Kde sa dajú kúpiť topánky Rak?

katrinka8
10. júl 2011

Ahojte,
viem, že je tu už diskusia na tému prvé topánočky, takže dúfam, že mi to admini nezavru... Nedávno sme dcérke kúpili papučky RAK, skvele jej sadnú a dobre sa jej v nich chodí. Začali sme zháňať aj klasické topánočky, kúpili sme jej v Protetike ich značku. Bohužiaľ, sú strašne tvrdé, po chvíli má otlačenú nožičku na členku (čo sa po chvíli obutia v obchode zistit nedalo), nevie v nich akosi klásť nôžky. Dokonca je ťažko zistiť, či ju má správne obutú, pretože topánočky sú skutočne veľmi tvrdé 😠 Som veľmi sklamaná, pretože som si myslela, že práve takáto firma vyrobí dobré a kvalitné topánky (resp. vhodné na používanie).
Zistila som však, že firma RAK vyrába aj klasické topánočky a sandálky, nielen papučky. Pozrela som na ich stránku, ale neviem nájsť, kde by som mohla ich topánočky kúpiť. Aj keď papučky sú skvelé a podľa obrázkov vyzerajú aj topánočky a sandálky veľmi podobne navrhnuté a šité, netrúfam si kúpiť dcérke topánky cez internet bez predošlého vyskúšania. Neviete niekto, kde v MT alebo v ZA by sa topánočky dali vidieť? Alebo si myslíte, že ked má papučka veľkosť 18,5 - bude aj topánočka a sandálka rovnaká? Logika hovorí, že by to tak malo byť, ale predsa... Kupovali ste niekto tieto topánočky cez internet? A ešte som sa chcela opýtať, či neviete, kde by sa dali zohnať ich sandálky, pretože na ich stránke je uvedené, že sú nedostupné... ☹
Ďakujem za akúkoľvek radu 😉

gemmana
22. mar 2019

V Bratislave Petržalke na Námestí Hraničiarov pri Bille v Belle Obuv a pekný výber majú oproti na terase vedľa masiarstva vo Very Bery detskom obchode 👍😊