Kde nakúpiť veci pre bábo v Prešove?

suzig
3. jan 2008

Kto mi poradi kde sa v Presove a okoli da nakupit vsetko pre babo? Kde maju velky výber, normalne ceny a hlavne kvalitne veci ? Nejaky obchod kde najdem aj nieco viac ako Dema,Chico a pod . Napr. Casual PLay, Jane, Quinny - nieco excluzivnejsie .... poradte. Vopred dakujem.

dupinka
3. jan 2008

na slovenskej je teraz otvoreny novy obchod, Slovenska c. 8, za ciernym orlom...

sandrina
4. jan 2008

ten obchod na Slovenskej sa volá Baby Bee. je novy ale naozaj skvelý. ja som tam kupila kocik CasualPlay. je to jediný obchod , v ktorom sa da nakupit kvalitny znackový tovar za slusne ceny. majitelka je mlada kocka, velmi zlata a ochotna. osobne som bola velmi rada ze take cosi sa v Presove konecne otvorilo. maju tam vsetky znacky co si vymenovala, tusim ze aj vystavene - a este viac na objednavku, chod sa tam pozriet, myslim ze si tam vyberies. ja nakupujem uz len tam, maju aj skvele obliecko pre maleho, spokojna som ja aj maly 🙂

nelika666
4. jan 2008

a internetovu stranku spustia niekedy teraz v januari 😉

suzig
autor
5. jan 2008

Dakujem za tip, bola som sa tam pozriet, a bola som velmi milo prekvapena. Naozaj maju velky vyber, a dokonca znacky ako Gesslein,Red Castle ...co som v Presove urcite necakala 😉 Budeme objednavat kocik u nich - len som sa este nerohodla ci Quinny, Casual alebo Mutsy .... Ku Quinny maju teraz fusak za 3000 zadarmo. Kazdopadne vdaka za tip, som maximalne spokojna, ze v Presove sa da takto nakupit 🙂

suzig
autor
5. jan 2008

vie mi niekto poradit, pre ktory z tychto 3 znaciek sa rozhodnut ? Quinny,CasualPLAY, Mutsy ? ake mate s nimi skusenosti ? dakujem.

sandrina
7. jan 2008

Ja mam cerstvo kupeny CasualPlay S4....a som veelmi spokojna. Super sa s nim manipuluje, bez problemov sa sklada, pohodlne sa ovlada, po zasnezenych chodnikoch ide ako jeep 🙂 Mozem vrelo odporucat. Zatial ziaden problem, a verim ze ani nebude, nakolko ja som tuto znacku chcela od zaciatku, pretoze som uz pred tym "testovala" kamoskin 😉

lucy999
7. jan 2008

ahojte vsetci s presova.je naozaj velmi tazke nieco lacne zohnat v presove.dakujem aj ja za typ zajst do toho noveho obchodu na slovenskej ulici.ak niektora mamicka sa nudi ako ja moze mi napisat.

sandrina
9. jan 2008

lucy
toto nie su velmi lacne znacky, ale kvalitne, a po vsakovakych skusenostiach so "super" polskymi lacnými kocikmi, hovorim - nie sme tak bohaty aby sme si mohli dovolit lacne veci - a pre kociky to plati dvojnasobne. Ak si zratas cenu kocika, cestu do PL, tvoj cas a potom tie problemy - nestoji to za to .... urcite sa da TROSKU priplatit a kupit ovela kvalitnejsi kocik za relativne nizku sumu. Co som mala moznost vidiet ponuku, v tomto obchode maju aj taketo kociky ,nie len excluzivne drahe.

menoapriezvisko
9. jan 2008

sandrina suhlasim 😉

sophie
12. jan 2008

ahojte baby, vidim ze pisete o kvalitnych kocikoch, nemate nektora zaujem kupit celkom novy Gesslein Vision?

drobcek2007
13. jan 2008

sophie asi to nebude sportovy ze ??? ☹

sophie
13. jan 2008

drobcek, je sportovy, s prenosnou taskou taskou na dieta (co sa da prerobit na fusak 2v 1 ) super vec. Je to trojkolka, odpruzena, so vsetkymi nafukovacimi kolesami. Fakt je vyborny. Ale nam sa bohuzial nevojde do vytahu, kocikaren nemame, prisiel nam len v pondelok, je uplne novy a ja som z toho nestastna.

drobcek2007
13. jan 2008

sophi pisem na ip 🙂

drobcek2007
16. jan 2008

podla mna je nadherny no priatela akosi neuputal 😒 ale ani ta vaha mna 😖 hladam cosi lahsie 😅

majadub
14. aug 2010

Ahojte,
prave som si precitala info o obchode Baby Bee v Presove, mozte my niekto napisat, ci este stale funguje, kedze nie som z PO a nerada by som tam cestovala naslepo. Vdaka.

juliap
15. aug 2010

@majadub ked si vsimnes, toto je stara tema, ak chces, chod do temy regiony a tam si najdi Presovcanky II ... ak je to obchod na masarykovaj, s kocikmi, postielkami sedackami a pod, tak funguje, skus si najst aj na internete, mali by mat svoju stranku.

majadub
15. aug 2010

Ahoj Julia, dakujem za info, usetrila si mi kopu surfovania po nete, ten obchod, aj stranku som nasla, este sa tam z BJ vybrat a okukat co maju. Hadam si nieco vyberieme. Som dost naklonena X-landeru,, ale nie je to podmienka a tam ich tiez maju, takze super. 🙂

tina_
16. aug 2010

ide o to, čo hľadáš... 🙂
Môžem ti poslať do IP link na internetový obchod (autosedačky, erg. nosiče, šatky, cestovné postieľky,...) - po dohode je možný aj osobný odber v Prešove, resp. doručenie zdarma v rámci Prešova po dohode.

tina_
16. aug 2010

maja, čo ja viem, tak ten obchod babybee je už v Košiciach, mrkni ich webstránku.

majadub
22. aug 2010

Ahoj, dakujem za info dievcata. Nasli sme v Presove obchod best4baby na Masarykovej, ktory mi poradila Juliap a tam dokonca mali moj vytuzeny X-Lander X3. Je celkom novy a za super cenu, kedze tam uz maju aj novsie modely, tak sme ho hned vyskusali a kupili. Viem, ze nie kazdemu vyhovuju pevne 4 kolesa, ale my sme take mali aj na starom kociku a mne to osobne nevadi. Zda sa mi dost stabilny a aj vhodny do terenu, co my obcas potrebujeme. Takze teraz testujeme a vytesujeme sa. 🙂