Kedy začať chystať výbavu pre bábätko?

januska2511
19. jan 2012

Teraz som vo 8 tyzdni .prvorodicka potrebujem poradit.dakujem

dolla
21. aug 2012

maminky.. a môzem sa vas opýtat? ..aky mate nazor na prebalovaciu komodu, kde je vstavana aj vanicka? zda sa mi to velmi prakticke.. zdvihnem deko a je z toho vanicka, zavrem a prebalovaci pult.. (nieco take by sa mi zmestilo do kúpelne..) kedze vanu mame velku - rohovu.. (zbytocne nepouzivanu) ale to je uz jedno.. ..proste ANO CI NIE????

zuzi0911
21. aug 2012

Ja som zacala nakupovat okolo 6 -7mesiaca skor som sa bala ani neviem preco.

ivia123
21. aug 2012

Ahoj ty maš za 4 dni termin porodu,veľmi ti držim palce a želam veľa zdravička vam obom 🙂

map0007
21. apr 2017

Ahojky dievčatá, kedy ste začali prať žehliť vecičky pre bábo.Ja čakám druhé.Teda je to moje tretie tehu pred rokom som potratila dvojičky.A doteraz som veľmi nechystala nič.Iba vecí do pôrodnice,ale hlavné pre seba.Vcera som už kúpila aj niečo pre bábo.Ale oblečenie ani nie.Mam nejaké vecí po pravej a aj druhé bábo má byť dievčatko.Nebude skoro už teraz si pripraviť,teda oprať oblečenie.Alebo kedy plánujete Vy.Ďakujem.😉

lubka3232
30. jún 2017

ja som začala postupne, najprv som sa tešila keď som si kúpila nejaké rozkošné oblečenie (to som vlastne kupovala po kúskoch počas celého tehotenstva) potom postupne sme kupovali postieľku, kočík,prestavovali izbu a nakoniec kozmetiku - mydielko babylove, masť bepanthen care, zelené pampers, vaničku, mantinely do postieľky, zavinovačku atď. tak, aby som pred pôrodom mala všetko nachystané. ale keďže je toho celkom dosť, tak som si to nenechávala nakoniec, vtedy som už nemala ani veľa síl a chuti niečo ešte riešiť.