Kde sa dá nakúpiť kvalitný detský nábytok?

aktak
3. sep 2009

Ideme zariadovat detsku izbu a mame velku dilemu aky nabytok vybrat. Aj co sa tyka kvality aby sa nerozpadol po 2 rokoch ale aby nestal "100 tisic". Tiez som pocula ze by mal byt pre deti len masiv, lebo foliovane a ine materialy mozu vyparovat lepidla a vselico (sak vetrame 😀 😅 ). Poradte dobru predajnu kde sa da vybrat za prijatelne ceny. Vela ludi nas posiela do polska ale...
dakujem

michaela9999
22. okt 2014

@moonshine1
ahoj, my sme prave dozariadovali malemu izbicku, ma 4 roky. Kupovali sme vsetok nabytok z IKEA.
Je to znacka STUVA.
Je variabilny, prakticky, lahko sa sklada, kvalitny. Mozem len odporucat 🙂
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/categories/de...

moonshine1
23. okt 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@veronikazadana ahoj ano boli sme pozriet postele-spalne a asi sme sa rozhodli s izbou na mieru 🙂

pocinka
24. okt 2014
Používateľ pocinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pocinka.

sestra zariaduje izbicku pre malicku a idu kuknut do predajne http://www.postele-spalne.sk dam info ako sa k nim spravali a ci im pomohli

somotec
27. okt 2014
Používateľ somotec je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od somotec.

ahojte maminy chcel by som prekvapit manzelku a zariadit detsku izbicku samozrejme s nou ale chcem nejake tipy kam ju mam zobrat 🙂 postele-spalne.sk mam uz okukane dajte tip na nieco este 🙂

veselamirka2
31. okt 2014
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

od včera vieme že budeme mať dievčatko veľmi sa z toho teším 🙂 chytil ma ošial a chcem už zariadiť detskú izbu najprv bude maličká spávať s nami ale nech má už zariadenú izbičku. pošlite mi linky skade ste objednávali alebo kupovali. postele-spalne.sk možte vynechat tie poznám veľmi dobre máme od nich spálňu na mieru 🙂

erika161
4. nov 2014
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

ja som obehala najpv Asko a decodom a tieto postielku som kupovala v detskom obchodiku a k tomu som dala spravit skrine na mieru a policky a tak v postele a spalne.
@somotec

lucenka911
4. nov 2014

My sme si objednali nabytok zn.alples vyraba sa v slovinsku vrajze je kvalitny, ale este ho nemam doma takze neviem ci isto, ale z detskych izieb sa nam najviac pacilo

unikorner
5. nov 2014

Všetko, čo potrebujete nájdete tu:
www.mebsklep.pl
Mebel Lux je 50 km od hraníc!

petrak20
12. nov 2014
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

ja som tiež zháňala nábytok do izbyčky nechcela som niečo typické ale chcela som niečo na mieru a aby to bolo na dlhšie nič moc baätkovské to som doplnila hračkami tapetou a lustrom inak sme nabýtok dali spravit tiež v postele-spalne a páči sa mi to vybrala som farby ktoré sa budu moc dobre zladiť 🙂

hena6
18. nov 2014
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

ahojte mam otazku na tie ktore mate postele z postele-spalne ze ci by mi tam urobili postel na mieru ale aj s bocnicou ale s takou aby sa dala casom odmontovat 🙂

ali223
24. nov 2014
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

@hena6 no to neviem my sme si od nich dali spravit takú roztahovaciu postel do detskej izby ktora zatial sluzi ako hostovska neskor tam budem spavat ja ked bude treba s malickou 🙂 ale nie je ta bocnica zbytocna skus kupit taku ktoru tam len das kym bude treba a postel daj spravit obacajnu

ikula2
25. nov 2014

@moonshine1 skus pozriet slovensky meuble na zivo sme ho videli na vystave, ma pekne oble hrany, pevne skrine, som spokojna, velky vyber farieb. Na obrazkoch ma tak neoslovil ako nazivo.

veselamirka2
3. dec 2014
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

my sme boli v tom postele-spalne a dali sme tam urobit celu detsku izbu vstavanu skrinu a aj postel a doplnim to destkými záclonami ale co ma najviac prekvapilo bolo ze je to slovensky vyrobca, majú tam aj iný nabýtok ale ten čo je na meiru je vyrabany na slovensku .

drahusa2
10. dec 2014
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

Potrebujem radu 🙂 chcem zariadit nášmu dorbčekovi izbičku len neviem ci mu tam mam dať detsky nábytok alebo radsej niečo čo s ním bude rásť. Chcem aby sa mu v detskej páčilo a aby tam rád spinkával sám nech máme s manželom po roku a pol trošku súkromia. Poradte 🙂

evicka547
22. dec 2014
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@drahusa2 ja som mala rovnaku dilemu ale spravila som to tak že sme mu dali spravit postel na mieru a vstavane strine a dali sme detske tapety detsky luster a tak a ma to tam utulne a ked sa mu to nebude pacit tak upravime lahsie ako kupovat nový nábytok 😉

lulasu
22. dec 2014

Ja som dala spravit dcerke na mieru a som velmi spokojna, majster nam robil vsetok nabytok do domu kuchynu, do kupelne, chodby a obyvacky.....

erika161
23. dec 2014
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

my sme zariadovali spalnu v postele-spalne a aj detska izba bude z tade vstavana skrina postel co vyzera ako gauc a da sa rozlozit a postielku sme kupili

drahusa2
1. jan 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@erika161 a ako dlho ste čakali kým vam to prislo a kto vam to zmontoval?

1erika3
5. jan 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@erika161 svagrina tam dala urobit detsku izbu a je velmi pekna a ta drevotrieska vyzera kvalitne ja som kupovala v ikei detsku a uz sa rozpada a nema ani 3 roky :(

mamickajanka
7. jan 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

Dávali ste niektora robit poschodovú postel na mieru ale taku ktora sa da spravit aj ako samostatne postele a neskor sa z nich spravi poschodova. Nikde som to videla ale neviem to najst.

lalanka
23. jan 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

asi ma začína chytať syndrom hniezdenia ci ako sa to vola 😀 chcela by som pomalicky pozerat nabytok do detskej izby ale neviem ani kde mam pozerat mna obchody ako asco a decodom odradzaju, poradte kde pozriet nabytok do izbicky

moniciatko9
26. jan 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

@lalanka my sme hladali dlho vhodny nabytok a nakoniec sme najprv dali spravit len vstavane skrine a postielku babatko viac nepotrebuje 🙂 neskor ako mala rastla sme dokupovali 🙂

somotec
27. jan 2015
Používateľ somotec je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od somotec.

trosku neskoro ale pred sa :D dakujem za info oslovil som viacero firiem ale nakoniec sme sa s manzelkou rozhodli ze dame spravit vstavane skrine v postele-spalne a neskor dokupime osotatne veci ako postel a tak 🙂

hena6
28. jan 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@somotec a kde ste nakoniec dali urobit? sestra hlada firmu ktora by jej spravila postel ale aj s bocnicou tie co su v obchodoch sa jej nepacia

lalanka
29. jan 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

ďakujem im to pozrieť a skusim im zavolat co a ako 🙂

lalanka
29. jan 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

@moniciatko9 a kde ste ho dali spravit? a z masivu ci drevotriesky ?

mamanikka
23. mar 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

ked ze to vyzera ze o par dni sa rozrastieme 🙂 chceme dat spravit detsku izbu doteraz mala spavala s nami v spalni ale uz chce spavat sama a chcem sa opytat kde ste kupovali alebo davali robit nábytok 🙂 dakujem

fackolka
2. apr 2015
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

@mamanikka a to chces na mieru alebo uz spravene a ze ti ho len dovezu?

miriamka001
3. apr 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Ahojte baby, my sme sa tiez natrapili, nez sme izbicku zariadili. Nakoniec sme sa rozhodli pre viac obchodov a postupne sme dotvarali. Nieco sme objednavali aj cez net, lebo stale som chcela niečo špeciálne. Ale oplatilo sa 🙂

terinka015
3. apr 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Zohnali ste niekto nejake pekne policky so detskej izby? Nieco netradicne. Prosim poradte, ja nemozem nic pekne najst