Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

adrianai
5. aug 2010

ahojte kočky, viete mi povedať, do kedy platí akcia v lidli na pampers? ďakujem 🙂

martinka17
5. aug 2010

@zuzkat1
nie, ja som práveže mala tie premium a vkuse bol precikaný, aj keď je pravda, že veľa pije, ale pri babylove nemám ten problém 🙂

ivanka85
5. aug 2010

@adrianai mala by do nedele

ziza55
5. aug 2010

podla vas sa ta akcia v lidli oplati?aka vlastne je?xixi

adrianai
6. aug 2010

@ivanka85 ďakujem 🙂

zuzkat1
6. aug 2010

@martinka17 tak moja je este mala ..ma len pol roka a okrem mm nepije nic... tak asi sa to da vydrzat ked je navyse kazde 2-3hodky prebalim🙂

martinka17
6. aug 2010

@zuzkat1
toiste, ja ja som mala hneď po narodení jeden pakel a bol super, teraz ho prebalím tak 4 krát denne, piata na noc, ale malý pije asi liter čaju, mlieko, polievky, ovocie... 😀 Niekedy mám pocit, že žije na vode, lebo tuhé mu veľmi nechutí 😅

martinka17
6. aug 2010

@ziza55
ak čakáš bábo a chceš kúpiť do rezervy trojky, tak je cena celkom ok, ak ti ide len o pampers 😀
ak hľadáš akciu na akékoľvek plienky, tak skoč do DM a mrkni, po čom majú iné plienky, a vyberieš si, pričom s kupónmi na zľavu je to ešte lacnejšie 😀

adrianai
14. aug 2010

kočky, neviete, či majú niekde v akcii vlhčené obrúsky Pampers Sensitive?

beruska113
14. aug 2010

baby prosim vas kolko stoja tie Dm kove plienky? my pouzivame pampers, ale chcem skusit na den tie dm. maly vazi 10kg. dikes 🙂

beruska113
14. aug 2010

@adrianai
ja teda neviem, ale mne sa z nich maly vyhadzal na celom zadku. pore nas su naj tescove zelene

tehula
14. aug 2010

beruska, na 10kg potrebujes 4ky, Balenie je po 2x42ks a stoja 13,95

beruska113
14. aug 2010

@tehula
diky a ved to su nejake drahe, ved pampers ma naposledy vysli pod 5skk

zuzkat1
14. aug 2010

@beruska113 @adrianai tak presne tie pampers sensitive utierky su agresivne..malej ich vobec nedavam...ja som pouzila sebe na ruky a tvar ked bolo tak teplo ze sa osviezim a este hodinu ma stipala koza☹ my bud modre tescove,ale aj zelene su fajn,alebo babylove DM sensitive biele

beruska113
14. aug 2010

@zuzkat1
jemu sa az take pluzgieriky spravili. aj my sme mali DM ale tie zelene, ale tie rychlo vyschli, ked sme ich zle zavreli. ale tescove sa mi pacia, aj modre, ale zelene mi viac vonaju, ale hrubka, aj vlhkost akurat.

@adrianai
hlavne nekupuj do zasob, ked babo este nie je nasvete a nevyskusala si ich uz. ja truba som tiez 4balenie kupila a umyvala som s nimi sedacku 🙂

zuzkat1
14. aug 2010

@beruska113 hej tie DM aj mne vysychali ale kupila som tu krabicu na ne a odvtedy je to super🙂

beruska113
14. aug 2010

@zuzkat1
krabicu mame aj my, ale vysvetli chlapovi, ze sa to musi zatvarat 😀 a jedny my vyschli v taske. ale inak boli dobre.

tehula
15. aug 2010

@beruska113, no pozri, kym sme mali 3ky, tak za tuto istu cenu bolo 100ks v baleni, zial cim vacsie pleny, tym to vychadza horsie cenovo, ci u pampers, alebo u inych znaciek. Ja sa snazim vyuzivat tie 25% kupony, alebo 10% zlavy na nakup, takze malokedy platim plnu sumu za ne a vtedy sa i to oplati

ziza55
15. aug 2010

baby neviete mi poradit...ked sa babATKO narodi treba kupit tie najmensie?lebo kamoska mi vravela ze kupovala hned od zaciatku 2-ky....dik

tehula
15. aug 2010

@ziza55, zavisi ake velke dieta sa ti narodi. ja som si zobrala do nemocky tesco fialove 2ky ze od 3-6kg, no boli riadne velike, tak som potom musela kupit pampers newborn 2-5kg. Mala mala pri narodeni 3050g, no schudla na 2850 ked sme sli domov. Viem, ze newborn su aj tie babylove z DM

ziza55
15. aug 2010

@tehula dakujeeeeeeeeem

zuzkat1
15. aug 2010

@beruska113 tak moj chlap prebaluje raz za mesiac takze pohoda🙂

beruska113
15. aug 2010

@ziza55
tiez som brala 2-5kg, ale potom sme uz kupovali vacsie, mal 4250pri narodeni

beruska113
15. aug 2010

@tehula
diky, mozno jedny vyskusam.

adrianai
15. aug 2010

@zuzkat1 no baby, to mi ani nehovorte, a ja som si myslela, že tieto sensitive budú jemnučké k pokožke 😀 dík za rady... inak tiež som už kúpila tie oranžové pampers - síce v super cene - ale tak sú parfemované, že až mne to vadí 😖 , prinajhoršom budú na tú sedačku 😀

zuzkat1
15. aug 2010

@adrianai no utierky pampers su hrozne,ale plienky su fajn ja pouzivam teraz uz activ baby ale mala som aj tie tusim v zltom baleni pre novorodenca velkost 3-6kg🙂 boli dobre

adrianai
15. aug 2010

@zuzkat1 tie si ešte plánujem dokúpiť do pôrodnice na 2-5kg, lebo doma mám iba veľké balenie modré 3-6 kg, ale bojím sa aby sa mi v nich bambulka neutopila 😀

newyorkgirl
15. aug 2010

@ziza55 oplatia sa aj tie male 2-5, nas mal skoro 4kg, a aj tak sme ich pouzivali, lepsie tomu babatku sadnu a nie je v nich take utopene 😉 ale zas nekupit vela baleni...

zuzkat1
15. aug 2010

@adrianai no neviem nasa ma teraz necelych 7 kil a su jej dobre tie na 7-18kilove babo...papmersy vyrabaju dost male plienky,ale zas novorodenci su prtavucki 🙂 iste budu dobre aj tie 2-5kil... take balenie smo pouzililen jedno v porodnici a doma uz hned 3-6🙂 ... z inych znaciek su jej este akurat a skoro aj velke tie co su na 5-9kilove deti🙂