Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

ollski
22. máj 2010

millada, ono vychadza vacsia zlava na 1 ks plienocky, ked si kupis economy pack, ako giant pack...teda ak neni na ten giant nejaka supis akcia...ja som nakupila v DM radsej viacej economy packov vybaju myslim standarne cca za 12 eur minus ta zlava, popripade este pouzit nejaky kuponik na zlavu na cely nakup...a tak 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka17
30. máj 2010

idem to tu oživiť,
v carefour budú od stredy v akcii Happy...viem, že ako plienky nic moc, bez pružných pásikov a tvrdé, ale zase 2 balenia budú za 10EUR 😲 😀 Tak za takú cenu nekúpim ani len babylove so žolíkom 😅
A ja také plienky rada používam, ked viem, že o hoďku ho aj tak rozbalím, lebo plienku naplní ( to ráno) alebo ho budem kúpať 😵
A v lidl budú akcii Pampers Giantpack...tuším 22 EUR 😉

miska333
30. máj 2010

tie happy nekupujte, najhorsie plienky ake som mala

martinka17
31. máj 2010

sú fakt hrozné 😝 , preto ich používam len tak na hoďku....ale sú aj horšie, tie potiahnuté igelitom, to je už ako keby som mu dala igelitové vrecko miesto plienky 😲 😀 😀

zuzuxx
31. máj 2010

co mate proti happy? ja ich mam rada, najlepsie boli 1tky, teraz pouzivam 3ky a tiez v pohode. A v zasobe mam uz aj 4ky.
Pre mna nikdy viac su zelene tescove 🙄

martinka17
31. máj 2010

😀 každý lúbi niečo iné, tak hor sa moja do carrefour 😀

millada
31. máj 2010

mali ste uz niekto take plienky ze Helen Harter alebo tak nejako? Videla som akciu v hypernove 😕

ewana73
31. máj 2010

no ja som teraz vyskusala tie babylove z DMka.no trochu som sklamana na to ako ich zu kazdy chvali,neviem ale sa mi zdaju nejake "tvrde" a na noc nam vobec nevyhovuju a ked sa do nich maly pokakal,hroza.. a este neviem ci sme natrafili na nejaky chybny balik ale vsetky plienky sa mi na jednej strane paru gumicky 😢 . no ,ostavame zatial stale pri pamperskach 🙂 .

pipussa
31. máj 2010

dostala som k narodeniu miminka balik - tortu, s plienkami babylove, velkost midi...
to je na ake velke miminko ???

gloria78
31. máj 2010

millada - Helen Harper, raz a nikdy viac!!! Celá bola z nich vyhádzaná a počula som to od viacerých...jo a akcia na ne? už bývajú často a všade.

misi33
31. máj 2010

pipusa midi to je myslim od 4do 9 kg,

miska333
31. máj 2010

v hypernove ja akcia na tie happy bella ale su strasne, nemaju pruznr pasy su tvrde a maly sa z nich precika a prekaka tam dole pri nozickach mam este cely balik a neviem sa ich zbavit a zase babylove sa mi prekakal, cely chrbatik mal okakany a vzdy som ho musela prezliect. ja mam rada pampers ale mala som aj my love, dostala som ich su krasne obrazkove ale nikdy som ich v ziadnom obchode nevidela- najlepsie

zuzanale
31. máj 2010

Ahojte baby od 2heho akcia v tescu aj bille hugies premiumky akcia tak kto používate mrknite ich letáky 😉

millada
1. jún 2010

@gloria78, tak teda tie helen harper radsej nebudem skusat, ked nie su dobre. A huggies uz tiez nikdy viac 😝 😀 To boli snad najhoršie plienky zo vsetkych 😖

@miska333, tie my love tusim len v rakusku maju, u nas som ich ešte nevidela. Ale počula som, ze su super 🙂 A tie bella happy radsej tiez nevezmem 😝

@ewana73, neviem, či si skusala okrem pampers a babylove nejake plienky. Ale myslim, ze zo vsetkych ostatnych lacnejsich od pampers su babylove naj. Mozno mas fakt zly balik, ked sa ti paraju, ale inak su babylove podla mna fajn, aj mäkke 😅

martinka17
1. jún 2010

ja používam babylove, spotrebovali sme už viac ako 10 megabalíkov, ešte sa mi nikdy nepárali.....skús ísť do dm a reklamovať to 😉

zuzanale
1. jún 2010

no ja sa musím tiež postaviť za babylove ako martinka 17 tiež ich používam skoro od narodenia a nebol problém ani párave gumičky ani tvrdá plienka ani nakakané nam z nich neutekalo dokonca som staršej ešte okolo 3rokov kým na noc potrebovala kupovala to balenie bez krabice tuším juniorky to boli 13-27kg a keď sa aj náhodou pocikala plienka naložená statočne ale ani nepresiakli ani sa netrhali a to keď ju malá suchu tak sa použila j 2-3 noci a boky a suchý zips držali 😕

rainee
1. jún 2010

aj my sme maximalne spokojni s babylove, mozno to bolo fakt chybne balenie. megapacky sa celkom oplatia a na pampersky su do 30.6. zlavove kuponiky na 2e takze sa oplatia hlavne ked su v akcii...

millada
1. jún 2010

@rainee, ja som skusila v hypernove pouzit kupon na pampers, teraz ked su v akcii a nezobrali mi ho 😒

rainee
1. jún 2010

akurat som zistila ze pampersky active baby Maxi su teraz v akcii v DMke za 16,80 a ked sa uplatni ten 2e kupon to uz je potom lepsia cena 😉

millada
1. jún 2010

@rainee, oooooo, super 😵 Utekam teda do DM-ky 😀 dakujeeem 🙂

rainee
1. jún 2010

tie pampers maxi za 82 ks 😀
milada ty asi myslis ten kupon co chodil postou? ale to je divne lebo to ti mali zobrat aj v hypernove. v dmke a carrefoure mi ho zobrali bez problemov. v bille bol trosku problem, tusim ho tam videli 1x ale zobrali, len si s kuponom nechali aj blocek z celeho nakupu. 😝
ale su aj ine sezonne zlavove kupony ktore sa daju stiahnut a vytlacit priamo z webstranky pampers, blizsie info v teme Kupony pamers, je tam aj link 😀

ewana73
1. jún 2010

millada , ano skusala som aj ine plienky a ano ked to beriem tak,ze z tych lacnejsich,su asi fakt najlepsie ..

gloria78
2. jún 2010

Z tesca prišli zase samé "praktické" kupóny ☹ Aj vám?

martinka17
2. jún 2010

ja ešte nič nemá, čo ma to tam čaká?

gloria78
2. jún 2010

krémový likér, rama, lego duplo, nesquik, jacobs mocca, vl. utierky my babys, väčšinu z toho nepoužijem

gloria78
2. jún 2010

včera bola nejaká plná schránka, z DM prišlo tiež čo vám, nepotrebujem Gliss Kur a sebamed 🙂

martinka17
2. jún 2010

super, tiež asi použijem nič 😝

to dm je super, ja mením kupóniky ako divá 😀

alana1111
2. jún 2010

ahojte baby chcela by som sa vás opýtať tie čo používate happy plienky či by ste mi nemohli poslať ean kód z plienok pre kamarátku ona by ich potrebovala.Ďakujem 🙂 keď tak napíšte do ip.a od dnes sú aj v 101 hugis a dostanete vlhčené utierky mám taký dojem

millada
2. jún 2010

kupila som babylove plienky MAXI a su ovela väčšie ako pampers tej istej velkosti... 😒 Aj vam sa zda?