Kde zoženiem takýto cumlík?

zuzulka3376
31. dec 2016

Ahojte maminky,prosim Vas nevie niekto kde by som zohnala tento cumlik...alebo niektora ak ho ma doma ... surne zhanam Dakujem

lenocka137
31. dec 2016

Ahoj moja mamina takýto kupovala pre brata cca. Pred 6 rokmi a kúpila ho v lekárni 😀

polaris25
31. dec 2016

Ahoj...ja som ho pred časom videla v 101 drogérii okolo 0,80€ 🙂

alexlexy
31. dec 2016

Prestali sa dodavat do obchodov, su nebezpecne.
Pokial ich spravne identifikujem, tak tie cumliky hrkali a vraj je moznost , ze sa z nich tie gulicky, ktore v nich hrkaju uvolnia, dieta ich prehltne a udusi sa.
Nepredavaju sa uz par rokov.

uzanka16
31. dec 2016

Preco prace tento? Babatko dudla tento typ? Tieto cumliky aj ked su nebezpecne mala moja kamoska v balicku od gynekologa co dostala pocas tehotenstva,malemu cumel aj dala a zrazu sa asi pokazil,zhanala dalsi a nesla zohnat az natrafila na podobny od firmy LOVI

zuzulka3376
autor
31. dec 2016

@uzanka16
vedela by si prosim ta zohnat aspon obrazok toho cumliku lovi... neviem aky mam vybrat

uzanka16
31. dec 2016

@zuzulka3376 skusim napisat tej kamoske ci nema fotku,lebo to bolo uz davnejsie hned ako odpise dam vediet

zuzulka3376
autor
31. dec 2016

@polaris25
Prosim ta,u nas ho nemozem nikde zohnat ak by si ho videla niekde kludne mi kup a prosim posli... neviem kde ho uz mam zhanat...potrebujem pre chlapca bud biely alebo modry to je uz jedno ak by mali napis,budem ti vdacna

zuzulka3376
autor
31. dec 2016

@uzanka16
Dakujem

uzanka16
31. dec 2016

@zuzulka3376 uz som napisala,zatial je odhlasena,a odkial mas ten cumlik tiez bol v balicku z poradni od gynekologa?Ja s toy kamoskou sme mali rovnaky TP,rovbaky lekar,ja dostala v balicku cumel Avent a ona presne tento co hladas

alexlexy
31. dec 2016

Prepacte dievcata, ze sa vam do toho miesam, ale znacka LOVI taketo cumliky nema, LOVI cumliky su silikonove a mirne splostene, ten hrkaci bol kaucukovy a okruhly.
Kaucukove okruhle cumliky ma Canpol a BabyNova a este nejaka znacka na ktoru si teraz nespomeniem,ale cumlik ma tvar margaretky.
Je potrebne vyskusat, ktora znacka Malemu sadne, pretoze urcite rozdiely medzi nimi su.
Napr. Baby Nova cumle au dlhsie.

evacka1
31. dec 2016

@alexlexy potvrdzujem; stiahli ich z predaja; u nas cca pred rokom. Moje deti ich mali radi, bola som sklamana; ale nahradila som ich inymi kaucukovymi z teta drogerie. Ten isty cucačik akurat hrkalka chyba 🐝

sunny8
1. jan 2017

💕 moja mala ich milovala ❤ ked bola este babatko ine nechcela tie silikonove alebo so skosenou spickou 😱 musela mat ten a hladala som ho vsade uz ich nikde nemaju tak si zvykla aj na ine 😂 ale pekne hrkal a vzdy ju 100%ne ukludnil 👍

sunny8
1. jan 2017

Ale silikonovy dlhsie vydrzi ten kaucukovy po case strasne smrdi 😣😖

uzanka16
1. jan 2017

Tak mi odpisala kamoska,znackou som sa sekla je to canpol baby zo serie ladovy medved,zebra,papagaj a jrmy aby vyhovoval na podobny princip ako ten hrkaci musela kupit az 18+ aj ked maly ide mat len rok

majocka24
1. jan 2017

Tak tak 101 drogeria toto kupis

polaris25
1. jan 2017

@zuzulka3376 ok, ak budem mať cestu okolo pozriem sa, či ho u nás majú...

zuzulka3376
autor
4. jan 2017

@polaris25
bola by som vdacna ... ak by sa dal zohnat

polaris25
4. jan 2017

@zuzulka3376 dnes som bola v meste a žiaľ nemali..ale myslím, že to je len dočasné lebo ho mávali pravidelne

zuzulka3376
autor
4. jan 2017

poprosim ta ak by sa dalo tak skus sa tam popytat u Vas lebo u nas je to bez sance