Kde zoženiem hniezdo do postieľky vysoké aspoň 43cm?

zuzik1983
28. jan 2011

ahojte,potrebujem poradit,kde zohnat hniezdo do postielky vysoke tych 43cm .najlepsie okolo celej postielky.vsade,kde pozeram maju len okolo tych 30 cm a to nam nestaci...dakujem

jarunka111
28. jan 2011

skús tu pozrieť, či nenájdeš alebo daj ušiť a budeš mať originál 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/existuje-sirsi-mantinel-ako-su-tie-bezne/

pia22
28. jan 2011

@zuzik1983 my sme tiez presne take zhanali, nezohnali sme, tak sme dali usit, vyslo nas dost, ale bolo pevne, vysoke a okolo celej postielky. Ale nakoniec sme ho ani raz nevyuzili😀

zuzik1983
autor
28. jan 2011

@jarunka111 dkujem
@pia22 a preco ste nevyuzili?mne mala dost v postielke vymysla a bucha si hlavicku,tak urcite vyuzijeme,ak zozenieme

majus246
28. jan 2011

Ahoj zuzik presne viem čo máš na mysli môj sa v postielke dosť často krúti a prevracia raz si dokonca prestrčíl nôžku medzi šramky a chcel sa stočíť a vtedy som si povedala že stačilo ja som to nikde nenaška no skús si pozrieť molitán mávajú to v metrovom textile aspoň u nás a daj si to ušiť alebo si to sprav sama ak vieš šiť.Ja som to vyriešila hrubou dekou ktorú som naskladala a upevnila o postielku snúrkami.Stlmilo to nárazy a už nemá kadiaľ ani nôžku prestrčiť.Viedla som ju aj popod madrac takže nikam neuteká a na predné čelo sa mi podarilo zohnať vreckár ktorý je vyplnený penou takže je ako v bunkri.Tak veľa šťastia skús len porozmýšlať či sa doma niečo nenájde, starší paplón či deka oblečieš to do peknej obliečky našiješ len šnúrky a máš to.

wladymyra
29. jan 2011

zuzik1983 ja som si usila. mali sme doma zvysny tenky molitan + obetovala som jednu postelnu obliecku a do nej som ho "obliekla". nasila som snurky a hotovo. je to dost amaterske, lebo sit dobre neviem, ale sluzi nam to, to je hlavne. a dcerka veru neobzera stehy, ci su rovno 😉

zuzik1983
autor
29. jan 2011

@majus246
@wladymyra
moznoze cosi spiskam,len sa mi musi chciet 🙂

lusinkaj
29. jan 2011

ak by si chcela pani s nickom lucia.kl krasne sije mantinely ak chces kuk jje album a sa jej ozvi aj nam usila som nadmieru spokojna- 🙂

lusinkaj
29. jan 2011

ak by si chcela pani s nickom lucia.kl krasne sije mantinely ak chces kuk jje album a sa jej ozvi aj nam usila som nadmieru spokojna- 🙂

zuzik1983
autor
29. jan 2011

@lusinkaj dakujem skusim,

lusinkaj
30. jan 2011

@zuzik1983 ok..potom napis ako si sa rozhodla... 🙂

mimkaa10
30. jan 2011

@zuzik1983 zuzka, ja som si dala ušiť podla svojich predstáv 🙂 na mmb som našla jednu pani, ktorá sa tomu venuje. 😉

zuzik1983
autor
30. jan 2011

@lusinkaj napisala som tej kocke,tak asi sa bude sit 🙂
@mimkaa10 uz asi aj ja 🙂

lusinkaj
30. jan 2011

@zuzik1983 super,uvidis neolutujes budes spokojna 😉

zuzik1983
autor
30. jan 2011

@lusinkaj snad ano 🙂

veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz