Kde kupujete čiapky pre deti?

dasa10
5. okt 2013

Ahojte akú čiapočku davate teraz deťom? Mate nejaku osvedčenu značku alebo obchodik ? Rada by som kupila kvalitnú čiapku na jeseň pre malú a neviem si rady... 😅

zuzka1008
5. okt 2013

my mame štrikovanu od prababky 😉

sedem
5. okt 2013

Odporucam ciapky zn. Rada, pekne sadnu, schovaju uska, na prechod idelane 😉

ivkau
5. okt 2013

Ja som nasla zalubu v hackovaní tak ich máme veeelku kopu 😀

zazalienka
5. okt 2013

ja hačkujem, takže čiapku som nekupovala asi rok a pol.. keď bol malý menší, tak som tiež kupovala Rada čiapky.. sú skvelé..

duda82
5. okt 2013

vyborne su ciapocky zn Rockino cesky vyrobok 🙂 neolutujes mame viacej maximalna spokojnost 🙂

obchodpredeti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
linduska13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horana
19. okt 2013

Ono tie eshopy sa casto menia, ci uz zanikaju tie co boli naposledy este dobre a nove zase vznikaju, alebo zaujimave vzory ci ceny maju chvilu na jednom chvilu na inom...cize ked ja potrebujem spravim si prieskum cez google a co sa mi paci, ake obrazky, take hladam v ktorych obchodikoch maju.
Vseobecne mam dobru skusenost napr. s ceskou znackou RDX a tak niekedy hladam kde ju ponukaju. Dcere som kupila takuto capicku tej znacky: http://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/b67/b67d...

navonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heni79
19. okt 2013

Ja kupujem čiapky zásadne v obchode. 😀 Najradšej ich totiž kupujem tak, že ich rovno deťom aj vyskúšam. lebo cez net sa niekedy dostaneš k šialeným rozmedziam, napr. na 1-6 rokov, čo je nereálne. 😉
Nakupujem ich v normálnych obchodoch s detským oblečením, v špecializovaných predajniach sa mi zdajú predražené. Vždy si pozriem zloženie materiálu a podľa toho sa rozhodnem. 😉 Umeliny nie. A jasné, musí sa páčiť. 🙂 😵

irriss
19. okt 2013

@katren
@kokorunecka
@elise
@cmulinko
@anatalia77
@zuzkaanicka
@tenerifka
@barcelona94901
@macamac

Kdybyste si naaahodou zapomnely 😉 zapsat link, nez se Tema (smazala), tak je je tu "sexy cepickovy obchodik" 😉

minnie55
19. okt 2013

Ja som teraz nakupila ciapky v Lidli a v Kik, bola som velmi milo prekvapena super kvalitou a nizkou cenou 🙂 v Lidli hruba zimna ciapka 3,90€ , suprava ciapka+sal+rukavice 4,90€. V Kik stoja ciapky cca 3€.

obchodpredeti
19. okt 2013

Skús pozrieť u nás🙂

barcelona94901
19. okt 2013

@irriss 😀

kokorunecka
19. okt 2013

@irriss 😀 😀 😀 Už to tu vidííííím 😀

hajajanka
19. okt 2013

Strikujem 🙂

tenerifka
19. okt 2013

Moje deti ciapky nenosia a nikdy ani nenosili 😀

detskeoblecko
21. okt 2013

aj my máme v ponuke naozaj krásne čiapočky

oblecenieprekojencov
23. okt 2013

Skuste pozriet aj na slovenske ciapocky, ktore mame skladom (c.50-110)

ikke
23. okt 2013

H&M 😅

cawes
23. okt 2013

tak co ja viem to je taka tazka otazka, zalezi na tom co sa ti paci, ake farby preferujes atd. Ci drahsie ci lacnejsie atd. Ja som zberatelom capic minuly rok sme ich mali asi 17 tento rok som sa dostala zatial na 7 a to este nezacala zima. Mam par od reima, jednu strikovanu tu od pani z MK, jednu z ameriky, dve z HM, jednu tu smolkovu, a jednu z nextu

reskara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
navonka
5. nov 2013

Rôzne čiapky, nielen pekné ale aj praktické, teplé s tinsulate, nepremokavé, či obojstranné nájdete v našom Pro shope 🙂

zon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlata54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccyliu
5. apr 2014

na obecnom trhu, hackujem si ich

elilly
24. apr 2014

Ja som teraz objavila ciapku a k nej sa hodiace teplacky 🙂 na skveleponozky.sk

marosko256
14. máj 2014

Ahoj, no my sme kupili ciapocky na oblecsvojebabo.sk a su krasne. Tovar nam dodali rychlo a pravidelne u nich nakupujeme, tak skus pozriet a mozno nieco najdes 😉