Kočíky a postieľky. Kde ich kúpiť v Ťahanovciach?

frana
21. aug 2006

ahojte tahanovcanky🙂...nepoznate nahodou daaky dobry obchod s detskymi potrebami,alebo aspon kde najdem daaky dobry bazar na kociky,a postielky?....dakujewm vam za odpovede

sischa
17. máj 2011

@gotima ahojky....ja som tiež z Ťahanoviec a zhodou okolností, tiež som sa prisťahovala pred rokom aj niečo...a bývam na bruselskej 4, mám 9 mesačnú Emmu...tiež tu pomerne nikoho nepoznam...

sischa
17. máj 2011

Ahojte som z Bruselskej...pred rokom prisťahovaná...s maličkou 9 mesačnou dcérkou...vidim, že prispevky sú tu staršie...tak neviem čo z toho je aktuálne ešte xixixi...ale ak by mala nejaká maminka záujem o stretko, pokec kávičku....budeme sa tešiť..ahojky...

gotima
17. máj 2011

@sischa Ahoj.Tak mozme niekedy skocit na prechadzku....je super ze byvas tak blizko 🙂 Kedy sa asi chodite prechadzat? Ja s dcerkou tak po 13:00 poobede...

sischa
17. máj 2011

no super celkom aj my tak nejako...mala mi nespí veľmi takže doobedu pospí a potom už len ako sa cíti...ouki tak už si len dohodnúť premieru xixi my by sme mohli relatívne zajtra a v piatok...vo štvrtok máme plávanie...tak neviem skús napísať kedy môžeš ty...

lili_mia
20. máj 2011

Ahojte žienky v sobotu v sobotu 28.mája od 16.00 bude RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady pre Vás a pre Vaše detičky v MC Delfínik, Laborecká 2 ( za OC Galéria v areáli bývalej materskej škôlky). Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa...

http://mcdelfinik.sk/node/3

28. mája - RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady v mc s pestrým programom pre malých aj veľkých