Kde zoženiem túto hračku?

ricky
24. nov 2008

Ahojte neviete niekto poradit kde zohnat taku malu detsku umelohmotnu kameru, co ma na boku packu ktora ked sa otaca, tak premieta rozpravku na stenu? videla som to niekde na nete s detskymi hrackami a neviem to najst...nemyslim velku premietacku s diakmi...iba taku malu do ruky...diiiikiiii

jabber
24. nov 2008
ricky
autor
24. nov 2008

jeeej diki to je super! u nas som to nikde nevidela...tak aspon viem kde to hladat a jak sa to vola....diiiki paaa

marorlinko
24. nov 2008

dobry napad, ja zhanam nieco na vianoce pre mojho drobca bo ma kopu hraciek, chcela som nieco ine,ale toto je pekny darcek, neviete ci sa da objednat aj ked zijem v v zahranici? lebo tuna taku nemaju

kisska
24. nov 2008

jeeeej skvele, myslite, ze je to vhodne, pre 4-rocneho chlapca? Teraz naposledy na narodeniny dostal CDcka s rozpravakmi, ktore pocuva pred spanim... takze je rozpravkovy 😉

lekno
24. nov 2008

Jéééj, to mi pripomenulo moje detstvo. My sme také niečo mali, keď sme boli malí 🙂 Bolo to super, vždy sme si ľahli na posteľ a na stenu sme si premietali 😉 Len sa tam dali dať aj iné rozprávky. Do tejto sa nedajú? 😕 Lebo na tom obrázku je to tak, že do každej kamery iná rozprávka. Aby to s tou jednou zachvíľu deti neprestalo baviť 😖

bibula
24. nov 2008

to je parada,je to aj niekde u nas k zohnaniu? 😉

maruschka
24. nov 2008

každá kamera má jednu rozprávku-nedajú sa vymieňať...Takže máš na výber len 3 kamery s 3 rozprávkami...ja som nedávno zohnala na mimibazar.sk diaprojektor za super cenu /340/ a k tomu som dostala 15 starých slovenských rozprávok-alebo možno aj viac, na tých filmoch do premietačky. 😉

aponchie
24. nov 2008

tak to je super..ja videla v knihkupectvi nejakou velikanskou knihu medvidka pu a u toho byl promitacek na pohadku medvidka..holky,ale da se jeste nekde sehnat ta promitacka co sme meli doma jako decka a rodice nam pousteli pohadky na diaku?ja bych to moc chtela prave 😲

maruschka
24. nov 2008

aponchie, ak si na mimibazar.sk dáš Diskusiu, napíšeš do Poraďte mi, alebo Neviete, kde by som zohnala, či aká téma to tam je otázku ohľadom premietačky-diaprojektora, tak tie, čo ho chcú predať ti tam odpíšu.Aj mne jedna kočka odpísala, ale kúpila som ju od druhej-tá dávala k tomu aj filmy-slovenské rozprávky/tie z nášho detstva/...A aj filmy-rozprávky predávaju na mimibazar.sk-jeden stojí 50 Sk-nové 😉 😉

vinka
24. nov 2008

Ináč tie diaprojektory sú super.Mi sme ho mali ako deti a teraz ho zdedili moje deti.A syn ked bol mladší tak sa tomu strášne tešil.A tiež máme asi 20 rozprávok slovenských.A ked malá podrastie tak to budem aj jej premietat. 😉 A možno sa budú stoho ešte tešit aj moje vnúčatá. 😀

bibula
24. nov 2008

😀 to mame aj my a asi k tomu cez 100rozpravok,niektore uz polepene aj na 3 miestach..... 😖 ondricka to vsak este nebavi,ale ved sa nepokazi.

nobody
24. nov 2008

je to supr věc ...aspoň teda před x rokama, než jsem to rozbil 😒 😝
já tam měl Popelku...nějakýho pejska .. dál si nepamatuju

a pak bývaly ještě na točení projektory jen na jedno oko..a obraz se promítal vevnitř ...
a dávala se tam taková kazeta ..... a vím, že jsem míval nějaký slůně, jak jezdilo na kole

sakra, normálně mi to chybí 😀

jabber
24. nov 2008

to jsem si taky právě říkala, že je to blbý - 1 kamera = 1 pohádka 😖 škoda, že se tam nedají nějak měnit 😒

nobody
24. nov 2008

jabber ...to je reklama ...
ale možná jsou verze s vyměnitelnými ... dřív to tak aspoň bylo

jabber
24. nov 2008

nobody - no jo, ale kdo si koupí 5 kamer 😕 😅 😀 a kdo bude koukat furt dokola na jednu pohádku? 😅

nobody
24. nov 2008

sakra, já snad najdu ty filmy zvlášť
😀
to musí vyrábět

jabber
24. nov 2008

nobody - najdi, plíííís 😀

nobody
24. nov 2008

jabber... zíta zkusím, když mi čas dovolí ....
(a moje lenost 😀 )
ale potřebuju aspoň 3 hodiny spánku denně jo? 😀
a nemluv svahilsky

dřív se to dělalo, musí to být i dneska (pokud nejde těm společnostem jenom o prachy 😀 )

jabber
24. nov 2008

nobody - tak platí 😀
šmarjá, já ti spánek snad neberu........nebo jo? 😀 😀 😀

nobody
24. nov 2008

jo

jabber
24. nov 2008

😝 😀

ricky
autor
25. nov 2008

maminy a terz mi poradte jak sa k tej kamere dostat, pisala som na tie ceske stranky kde sa predavaju a postovne sem na sr by bolo 350 ! sk...neviete to niekde zohnat na slovensku? budem rada ked poradite...

tilly
25. nov 2008

ricky 😲 to by bolo viac ako samotná kamerka...

jabber
25. nov 2008

ricky - tak zkus na netu najít, jestli na sk někdo dováží hračky Pafaas. Přinejhorším si pro ní dojedete k nám, vždyť to máte z Blavy kousek 😉 🙂

ricky
autor
25. nov 2008

dik a neviete ci niekde v okoli brna a blizsie k sr hraniciam neni nejake hrackarstvo kde by ich predavali?

ricky
autor
25. nov 2008

na sr tusim pafaas nema nikto ...same odkazy na cz stranky:(

nobody
25. nov 2008

ricky ... zkus se poptat

FUNNY SHOP
„ Svet zábavných darčekov pre deti i dospelých! “
ulica Royova 781
020 01 Púchov

tak nějaký Pafaas mají

mejl : funnyshop@inmail.sk
telefon ti seženu

nobody
25. nov 2008

a mobil na Funny shop : 0908 198 091

jabber
25. nov 2008

nobody - tak co vyměňovací pohádky, už máš? 😀