Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde v okolí Piešťan kúpim neoprén pre bábo?

kolinia
12. mar 2012

Dozvedela som sa, že je to dobrá vec na kúpanie, aby malej nebolo chladno. Ideme v nedeľu na dovču do Tatier a je tam bazén, chceme skúsiť, čo povie na vodu... 😉

kvietocek7
12. mar 2012

ahoj,my chodime plavat takmer kazdy tyzden ale osobne si myslim,ze vsetko co je mokre dietatko chladi,my mame do bazenu len klasicku plienku do bazenu. Ale ak sa rozhodnes pre neopren tak urcite v specializovanych sportovych obchodoch alebo mozes mat stastie aj v tescu...

stanislavao
12. mar 2012

neopren vam urcite do bazena netreba.

katy1979
12. mar 2012

http://www.pohodlne-pri-kave.sk/pohodlne-pri-ka...
Ci maju aj niekde v PN netusim mozno este v ba.
No zasa by som nezatracovala neopren ked v niektorych bazenoch je teplota vody nieco nad 20 stupnov. ak by mali okolo 29 stupnov tak by som neopren neriesila

gaja
13. mar 2012

aha, tak ja som krpca švacla do mora ked mal čerstvých 7 mesiacov.. tiež len v plienke na plávanie.. voda mala tak 20- 21.. a všetko bolo v úplnej pohode. samozrejme niekolko krát denne. jašil sa špliechal ani nemrnkol.. bolo radosti, zima mu nebolo a ako bonus - ekzémy mu krásne zlieli.. nebojte sa otužovať deti...

hoogy
13. mar 2012

ja som nikdy neopren nepouzivala,ale davala som pozor aby voda v ktorej krpca kupem ma aspon 29 stupnov. chodili sme plavat od 5 mesiacov kazdy tyzden a tak bola 32 stunova voda nikto neopren nepotreboval. aj v mori sme sa kupali len v plavkach.