , vyzerali fakt kvalitne a do neba vychvalene vsetky vlastnosti mali v popise...coze som nenasla na stranke SOiky? Obsahuju neake nebezpecne latky-vybpora Cina. Pozor na to.

lindulak
autor
19. okt 2010

@zajkobojko dakujem za tipy, omrknem to, ked budem v BB. nenapisala by si mi do internej posty, ake to boli tie nekvalitne topky? aby som nekupila take... dakujem.