Kde v Bratislave predávajú Tommee Tippee?

tigri
5. nov 2009

Ahojte. Viete mi poradit, kde v Bratislave predavaju sortiment od Tommee Tippee? Konkretne mam zaujem o termohrncek Explora urceny pre deti od 24 mesiacov. DAKUJEM! 🙂

lara75
5. nov 2009

ahoj, aj mňa to zaujíma, chcela by som od TT odsávačku mlieka, cumeľ a fľašky. Videla som ich v Maďarsku v Brendone, ale vraj v decembri bude obchod Brendon aj v BA otvorený. 😉

trixi
5. nov 2009

ahojte sortiment Tommee Tippee som videla v Mothercare v Auparku.

tigri
autor
5. nov 2009

a kde ma byt ta predajna Brendon? Tommee Tippee sa da kupit za dobru cenu na mimibazare, ale ja by som to rada videla aj osobne...

tigri
autor
5. nov 2009

trixi diky, pojdem sa pozriet 🙂

lia
5. nov 2009

ja uz som si to chcela objednat v dvoch lekarnach a je s tym problem,neobjednali mi to.
a v au som to nevidela.tam zas objednavanie tovaru ked som bola naposledy 😲

tigri
autor
5. nov 2009

Lia, tak to si ma nepotesila. A ty tiez zhanas ten termohrncek 24+ ?

tigri
autor
5. nov 2009

titkomamiriam, myslim tento:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6996947

inac nemozem si pomoct, ale bratislava mi niekedy pripada ako najvacsia diera sveta 😠

lia
6. nov 2009

nie,ja som si chcela nakupit flase,cumliky,ohrievac,sterilizator a toto vsetko na zaciatok
ale mozno tieto pohariky zozenies alebpo skus zavolat do HANA a oni ti povedia,oni su tusim distributori TT 😉

lara75
6. nov 2009

tigri, v poslednom čísle "mama a ja" bola reklama na detský obchodný dom Brendon a na nete píšu, že otvárajú predajňu 3.12. v Rači na Púchovskej ulici. 😉

lara75
6. nov 2009

celý sortiment TT som teraz našla na www.malvik.sk, len neviem, či som tam videla ten termohrnček explora....

tigri
autor
6. nov 2009

ten co chcem ja, nemaju ☹ a postovne na slovensko je fakt brutalne 360 kc

lia
7. nov 2009

a na mmb sa neda u niekoho objednat??

tigri
autor
7. nov 2009

lia, da, staci si dat vyhladat 😉

lia
7. nov 2009

ved ty zhanas ten poharik tigri,tebe som to napisala 😀

tigri
autor
7. nov 2009

jaaaaj 😀 som to inak pochopila
praveze som si to vyhliadla na mimibazare ale chcem si ho normalne pozriet a rozhodnut sa 😉

natashkaa
18. nov 2009

ahojte fakt sa neda nikde inde v Ba kupit? potrebovala by som ju co najskor uz som volala aj do Mother care tam nic aj do lekarni a nic prosim ak viete este o niecom ☹

kici96
16. jan 2010

Brendon v Ba sa nachadza v Raci smerom z mesta na Vajnory....

gilmorka
7. máj 2010

dievcata, mozete niektore pozriet na obal, kde su vyrabane vyrobky od TT? Dakujem