Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kde majú výpredaje na sandálky?

lili777
21. jún 2012

Potrebujeme nové, nejako sme neodhadli veľkosť a už nám trčia prsty☹ dievčenské, kožené, najlepšie s tvarovanou stielkou. Ďakujem za tipy

31majka12
21. jún 2012

preco nepozries tu na bazare?

katren
21. jún 2012

@lili777 na toto forum nesluzi, pozri si bazar 😉

xlucia
21. jún 2012

@lili777 u batu v danubii, aj v tom ccc v carefoure

xlucia
21. jún 2012

@31majka12
@katren bazar sluzi na predaj nosenych veci, ona chce nove

31majka12
21. jún 2012

no pokial ja viem tak sa tu predavaju aj nove veci--len to baby pisu ze su nepouzite

katren
21. jún 2012

@xlucia to nie je pravda co pises....predavaju tu aj nové....a ked tak veľmi chce nové, stačí pozrieť ProBazar...

zuzulienka1973
21. jún 2012

Baby co zasa rypete.Toto je forum.Tak preco by sa nemohla spytat!Ked chce niekto kupit kocik a je tu urcite aj taka tema a pyta sa aky je lepsi ,preco by sa neopytal.Alebo co take dnes navarit?Aj taka tema tu je.Zase sa tu len pyta a davate si typy.Tak preco nedat typ na sandalky z vypredaja!

xlucia
22. jún 2012

@katren nechces prosim urcovat aj kedy moze kto na bazariku dychat??? pyta nove sandalky. kym najde nenosene v potrebnej velkosti, a take ake potrebuje, tak tu stravi pol zivota. a topanky treba prioritne vyskusat detom na nohe. MK nie je vseliek na kazdy problem ale forum kde sa riesia rôzne veci

lillika
22. jún 2012

@lili777 Zalezi na tom,aku velkost potrebujes.My sme kupili Sarke c.23 v Deichmann-e krasne ortoped.klenute za 10eur

maznacik007
22. jún 2012

ja som videla akcie na sandaliky v deichmane ... skus pozriet.... malemu som kupila za par eur.... aj na tenisky mali akciu ... adidasky za 13 eur.. a pod..
@katren nechapem preco radis uplne mimo topanka sa ma skusat na nohu a nie kupovat cez net nejake captaky alebo kvazi nove a casto krat predrazene...

fakt clovek tu uz musi rozmyslat ked sa chce nieco spytat alebo dat novu otazku ze ci sa to katren bude pacit.... neviem mne osobne to prijde divne ...
ano uznavam ze ked niekto da otazku myslite si ze som tehotna a to sa tu uz riesi 250 krat tak sa mu da slusne napisat a odporucit inu temu ale ja mam pocit ze ty mas z toho nejake zvlastne potesenie z neustaleho usmernovania tu hadam nie sme v materskej skole... skus sa radsej realizovat v tomto smere doma alebo na manzelovi ak to teda zvladne... 😉

katren
22. jún 2012

@xlucia
@maznacik007 dievcata, dakujem vam za komentare 😉

nechapem, preco zo mna robite hlupanu za to, ze som odporucala si pozriet aj vypredaje na nete a za to, ze nakupujem topanky cez internet???? preco ma poucujete, ze treba prioritne topanocky skusat????? viete co??? nie vsetky deti to potrebuju.....kazda si pozname svoje dieta a vieme, ci treba alebo nie ho vlacit po obchodoch a hladat topanky.....viem to.....dokonca viem aj to, ze Dominicke mozem objednat topanocky bez problemov z internetu a nebude problem.....pri Miskovi si to nemozem dovolit.....siroka noha a vysoky priehlavok a hned je problem na svete......nemusim pri internete stravit pol zivota aby som nasla topanocky.....poziem web predajne, vyhliadnem par kuskov a ideme skusat....nesadnu??? nevadi, vyhliadnem ine a zas idem....nevlacim ich pol dna po obchodoch, mam to vsetko vybavene do hodiny....
A co sa tyka vypredajov.......na internete su vacsinou lepsie akcie ako v predajniach......kupit Protetika /ziadne captaky/ topanocky za 15€ a za 30€ a viac € je sakra rozdiel.....ano, kupila som cez internet za 15€....celokozene, protetika, NOVE, ziadne captaky.....ak budete chciet link, velmi rada poslem 😉
a aby som nezabudla:
@xlucia nadych, vydych.....nadych, vydych... 😉

lenka311
22. jún 2012

@lili777 Ak sa Ti dá, choď ich kúpiť osobne, lebo topánky musia proste sadnúť. V Deichmane sú prijateľné ceny aj kvalita 😉

maznacik007
22. jún 2012

@katren no sak o tom to je ze kazda si svoje dieta pozname a zadavatelka si asi tiez pozna a preto sa pytala na vypredaje a nehladala v bazare... 😉
tie akcie na internete a v predajni to by som tak netvrdila... ja nakupujem v ba v eurovea, avion a tak ... a veru ti poviem ze casto len tak otvaram oci ked vidim predavat veci tu v bazare nosene za vyssiu cenu ako maju v kamennych predajniach ...

v deichmane som kupovala elefanten malemu a cena bola 10 EUR cele a 8 Eur sandale... nove samozrejme.. detto next mothercare, debenhams.... su vypredaje tie ceny su tam lacnejsie...ako na nete za nosene... takze klud daj si nanuk a pohoda

katren
22. jún 2012

@maznacik007 😉 nanuk uz som mala 😀

maznacik007
22. jún 2012

@katren to ma len tak napadlo ... akurat tu chodi po dedine take auto co tak vyhrava a predava nanuky.... ale inak fakt teraz pozeram ze ty si mimo BA ze tu stoja veci menej... a to dokonca aj v tescu... ja som sama nechapala... kupila som v petrzke v tescu taku hracku .... a boli sme potom asi o dva dni v nitre a tam sme sli do tesca a tam ta ista hracka stala o 5 eur viac...
nechapem preco je to tak... ale je... 😅

katren
22. jún 2012

@maznacik007 ano, to som si vsimla aj ja....v BA najdem veci podstatne lacnejsie ako tu....preto sa sem-tam zbalim a idem na nakupy do BA /ked ma mm cestu k uctovnikom/ oplati sa mi to aj vtedy a samozrejme plus cestu ratam a stale to vyjde na niektorych veciach ovela lacnejsie ako tu.... 😠

lili777
autor
22. jún 2012

Ja som chcela nové, veľa vecí kúpim z druhej ruky, ale topánočky chcem nové. A malinká zatiaľ trošku čapce, tak potrebujem kožené so stielkou, nevyšlapané. Ale už som dnes zohnala, tak ďakujem za tipy. Máme Santé za 22 eur, to sa celkom dá.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli