Kde sú obchody pre základnú výbavu v Bratislave?

thinna33
28. aug 2015

Poznáte lacnejšie obchody s detským tovarom v Bratislave? Potrebujem asi všetko, matrac, vanička, zavinovačky, prebalovacia podložka, latkove plienky...kde maju najlacnejšie, ked chcem isť osobne? Či radšej objednať všetko z netu?
Ďakujem!

jasminet
28. aug 2015

@thinna33 zavinovacku podla mna nepotrebujes, aspon ja som ani pri jednom dietati nevyuzila, ale.... tesco je asi najlacnejsie, brandon v raci, potom babymarket v avione, ale tam sa uz o lacnote hovorit neda 😀 😀 😀

pribinak
28. aug 2015

Všetko v dobrej kvalite a za rozumnú cenu kúpiš v Tescu, majú dobrý vyber, vecicky sú pekne a kvalitne. Ja som si potom este pár štýlových veci kúpila v Nexte a Haemku

lilimoni
28. aug 2015

V tescosi aj tie body po par kusoch v igelite balene su fajne. A ja som vela nakupila, myslim, ze kocka sa to vola. Pri zubnej pohotovosti v ruzinove, v tom "obchodnom" dome na poschodi, bol dobry obchod. 🙂

jasminet
28. aug 2015

@lilimoni nie kocka, ale buducnost, tusim kmart je ten obchod. aj tu na bazare su...

canany
28. aug 2015

V buducnosti je na prizemi kmart a na poschodi je tiez detsky obchod s vecami od slovenskych vyrobcov, ale to je len oblecenie.

lilimoni
28. aug 2015

@jasminet dakujem, ano to som myslela 🙂