Kedy začalo vaše bábo nosiť prvé papučky?

Kedy ste dali prve papučky..... 🙂
ocko78
17. okt 2013
ahoj,,capacky sme nosili od narodenia ale prve topanocky to boli zdravotne sme zacali davat ked slo mimi do choditka
alexandra1104autor
17. okt 2013
@ocko78 kolko malo mesiacov
beah
17. okt 2013
Ahoj, ja som prvé papučky kúpila, keď sa malý začal stavať na nožičky a "chcel chodiť", čiže už sa premiestňoval pridŕžajúc sa nábytku, sedačky a pod. V bežke nebol. V capačkách by sa mu nožička vykrúcala. Ten vek, to je individuálne, môj malý začal troška neskôr, bolo to cca v 11.mesiacoch. Papučky boli zdravotné, tiež aj prvé topánočky. Kupovala som značku RAK, Bánovce nad Bebravou.
nikolet_89
17. okt 2013
@alexandra1104 ahoj moja dcerka mala pol roka, ked som jej dala papucky bo sa plazila a bala som sa aby neprechladla a vlastne od vtedy ich uz mala stale
brumka
17. okt 2013
normalne ortopedicke sme kupili ked uz chodila okolo nabytku to jest 7mesiacov, choditko sme mali 2t v 11mesiaci len na spestrenie. kupujeme vzdy protetiku, sante. vo vyssom veku sportove nike ci adidas
alexandra1104autor
17. okt 2013
@nikolet_89 moja ma tiez pol roka a som jej tiez uz kupila len tak pre zaujimavost ze ekdy kupuju mamicky
ichbinich
17. okt 2013
Syn ked zacal chodit, najprv iba s pomocou, to mal asi 10-11 mesiacov, nepamatam si presne. Mal kozene capacky. Ale doma maval skoro vzdy iba ABS-ponozky.
Dcera ma skoro 7 mesiacov, a ked je chladno, dam jej ponozky 😉
gretocka
17. okt 2013
no u nas hlavne vtedy, ked im dorastla noha 🙂 obaja su taki mensi, takze velkost 18 bola pre nas vyzva 🙂 Kym chodili len popri nabytku, capkali v capackach a ked sa pustili behat, tak dostali papucky z Protetiky 🙂
ocko78
17. okt 2013
@alexandra1104 ked sme sa zacali stavat na nozicky..uz sme vedeli stat v postielke pridrzali sme sa krajov okolo6-7 mesiaca a babo dostalo najmensie cislo v zdravotnickych potrebach s pevnym clenkom
ivanka.7
18. okt 2013
Ked zacala chodit okolo nabytku - 7 mesiacov, kozene capacky, ale aj to iba preto, aby sa jej nesmykalo (protismykove ponozky jej sklzavali z nohy). Dodnes nosi doma len capacky, ponozky alebo je bosa - nohu ma uplne ok, chodi vyborne, klenba sa jej uz vytvorila posilovanim svalov na nohe - prirodzene bez nejakych super zdravotnych ortopedickych vymyslancov.
martina646
19. okt 2013
My sme mali kupene prve c.19 take kozene capacky, velmi dobre boli, zacala som jej ich davat, ked sa zacala stavat na nozicky a nosila ich az do 14 mes, kym jej boli dobre. Chodit zacala az v 15mes a to uz sme kupili take s ozajstnou podrazkou. Aj sa cudovali v obuvi, ze prve papucky 20 a boticky 21 kupujem. Nuz, od malicka na velkej nohe 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli