Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

jankapiknova
15. aug 2009

mne sa pampers lubili uzlen preto ze su meksie tiez ale ked som ich pouzila zmenila som nazor ☹ , neviem ci mal niekto skusenost jak ja ale mal pampersku chvilu a zvrchu bola jak cela vlhka,taka tescova nieje ani ked ju ma celu noc, jak keby bola precikana ale popritom neviem ci raz do nej cvrkol za tu chvilku. a pamper su jedine co nam podrazdili trosku pokozku,tak sa toho zbavujeme uz dlhsie ale nastastie to je len malicko 🙂

dadka28
15. aug 2009

kocky,tento vikend maju akciu v Bale na pampers giant pack rozne velkosti za 14,55eur

domulienka
15. aug 2009

aj my sme vcera kupili nove tesco plienky,su ok este sa mi viac pozdavaju ako stare,su ako pampers,ako pise suziad,sirsie a neprecika ich.mame doma este par pampers tak som porovnavala,tie uz nekupim oni a huugies jedine su zvonku vlhke uz po polhodine.

jankapiknova
15. aug 2009

domulienka uz som myslela ze len my ich mame mokre z vonku

sofik
15. aug 2009

v Lidli je akcia na plienky - balenie za 7 eur 🙂

lienka8311
18. aug 2009

Baby este je ta akcia na tesco plienky?

jankapiknova
18. aug 2009

ano je a zajtra posledny den, ja uz mam nakupene 😉 🙂

miskachrumka
18. aug 2009

baby ja idem za hod.do tesca ja som ich este nepouzila pre maleho to su fakt tak dobre?a vtom baleni za 7eur kolko kusov tam je?

miskachrumka
18. aug 2009

som sa sekla to boli z lidla ☹

ingulka
18. aug 2009

z LIDLA je balenie 50ks... zatial skusam, ale vyzeraju byt OK

jankapiknova
18. aug 2009

my uz pouzivame nove tesco a su dobre, este lepsie nez predtym

berus222
18. aug 2009

janka, neni su take ako tie fialove, ze gumicky uz mal maly zarezene a spodok plienky medzi kolenami?

jankapiknova
18. aug 2009

vies co nam vyhovovali aj tie fialove ale na tychto sa mi lubia viac na bokoch tie gumicky,predtym sa stalo ze to mal volne a potom mu vytieklo pocas cikania ale teraz sa to nestava. A ten spodok to som si nikdy nevsimla ze by mal medzi kolenami. 😉

berus222
18. aug 2009

tak skusim, lebo tie fialove nam nesadli. zatial mame naj babylove.

miskachrumka
18. aug 2009

no ja pouzivam od zaciatku pampers no raz smew mali mi poradili ze ja clever su super tak som ich kupila neboli zle!dali sa ale mne sa paci ked plienky vonaju ajked len chvilku 😀

iwuskaaa
18. aug 2009

Ja sa tiež chystám zajtra na plienky do Lidla, my sme s nimi boli spokojní 🙂 . Vyhovujú nám aj Tesco plienky, takisto aj Babylove z DM, povedala by som, že tie asi najviac 🙂 .
Na Pampers dostal náš malý alergiu 😖

berus222
18. aug 2009

aj nas mal na pampersky alergiu, ale taku alergiu, ktoru za hodinu pouzivania dostal na plienky z DM nejake Alana eko plienky, taku som este nevidela.

jankapiknova
18. aug 2009

nasmu tiez jedine plienky ktore nesadli boli pampers 😠

maruska22
18. aug 2009

ja som tiez dnes kupila plienky v Lidli...konecne ich dali do akcie🙂)lebo tieto malemu vyhovuju asi najviac, nas velmi potrapili fialove tesco plienky, maly mal cele brusko vyhadzane... 😖

marfic
18. aug 2009

nám tiež vyhovujú plienky z lidlu, hlavne na noc, lebo pampersky precikal, ale dávam ich cez deň, tesco fialové nám vyhovovali len v prvých mesiacoch, potom ich začal precikávať.. mali sme aj z dm, ale tie sa mi zdali stále akoby ich mal mokré, nesali tak dobre ako tie z lidlu

icejane
19. aug 2009

ahojte ja som si dnes vsimla v tescu nove plienky maju zelene balenie a su dost lacne, teda midi stoja necelych 8 eur 58 ks...mal uz ich niekto? ake su?

jankapiknova
19. aug 2009

su dobre tesco,teda pre nas su najlepsie 😉

lyongirl
19. aug 2009

icejane - tescové sú jedny z najlepších 😉

mici11
19. aug 2009

tie nove zelene tesco plienky su fakt dobre 😉 , aj fialove nam vyhovovali a zvykneme pouzivat aj pampers

cuchre
20. aug 2009

zelene su fajn,ale precikal, tak ich musim menit castejsie....

icejane
20. aug 2009

a vsimla som si ze aj obrusky ma tesco nove take velke balenia po 4x72ks...tie predtým neboli vsak?

lyongirl
20. aug 2009

tiež sa mi zdá, že neboli, ale ja obrúsky tescové nekupujem, lebo mi vždy smrdeli, kupujem kauflandové

l3nka
autor
20. aug 2009

a aký je rozdiel medzi tesco plienkami a tými z lidlu?

najjulinka
20. aug 2009

Tie lacnejsie Tescové obrúsky su tiež iné... a na porazenie.. lebo su menšie a uplne priesvitné... 😖 😠 Takže pozor!!!
a Kolko stojí to 4balenie tých druhých Tescových???

domulienka
20. aug 2009

ahojte my sme s novymi plienkami tesco spokojne,na starych malej vadila gumicka na chrbatiku,v tej oblasti bola vyhadzana,inde nie,nove bez problemov a super su aj nove vlhcene v slabunko zelenom obale,nemaju chybu,zvieratkove a fajn vonaju,veru tie stare br,mne smrdeli ako rozliate pivo 😝