Kde spinkalo vaše bábätko po príchode z nemocnice?

mirkaknm
10. apr 2018

Ahojte mamicky,
chcem sa vas opytat na radu ako ste riesili spanie s babatkom po prichode z nemocnice.

Je mi jasne ze babatko nemoze spinkat same, mali ste ho medzi vami s manzelom alebo v pristavnej postielke?

Striedali ste sa s partnermi pri utisovani v noci ked babatko plakalo?

Dakujem za vsetky skusenosti s ktorymi sa podelite 🙂

tenerifka
10. apr 2018

S nami v izbe, ale vo svojej postielke
Striedali, ale viac som sa starala ja, kedze som kojila a manzel chodil do prace

ja_bb
10. apr 2018

Kym sme boli u rodicov, spal v kocikovej vanicke, lebo som sa nechcela naklanat az do prenosnej postielky dolu... Doma uz medzi nami, v perinke, az do 4m cca, kym sa nezacal otacat,aby to nebolo nebezpecne 🙂

U nas bolo budenie kvoli jedlu,takze to on nezastupil :D, ale ano, ked dlho nechcel zaspat, aj on ma vymienal,ma spanok,ze zaspi hocikedy,tak mu to nevadilo.

elzena2
10. apr 2018

Postielka 40x70cm s kolieskami a bocnicou, ktora sa dala spustit bola jedna z tych veci vo vybave, na ktore nedam dopustit.

elzena2
10. apr 2018

Manzel prebaloval, ja som kojila, ked dieta viac ako pol hodinu vkuse plakalo, tak sa nevyspal ani jeden z nas (podla mna ani susedia...) a cez vikend sme na etapy dospavali. Neviem, ci to bolo najlepsie riesenie, pri druhom by som asi isla radsej systemom na smeny - jedna cast noci (kratsia) on a jedna ja, plus umele mlieko ciastocne.

mirkaknm
autor
10. apr 2018

@elzena2 Mate este taku postielku? 🙂 nepredavate nahodou?🙂

andrbeata
10. apr 2018

Mali sme kolísku, tak spal tam, od začiatku. Medzi nami nikdy nespal, nie je to zdravé. Keď už bol väčší, tak ráno si zdriemol ešte so mnou v posteli, ale nie v noci.
V noci som vstávala k nemu ja.

mirkaknm
autor
10. apr 2018

@andrbeata Nemate fotku ? alebo kolisku este k dispozicii?

dubek
10. apr 2018

@elzena2 nemáte nejaký link odkiaľ ste ju kupovali

alobalka
10. apr 2018

@mirkaknm v našej spálni vo svojej postielke, v zavinovacke a na takom tom polohovacom vankusi, aby bolo na boku a nie na chrbte. Teraz predavaju aj tzv zmensovacie hniezda, kde sa asi babo cíti prijemne a neutopene ako vo velkej postielke: )

veronika9797
10. apr 2018

Do troch mesiacov v perinke pri mne...ale tak trosku vyvysene na vankusoch ako keby perinka stala....ale nestala, len vyssid bola....a potom uz postielka pritiahnuta pri mne, bocnica bola dole...takze lezala pri mne a pri tom sme mali kazda svoj priestor...v noci vstaval aj manzel a v tom case mi bol velkou oporou...teraz vstava uz len on, raz za noc, urobi mlieko a prebali malu a laha...aj ja som hore ale nevstavam na nohy lebo inak uz nezaspim a on so zaspavanim nema problem....nevie. ci by som nasla este takeho obetaveho muza ❤

tami2014
10. apr 2018

@mirkaknm Od zaciatku s nami v posteli. Pri dcerke sme sa striedali, pri syncekovi zaberal len prsnik.

babi81
10. apr 2018

@mirkaknm hned od zaciatku spala nasa mala vo svojej postielke a v noci sme sa striedali.mlieko som odsavala kedze kojit sa nechcela, bola totiz predcasnik 34tt.najprv ma to trapilo,ale potom to bola vyhoda lebo mliecko jej mojoldat aj tatino a ja som si mohlaviac oddychnut,kym som nemusela znovu odsavat.moja sesternica mala maleho u seba v posteli, teraz ma skoro 2roky a nechce spavat vo svojej postielke.nasa od 4mesiacov vo svojej izbe.drzim palce

sayurinka
10. apr 2018

S nami v posteli. Potrebovala som ho mať stále pri sebe a hlavne aj preto aby ma aj on cítil, môj tep a dych, aby sa jeho telicko vedelo aj v spánku naladiť na správny rytmus. Nechcela som žiadne monitory dychu a pod. 😉 s obidvoma synčekmi to takto fungovalo, obaja boli kojeni, takže aby vstaval v nocimuž bolo úplne bezvýznamné 😁

mimi27712
10. apr 2018

Môj spal cez deň v postieľke Stokke Bounce and Sleep a v noci so mnou v posteli, v noci vstávam ja, muž spi v detskej pretože sa musí vyspať do práce

andrbeata
10. apr 2018

@mirkaknm Kolísku už nemáme, darovali sme ju, keď, malý vyrástol. Z tej fotky, asi veľa neuvidíte, ale skúsim....
Neskôr sme mali multifunkčnú kolísku a to hlavne kvôli problémom s bedrami.

cecilia68
10. apr 2018

@veronika9797 A potom ráno vstáva klasicky do práce?

because
11. apr 2018

Prvé mesiace spával viacej so mnou ako v pristavenej postieľke,pretože ako náhle so ho po nakojeni preložila do postieľky tak sa zobudil.lepsie sa mu spinkalo pri mne (so mnou to už bolo o čosi horšie ale zvykla som si)
Vstávala som k nemu len ja,nakoľko kojim a muž by mu teda nemal čo ponúknuť.avsak je pravda že keď mal malý koliky tak sme boli hore obaja a snažili sa mu pomôcť a niečo vymyslieť ako mu uľaviť.

hettinka
11. apr 2018

@mirkaknm v postieľke a prvé sa časom presťahovalo medzi nás s manželom, druhé zostalo v postieľke.

myjusiatko
11. apr 2018

V nasej posteli. Mame na kraji urobenu zabranu, takze spi mala, ja a manzel. Nechceli sme aby spinkala medzi nami primarne. 🙂 spi tak doteraz (18m) a za chvilku k nam pribudne este sestricka.

siska53
11. apr 2018

@mirkaknm obe spali pri nas,ale v postielke. No casto sa stalo to,ze ked sa v noci zobudili (najmz pri druh ,ked som bola unavenejsia), tak uz ostali vedla mna. Pri prvom sa muz presunul do druhej izby,pri druhom som v druhej izbe spala ja. A on s prvym dietatkom. Striedat sme sa nestriedali,kedze som dojcila,ani to nebolo mozne 🙂

deti95060810
11. apr 2018

dieťa spalo vo svojej postieľke pri manž. posteli...samozrejme všetko som si odsrala ja, však on musí chodiť do práce....😨

ellieellie
11. apr 2018

Náš drobec spinkal od narodenia vo svojej postieľke pri nás v spálni. Vstávala som k nemu iba ja, keďže sa budil len na dojčenie každé cca 4 hodiny.

sonkaxxx
11. apr 2018

@mirkaknm viem ze to vela maminkam neda ale radim ti davat babetko do postielky na vyvyseny matrac podpopodla nim mame monitor dychu (znacka jablotron kupis aj na bazosi)podla mna kazde dieta potrebuje svoj priestor na spanok ja som ssa bala mat babetko s nami v posteli teraz ma maly 7mesiacov a uplne super zaspava v postielke sam ked je unaveny do 5min spi

krepes
11. apr 2018

Nas spal a aj spi od narodenia v postielke. Bocnicu som dala dole a prisunula ju k nasej posteli.vsta noci sme sa nestriedali, manzel sa potrebocal vyspat do prace, je profesionalny vodič takze si nemoze dovolit vyspaný. U svokrovcov manzel vyrobil z dreva postielku, len takuna prisunutie k manzelskej posteli, nemala jednu bocnicu , az teraz po niekolkych mesiacoch prvy krat spal s nami v posteli aj to len cca dve hodiny

montemotherone
11. apr 2018

@mirkaknm ja som dala na postieľke dolu bočnú stenu a pricapla k posteli. Dojčila som do 3 rokov, takže manžel by to v noci veľmi neporiešil 😉

montemotherone
11. apr 2018

@deti95060810 že odsrala 😁 ... Ale áno, máš pravdu, odserieme si to všetko len my 😉

mirkaknm
autor
11. apr 2018

Prosim vas a viete mi poradit aj nejaku postielku ku posteli? Tie cestovne mi pridu take labilne.
Drevenu tam nezmestim. Nasla som nieco taketo :

https://www.market24.sk/cestovne-postielky/baby...

https://www.market24.sk/chicco/chicco-postielka...

Ale neviem ci to je vhodne spinkanie pre babatko?

noname26
11. apr 2018

@mirkaknm ja budem mat taku na oredaj,teda kocka co mi ju pozicala

noname26
11. apr 2018

Takuto suoer je polohovsnie,mala ma reflux a potrebuje byt vysoko -

https://www.youtube.com/watch?v=7402eyekHPc
mirkaknm
autor
11. apr 2018

@noname26 Mozete mi dat vediet kedy ju budete predavat?