Kde kupujete bodynká vo veľkosti 98 alebo 104?

mamahanka
20. feb 2014

Kde kupujete detské body tejto veľkosti?
náš malý je dosť vysoký na svoj vek a klasické 92 -ky sú mu už malé.
zatiaľ ešte nosí plienky na von, takže vtedy mu body obliekam - je to v zime aj veľmi praktické podľa mňa,pretože sa nemusím báť, že bude mať holý chrbátik.
ale...neviem ich nikde zohnať...

katkas1
20. feb 2014

aj v tescu, v obchodoch, lidli....vsade

mamahanka
autor
20. feb 2014

u nás v tescu som nevidela a v lidli majú len do 92 .

valentyne
20. feb 2014

@mamahanka ja som kedysi kupila v CaA. Dokonca mali j 110

83lenka83
20. feb 2014

Ahoj, pozerala som tesco a tam maju velkost do 24 mesiacov.

virivka
20. feb 2014

Ja som kedysi kupila v Lidli a nedavno predala🙂

mamahanka
autor
20. feb 2014

do Bratislavy sa často nedostanem ale pred vianocami som pochodila CaA aj HaM a práve vtedy nič také nemali.asi som mala smolu.
budem musieť niečo pohľadať na nete. radšej by som to však videla naživo, pretože niekedy ma sklame kvalita materiálu, keď ho nemôžem vyskúšať v ruke.preto radšej hľadám kamenné obchody.

iinuska
20. feb 2014

ja som videla davnejsie v HM

pietra
20. feb 2014

ja som nikdy problem s kupou body v. 98 nemala 😕 Bolo ich vzdy vsade dost, aj v tescu, hm, ca, aj v lidli byvaju. od v. 104 to uz bolo horsie trochu, ale tiez sa dali zohnat, dokonca par kusov som mala pri dcere aj vo velkosti 110
@mamahanka ked uz nikde inde nezozenies, pozri na mimibazar, je ich tam dost, aj nove, aj nosene

zeleny_cajik
20. feb 2014

Cocodrillo nma vacsie body, 98 sme od nich urcite mali.

mimik79
20. feb 2014

neviem odkial si ale ak mas blizko Alltoys, tak tam do 98 bezne maju s slovenskych vyrobcov

briseovna01
20. feb 2014

@mamahanka neviem ci sa to moze tak pisat ale napr. firma antonyfashion, maju aj eshop, slovensky vyrobca, niektore druhy bodyniek maju aj taketo velkosti. ja mam s nimi dobru skusenost, bavlnene, podla mna kvalitne.

koralinka
20. feb 2014

mne práve dnes prišli odtialto zo shopu https://www.modrykonik.sk/shops/seller/greenfro... malá bude mať 3 roky v júni a je vysoka chudučka, objednala som 98 a veru som mohla 92 ešte su jej velke, ju aj kvalitne a pekné a cena skoro ako v tescu

mamahanka
autor
20. feb 2014

ďakujem za všetky príspevky, určite popozerám a niečo objednám

2aska
20. feb 2014

@katkas1 ja mám taký problém s overalmy...neviem nikde kúpiť, nakoniec mi poradili HM-kúpila som nádherné 2 kusy -šmoula za 18 eur vo veľ. 92 ale v skutočnosti veľkosť min.98. v KE majú aj v detskom butiku v Galérii /ale len niekedy/ veľ.104 ale jeden kus až za 13 eur...

2aska
20. feb 2014

@zeleny_cajik kde predávajú tú značku?

zeleny_cajik
20. feb 2014

@2aska Kupovala som v Brne v Olympii, alebo v BA je obchod Pre deti... a pozri aj zu, čo máš najbližšie: http://www.coccodrillo.sk/Partnerské_obchody,79...

ivana166
20. feb 2014

ja kupujem v tescu

katkas1
21. feb 2014

@2aska ja osm nikdy nemala problem v tescu a v lidli maju bezne taketo velkosti

2aska
21. feb 2014

@katkas1 neexistuje. bývam v košiciach, do lidlu chodíme často a overaly som tam nikdy také veľkosti nevidela....v hypertescu najvačšie na dva roky

katkas1
21. feb 2014

@2aska u nas v lidli napr. nemaju nikdy velkost 104/110, tak skus po bazarikoch alebo dakych eshopoch, ja som detom kupovala tak alebo v tescu a to nosili body do 3 rokov

2aska
21. feb 2014

@katkas1 skúsim sa nabudúce v tescu opýtať...možno ich majú niekde inde.ja som hľadala medzi dojčenským tovarom...na oddelení pre vačšie deti som videla len dvojdielne pyžamá...

katkas1
21. feb 2014

@2aska no to uz musis hladat medzi vacsimy, neviem ake konkretne hladas ale ja som bezne kupovala aj take co su po 5 kusov balene

2aska
21. feb 2014

@katkas1 ale ja potrebujem overaly, nie body....teraz som kúpila v HM 2 kusy 92 ale v skutočnosti veľkosť 98 no 104 som nevidela...ale skúsim predsa ešte v tom hypertescu...možno ich majú niekde založené...ďakujem 🙂

loli39
21. feb 2014

ahoj skús pozrieť tento obchod majú tam aj veľké body sú síce len vo vľkosti 92 ale sú pružné a budu mu dobré
http://www.mamebabo.sk/body-a-dupacky-pre-chlapcov

lubbie
21. feb 2014

@mamahanka Ahoj, mavaju ich v Tchibo obchodoch, aj na internetovom. Neviem, ci aj teraz...Inak Cocodrilo ma 98-cky bodyna dostatocne velke, mam odskusane aj moj maly je taky vytiahnuty 🙂)

mamahanka
autor
21. feb 2014

ešte raz ďakujem za všetky rady.
aj dnes som pozerala u nás v tescu a v lidli, ale najväčšie 92 majú.
idem teda popozerať tie internetové obchodíky, ktoré ste odporúčali a idem ojbednávať.

ikeashop
22. feb 2014

@mamahanka Dobrý deň, v našom eshope ponúkame veľkosť body 104. Skúste sa pozrieť možno si vyberiete.

marosko256
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
najjulinka
2. mar 2014

@mamahanka 98ičky v Tescu FandF som kupovala... 104ky som ešte neobzerala, tak neviem či maju či nie.. ale 98ičku určite... a asi im to moc nejde, lebo vo vypredaji som kupovala aj 92ky aj 98ičky 😀 😉