Kde sa dá nakúpiť kvalitný detský nábytok?

aktak
3. sep 2009

Ideme zariadovat detsku izbu a mame velku dilemu aky nabytok vybrat. Aj co sa tyka kvality aby sa nerozpadol po 2 rokoch ale aby nestal "100 tisic". Tiez som pocula ze by mal byt pre deti len masiv, lebo foliovane a ine materialy mozu vyparovat lepidla a vselico (sak vetrame 😀 😅 ). Poradte dobru predajnu kde sa da vybrat za prijatelne ceny. Vela ludi nas posiela do polska ale...
dakujem

aktak
autor
3. sep 2009

posuvam

danulik
3. sep 2009

aj mna by to zaujimalo 🙂 😉

aktak
autor
4. sep 2009

este raz posuvam

jaroe
29. júl 2011

halo, ohlaste sa niekto. Kde sa da lacno zohnat nabytok z masivu, prip. aj koberce nejake z prirodnych materialov, za dobru cenu samozrejme.

koran
11. máj 2012

Obnovujem diskusiu lebo je pre mňa aktuálna, prosím ak niekto máte skúsenosti s dobrým nábytkom za rozumné ceny, dajte vedieť ďakujem

dosa
11. máj 2012

neviem, co je to lacny masiv, ten asi ked ma byt poriadny, lacny nebude... zrovna sme poskladali detom novu detsku, zatial nemame odzite, ale snad vydrzi. je zo smreku a kupovali sme cez domestav... daju sa rozne kombinovat a doplnat. zatial mame postele, no v lete urcite budeme dokupovat rastuci pisaci stolik, lebo budeme mat prvacku 🙂

http://www.domestav.sk/sk/katalog/domino-exkluz...

edelain
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koran
2. júl 2012

@edelain ahoj, vdaka za tip 😉

danim
28. sep 2013

Neviete mi poradit kde kupim pekny detsky nabytok ? chcela by som len nejake police, mensie skriny na dotvorenie izby, a prave preto hladam cosi bielo ruzove- vyceckane 😉 Ako som raz davno videla v Lidl. Neviete, kde take kupim ? dakujem za rady

sana15
28. sep 2013

@danim my mame nabytok a postele z Becks - najdes tam aj viacero motivom v ruzovej 🙂 Mensie maju asi len komody a nocne stoliky. My sme spokojni, je to slovensky vyrobca

cawes
28. sep 2013

ja mam nabytok z nemecka masivne drevo a super cena. cela detska skrina, postielka, prebalovaci pult za 25 tisic korun

macka23
28. sep 2013

@danim nabytok sme si vyskladali z ikea /stuva/ bielo-zeleny, daju sa rozne farebne kombinovat, byvame rok a pol a sme spokojni. Postel som kupovala cez net a mala by splnat tie normy pre deti.

danim
28. sep 2013

@sana15
@cawes
@macka23 baby dakujem

danim
28. sep 2013

@cawes aka znacka ? aby som na nete pozrela design ?

cawes
28. sep 2013

@danim znacka neviem ale daj si do google.de kinderzimmer lollipop

marta241
25. nov 2013

ja som si zariadila na detsku izbu na mieru - sice trosku drahsie ale o to krajsie 🙂 Odporucam skrine od divendoor: http://www.divendoor.sk/realizacie/detska-izba/

smoulinka22
2. dec 2013

ja nakupujem nábytok len u http://www.mt-nabytok.sk/detsky-nabytok/ a som spokojná, kvalitné postele a dobrá cena, ikeu velmi nedoporucujem, deti veci z ikey rychlo znicia

bibi21
29. dec 2013

maminky regale a policove skrinky hlavne na hracky by som kde kupila?satnikovu skrinu a postel mame.

yahotka
3. feb 2014

@macka23 ahoj macka, aj my uvazujeme nad Ikeou / Stuva - velmi sa mi paci ta variabilita, moznost poskladat akokolvek to potrebujeme, pripadne dokupit/zmenit, ked bude treba nieco ine alebo sa nieco obucha/pokazi. Prosim ste so Stuvou stale spokojni? "Nevyhega" sa 🙂? Mame veeelmi vela veci z Ikey a viem ze niekedy su kvalitativne rozdiely vramci roznych produktov, serii. Dakujem moc!!!

macka23
3. feb 2014

@yahotka ahoj, ja som velmi spokojna, mame uz takmer 2 roky v detskej izbicke a max spokojnost. v suflikoch ma krpec hracky, pouzivane denne :D a v pohode.

jankaba1
3. feb 2014

ahoj, odporucam DOMESTAV s.r.o. - český nábytok z masívu (CELOMASÍVNE PREVEDENIE)

siskasdetmi
28. máj 2014

Ahojte aj my zhaname nabytok, rozmyslam nad tymto, zda sa mi ale dost lacny http://www.promarknabytok.sk/detske-izby-2/dets... . Nemate niekto referencie?

Siska

edita111
9. jún 2014

Ahojte, ja by som Vám rad poradila, kde som kupovala nábytok a postieľku pre naše bábo, bola to stránka www.biboc.eu
Sme s nábytkom spokojný, na výber mali nábytok v rôznych farbách. Pri nákupe neboli žiadne komplikácie. 😉 Môžem len odporúčať.

fackolka
24. sep 2014
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

no ja zacinam pozerat tuto temu lebo budem mat jesen a zimu nato aby som zariadila dietatu detsky nabytok 🙂

moonshine1
27. sep 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@fackolka ja som si krasne zariadila pre synceka Marka 🙂 je to super a je to na mieru

monikamonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalanka
10. okt 2014
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

na akych strankach ste si pozerali nabytok?? ci ste zbehli niekde pozriet do kamennej predajne?

majdulienka
11. okt 2014
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

najprv v showroome a potom sme doladili detaily cez mobil a mailami 🙂

moonshine1
12. okt 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

baby ja budem tiez potrebovat poradit potrebujem uz synovi zariadit izbicku uz je vacsi a nemusi spavat s nami... nepotrebujem nabytok z masivu staci nech je to kvalitne a za dobru cenu.. vdaka

veronikazadana
22. okt 2014
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@moonshine1 skus nieco na mieru aby to s nim rastlo trebars postele-spalne