Kde kupujete škôlkárom tepláky?

xlucia
20. mar 2012

kde kupujete skolkarom teplaky a za kolko?
u nas idu ako "teple rozky" nestiham kupovat, ale teda 12´az 15e za kus nedam
kludne moze byt aj internetovy obchod, ak mate nejaku dobru skusenost

p.s. PROSIM adminov, aby mi temu nemenili na otazku. dakujem

alusha
20. mar 2012

@xlucia velmi dobre teplacky, ktore zvykneme kupovat, slovensky vyrobok - modelko, kvalitna pevna bavlna a nie su ani predrazene, nemaju zmolky ani po prani... stranku poslem do ip, lebo to oznacia ako reklamu 🙂

winona24
20. mar 2012

@xlucia buď v tescu....alebo na bazároch..... 😉

avanti
20. mar 2012

Ahoj, my mame uplne podobny problem, tiez hladam znacku, ktora by sa na kolienkach hned nepredrala.
Tescove tensie zatial "uspesne" derieme, no zvnutra zateplenejsie sa zdaju byt odolnejsie. Vo vypredaji sa mi podarilo za dobru cenu kupit 2-pack v Mothercare, ale nakolko ich mame kratko, este neviem povedat, kolko vydrzia. Zn. Wenice zatial tak pol na pol, 1 sa zodrali hned, 1 este drzia. Zn. Katval sa nam tiez podarilo zodrat. Aj z bazarikov sa obcas pritrafi dobra kupa, ale naozaj stale hladam znacku, ktora je "kolienkovoodolna", najlepsie na vyuzitie pre 3 deti 🙂)).

ginger_fox
20. mar 2012

@xlucia v H&M maju jednofarebne za 7,95€

sima.p
20. mar 2012

@xlucia super super najsuper tepláčky aké sme mali sú katval, je to slovenský výrobca, pozri na mimiaukciách, sú aj za výbornú cenu

andreah25
20. mar 2012

odporúčam H&M alebo NEXT. Lepšie som zatiaľ nenašla a majú aj prijateľnú cenu. Výhodne sa dajú kúpiť aj na bazáre a keďže sa jedná o veľmi dobrú kvalitu, tak často ani nie je poznať, že by boli z bazáru 🙂

beboo
20. mar 2012

@xlucia vidim ze si z BA - odporucam detsky textil v OD Buducnost v Ruzinove, hore na poschodi. ceny okolo 8-10 Eur, teplaky vydrzia vela a maju dobry strih, aj gumu v pase prisposobivu. moj syn je velmi chudy a ma dlhe nohy a maloktore teplaky mu sedia napr. z Tesca su hrozne siroke v pase a nedaju sa stiahnut (sice snurky nasite su ale len zvonka na okrasu, stiahnut nejdu skoro vobec) v HM zase maju strasne siroke "pudlo" a malemu visia na zadku, inde su zase predrazene.

xlucia
autor
20. mar 2012

@beboo moj je zasa pevny. nie tucny, ale pevny a vysoky. ma 5 rokov a kupujem mu tie tesco 6-7 alebo aj viac

zuzkag2
20. mar 2012

ahojte babulky, my nakupujeme v Lindexe teplacky, a su super, drzia tvar, nederu sa, a nie su ani drahe.

junovka
20. mar 2012

ja nakupujem u Cinanov za 4-5 € a nemam s nimi najmensi problem 😉 Naco budem davat spusta € za jedne obycajne teplaky, ked viem, ze z nich deti raz.dva vyrastu a v podstate aj tak zoderu 🙂

bubelko
20. mar 2012

@xlucia teplaky kupujem vsade, kde vidim - h&m, tesco, atd. ale momentalne kaslem na to a nazehlujem a prisivam zaplaty. a chodi v takych 😉

gabika7706
20. mar 2012

@xlucia mam dobre skusenosti s NEXT, H&M a KATVAL. Next-ove su mozno trosku drahsie, ale nezoderu sa hned tak ako tie z Tesca.

xlucia
autor
20. mar 2012

@gabika7706 si zlata, ale to su fakt drahsie. ked potrebujem kupit pre kazdeho tak 7-8 kusov, tak by som zruinovala 😎

janka_pn
20. mar 2012

nekupujem, podostavali sme a podedili, ale ak by som mala kupovat, tak u cinanov alebo v tescu, su lacne, maju velky vyber, urcite by som to teplakov do skolky neinvestovala vyse 10-15ecok.....

maznacik007
20. mar 2012

ja som najspokojnesia z teplacikmi z nextu... a cenovo vyjdu rovnako ako tu spominane cinanske alebo mozno o kusocek naviac.. treba kupit vo vypredaji alebo si objednat cez baby z UK ... a vyjdu nak na 6 az 8 eur za kus... ale zasa vynosia ti ich obe deti...
moj nosi niektore uz treti rok a stale su v pohode...

este som spokojna aj s teplacikmi z mothercare...

ja mojmu davam aj take makke riflicky do skolky

skor mi derie mala leginy .... hned ma niekde dieru najcastejsie na kolene...

xlucia
autor
20. mar 2012

@janka_pn v tescu stoja min. 10e , co sa mi zda dost. starsi uz potrebuje min 122, lepsie 128. aked su v skolke v piesku, tak denna spotreba su dvojo teplakov. mladsi detto

stardust
20. mar 2012

Teplaky aj kupujem, aj sijem, tie doma robene ma vychadzaju ovela lacnejsie ako tie kupovane 🙂

xlucia
autor
20. mar 2012

@stardust usi aj mne ked si sikulka 😎 , kolko by to vyslo? najradsej mam rovne bez vreciek, aby sa piesok nemal kde zachytavat

annie13
20. mar 2012

HM sa mi najviac osvedcili
Next su dost drahe

stardust
20. mar 2012

@xlucia ja som len zaciatocnicka a tie teplaky su to najlahsie, co sa da usit 🙂

poleva
20. mar 2012

určite kúpim 4 kusy kvalitných ako 8 kusov lacných šmejdov

bezaz
20. mar 2012

kupujem next, 2pack v sale ma vyjde nejakych 7-8eur 😉

adulik23
20. mar 2012

@xlucia rovne bez vreciek maju v lindex-e. cenu si nepamatam, ale urcite to bolo pod 10/ks.
ja mam rovnaky problem ako @beboo . maly je vysoky a chudy. momentalne mame doma asi 10 ks teplakov a sedia mu mozno 3. 😠 😠 😠 tesco, marks and spencer, H and M - vsetky su mu siroke v pase a tie snurky su tam na 2 veci.

beboo - buducnost je na drienovej? co je dole jednota? a ta predajna je ta oproti schodom?

lienockaa
21. mar 2012

Aj my derieme kolena..syn vysoky a chudy,tesco nesedia,cinske nechcem,ma citlivu kozu..spokojna som s firmou lta ako slovenskym vyrobcom..alebo este nakupujem aj cez net,naprz lindusky,tam mali nedavno taky material,ze sme ich aj vyrastli a nepredrali,disney cars motiv..

alusha
21. mar 2012

@adulik23 ja to robim tak, ze natiahnem do teplakov druhu gumu a je po probleme, tiez mu zvyknu byt velke v pase.... hlavne mensiemu, skoro do kazdych natahujem gumu 🙂

adulik23
21. mar 2012

@alusha tiez mi to napadlo, ale vsetky co som vymenovala maju vzadu gumu prisitu o teplaky, takze ani do jednych sa mi neda navliect nova. 😀 😀 😀

beboo
21. mar 2012

@adulik23 ano presne tu predajnu myslim - na drienovej hore oproti schodom. 🙂

skodovam
21. mar 2012

@xlucia ahoj, našla som tieto, celkom dobrá cena aj keď nie sú značkové, ale do škôlky myslím postačia, skús pozrieťhttp://www.babybazar.sk/pictures/800x600/440712...

brnka
21. mar 2012

Tie z Lindexu mavaju v akcii 2+1 zadarmo 🙂

skodovam
21. mar 2012

@xlucia dala som tam kopírovať adresu, ale nejde to otvoriť, tak skús pozriet na BB a meno má matuzko, má tam aj dobré ceny