Kde kupujete oblečenie veľkosť 158 pre 11 ročného chalana?

oriesocek
15. dec 2012

Ahojte baby, uz dlhsie riesime problem, kde kupit oblecko pre nasho syna. Mam pocit, ze pomaly neexistuju obchody, kde kupit normalne oblecenie pre syna. Ake mate s tym skusenosti a kde nakupujete? Rovnaky problem je kupit slusne topanky cca 38-39 pre neho. Nechcem u davat len mikiny s tymi hroznymi napismi, ale aj nieco elegantnejsie, take in.

babajaga
15. dec 2012

@oriesocek riesime to iste,poslednu dobu som spokojna a chodim do kiku...

adka7755
15. dec 2012

ja využívam väčšinou takko.-) majú takú športovú eleganciu..ale s topánkami máme tiež veeeeľký problém...v obuve mi dokonca povedali, že nech sa pozriem na dámskom oddelení, lebo to už nie je ani detská veľkosť, ale ani pánska ešte nie...a to mu mám asi kupovať lodičky:D:D:D

simsalabim
16. dec 2012

Ja mam takmer 12 rocneho synovca...sestra mu nakupuje hlavne v H&M, C&A, Marks&Spencer a - hlavne kosele a tricka objednava z Nextu. A viem, ze sa dost nachodi a navybera a vacsinou kupuje vtedy, ked nieco pekne vidi, nie vtedy, ked to akurat potrebuje. Pre takychto chlapcov je dost zly vyber....hrozne farby a este hroznejsie "obrazky" a napisy. Topanky a sandale - slusnacke, ale mladistve a kozene - zvykne kupovat zn. Rieker, inak synovec najradsej nosi adidasy a crocsy.

matozazzo
16. dec 2012

Mam 5,5r dievca, velkost nohy 31, chuda, vysoka, dlhe ruky, nohy... to iste ma caka. Tiez vela veci je v Takku, a potom, ako pise @simsalabim H&M, C&A, este dobry vyber ma Kenvelo, topanky Deichman, a sportove predajne, vzdy najdeme nieco v akcii... Lebo mam pocit, ze pri nas velkost nohy = cena :(