Kde sa dá nakúpiť kvalitný detský nábytok?

aktak
3. sep 2009

Ideme zariadovat detsku izbu a mame velku dilemu aky nabytok vybrat. Aj co sa tyka kvality aby sa nerozpadol po 2 rokoch ale aby nestal "100 tisic". Tiez som pocula ze by mal byt pre deti len masiv, lebo foliovane a ine materialy mozu vyparovat lepidla a vselico (sak vetrame 😀 😅 ). Poradte dobru predajnu kde sa da vybrat za prijatelne ceny. Vela ludi nas posiela do polska ale...
dakujem

kilecko
9. aug 2016

suhlasim od vikis nic nekupujte, su to podvodnici..od maja nemam tovar ani peniaze a nekomunikuju, no hroza...posielam podnet na SOI

drnkalka
4. okt 2016

ja sem na kupila na slovenskych stranakch ketyban. Su to pekne a hlavne kvalitne veci aj z masivu a aj levnejsie z drevotresky. Aj ked sa tym človek musi trocha popreklikat, napokon naozaj spokojenost. Vela stastia z vybyvovanim. Ja som riesila nabytok pre dieti, aby bol kvalitny a aby ma to nezruinovalo financne 🙂

adrian333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezaja
18. dec 2016

Ja sem nakupila v e-shope http://www.mimulo.sk/. Su to velmi pekne veci a ceny su tiez v pohode, skuste sa pozriet.

julinka29
1. mar 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

mne sa páči detský nábytok, ktorý rastie s dieťatkom od nábytku aldo. Majú živé farby a pekné látky a tie bunkre sú suprové

daisy_jon
16. mar 2017

a nejaký lepší e-shop neviete? kde vám to aj pekne donesú? nie že by som si nevedela pohľadať sama, ale ide mi skôr o skúsenosti

zabka788
17. mar 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@daisy_jon myslím že každý ti to aj donesie. my máme kúpeľňový nábytok z drevona.sk, prišlo to dosť rýchlo a poštovné len 9e

illyria
17. mar 2017

@daisy_jon ja som objednávala posteľ z e-shopu a doniesli mi ju 🙂 skús pozrieť https://www.mojnabytok.sk/doprava/. Ale súhlasím so @zabka788, že asi každý ti to donesie. A dokonca, keď dáš nejaké to euričko alebo iný darček do vačku, donesú ti to až do izby :D Napr. chladničku nám takto vyniesli až do bytu na tretie za nejaké drobné 🙂 A to nemáme výťah :D

eliska4
7. apr 2017

A kupovali ste niekto detské postele v sconto? Chceli by sme kúpiť poschodové postele pre chlapca a dievča s tými bunkrami alebo ako zámok, pirátsku loď a pod. Máte niekto niečo také?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
20. apr 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

My máme tri deti a jednu detskú izbu, tak sme potrebovali posteľ na mieru. Manžel nakúpil dosky a posteľ vytvoril sám. Trošku namáhavé ale výsledok stojí za to

kostinko
26. apr 2017

https://www.betarik.sk
Detský nábytok aj od slovenského výrobcu drevona.

gab_riella
14. aug 2017
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

Ja by som chcela detskú izbičku zariadiť tak, že bude vo veĺmi neutrálnych farbách- biela/bledošedá/bledohnedá. A farbu dodať bud doplnkami, hračkami alebo jednu stenu namalovať farebne 🙂 nemám moc rada prečačkané izby, jedno cez druhé.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab_riella
24. aug 2017
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@doriss_po Dakujem, tams a chystáme cez víkned- pobehať čo najviac aby som mala rozhľad 🙂 ale ked pozerám na stránky takvyzerá, že niečo vyberiem konečne! :D

silvika_jak
16. apr 2018

JA🙂😉

silvika_jak
16. apr 2018

Ja len a len odporúčam nákup nábytku zo stránky - https://www.detskapostel.com/detska-izba/. Nám došla izbička Max Disney, v krásnom prevedení s posteľou s odoberateľnou zábranou zábranou, skriňou a komodami 🙂

damoska
25. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

postel je velmi pekná. Ale myslím si, že najdoležitejší je matrac.

ferinka_rodinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
10. dec 2018

my sme kočik, nejake hračky a nabytok kupovali v eshope baby-merci.sk všetko nam potom doviezli domov dodavkou, len sme si to doma poskladali

ready880
14. dec 2018

@silvika18 Ahoj, viem že je staršia téma, ale prosím napíšeš mi do správy prečo vikis nie? Jednu posteľ uz mám doma, druhu nejak nechcú dodať. neviem čo sa deje. dakujem

kilecko
14. dec 2018

@ready880 mne nedodali dva regale v hodnote 120 eur...adresa neexistuje, list sa mi vratil, na FB si prispevky mazu a este mi aj zablokovali pristup na ich stranku!!!

ready880
14. dec 2018

@kilecko mne objednavku na surovku zrusila😉a uz neodpisuje😉a platila si to, alebo si mala na dobierku? A nevie nahodou niekto kvoli comu to takto robia? Nestihaju, alebo co je vo veci?zaujimalo by ma to

pckrylias
Odpoveď bola odstránená
Zobraz