• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde (na internete) môžem predať detskú výbavu?

6. januára 2016 
ahojte maminy a buduce maminy viem ze to nepatri do temy, ale odchadzame nacisto z Anglicka a chcem predam par veci ako autosedacku, postielku, gym mat. Viete mi poradit nejaku stranku prosim. Alebo ak by ste niektora z vas mala sama zaujem o tieto veci.Som z Coventry.Dakujem
30. nov 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,

my sme z yorkshire.
predat skus cez ebay alebo mi posli fotky ych veci, popytam sa kolegyne, caka tiez babatko.
30. nov 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj diky za odpoved.Ked chces poslem ti foto cez mail. Posli mi prosim tvoju mailovu adresu. No neviem ci to nebude daleko pre kolegynu ked ja som z coventry,warwickshire.
1. dec 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, ze ma pohybe nenapadli skorej! :slight_smile:
mozes skusit aj londyn.sk alebo miestne webstranky ci miestnu tlac.
2. dec 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko klaudis, uz je dost neskoro. ale skus ebay, tam je to ok, alebo u nas je taky market, a kto co chce tak prinesie a moze predavat. ale neviem ci sa za to plati alebo nie. je to len v sobotu od 7 od rana do obeda. je to v coventry. alebo skus gumtree.
2. dec 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
6. nov 2011 o 22:50 • o_o
Skús eBay, ako ti už radia... Tam je veľký potenciál a pokojne tam môžeš predávať veci aj pravidelne, nie len jednorázovo. :slight_smile:
6. jan 2016 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok