Kočíky a postieľky. Kde ich kúpiť v Ťahanovciach?

frana
21. aug 2006

ahojte tahanovcanky🙂...nepoznate nahodou daaky dobry obchod s detskymi potrebami,alebo aspon kde najdem daaky dobry bazar na kociky,a postielky?....dakujewm vam za odpovede

govinda
21. aug 2006

frana, ty si z tahanoviec?
No tam som kedsi bývala a ak si dobre pamätám, tak jeden bazár je na prízemí polikliniky a určite tam majú kočíky. Či aj postieľky to neviem. A potom je ešte jeden bazár o ktorom viem a ten je v tej oblasti, ako je obchod Coop Jednota (možno sa to odvtedy zmenilo, neviem) a šla by si smerom dolu k obchodom tak po ľavej strane v jednom z tých vežiakov. Asi som ťa doplietla, ale skutočne neviem názov tej ulice.

zuzka111111
21. aug 2006

ahoj aj ja som z tahanoviec ale neviem ci hladas nejaky dobry obchod na tahanovciach???

Inak v teme porod uz asi kazdy caka kedy rodis nie?? Tak etse si v pohode???? 😀

frana
autor
21. aug 2006

ano som z tahanoviec..a o tom bazere v poliklinike viem,len som tam este anoi nebola 😀 no ale sa tam chystam nazriet...nevies nahodou ake ceny ta su??

frana
autor
21. aug 2006

zuzka.....som v pohode ale som strasne nedockava ze kedy to pride,lebo ja by som chcela ab to prislo uz teraz hned...sa strasne na mojho drobceka tesim 😀
a nehladam daaky dobry mne postaci aj neaky bazar len na kupu kocika a postielky

govinda
21. aug 2006

no frani, neviem, aké sú tam ceny, v tomto ti fakt neporadím. A kde na Ťahanovciach bývaš? Zuzi, a ty?

frana
autor
21. aug 2006

ja no 😀 v dedine,takze ja som cela vediet to iba tak lebo mne sa nechce chodit po meste....

govinda
21. aug 2006

Ja veľmi nepoznám nejaké bazáre s kočíkmi a postieľkami, fakt len na tých ťahanovciach, lebo som tam bývala 🙂

kvetka9
21. aug 2006

frana stale je lepsie obehnut viac obchodikov a tak si vybrat a nie sup do prveho...a koli babu a jeho pohodliu by sa ti aj mohlo chciet...ved kazdy chce len to najlepsie pre deti 😉

zuzka111111
21. aug 2006

ja som momentalne na viedenskej takze mozno vidimm aj fanin domcek 😀 kedz emam taky vyhlad ale uz sa pomalicky stahujeme na bruselsku ale tiez vidim na dedinu 😀 budem ta pozorovat ako sa staras 😀 😀
ja by som to uz tiez chcela mat za sebou len este aj balit a stahovat sa mi treba a chcem stihnut byvat aspon tyzden v novom nech si zvyknem...

Co sa tyka cien ja to mam pochodene lebo som tiez nechcela novy ale pouzity lenze ja som hladala len hlboky nakolko to budena zimu a Troj kombinacie su strasne nizke a tazke a mne to treba nosit po schodoch... hlbokych je malo v poliklinike sa ceny pohybuju od 3000 do 4000 tis no ale poviem ti pravdu nevedela som si nic vybrat boli az prilis opotrebovane a smradlave spinave no nevedela osm si predstavit ze moj vonavucky uzlicek tam polozim....

je este na KVP bazar vlastne tam su 2 ale tiez som nevedela vybrat ale na TRoj komb som velmi nepozerala ...ja osm nakoniec kupila pegperego na inzerat cez net od jednej blavacky ktora ho skoro vobec nepouzivala len v nomuspavala male babo na dvore takze je este v zaruke ako novy vonavucky peknucky a lahulinky novy stal 18.000 my sme ho kuplili za 5.500 a som spokojna nepozerala si tak cez net ???

govinda
21. aug 2006

frana, ano, cez net to nie je zlý nápad 🙂 . Nájdeš tu toho kopec

frana
autor
21. aug 2006

pozerala som aj mam uz teoreticky objednany,len ho budem mat az na druhy tazden lebo ta pani je tento tyzdenodcestovane,my davame za neho 2300sk,ale je bez fusaka,take ze som myslela ci dkde tu na blizku nenajdem aj lacnejci ale aj s fusakom...a neviete kolko stoji fusak??

govinda
21. aug 2006

frana, tak to nemám ani šajn 🙂

zuzka111111
21. aug 2006

fusak??? pouzity??? lebo ja som zdedila po sestre ale neviem ci som v bazarikoch videla.

frana
autor
21. aug 2006

tak to je jedno ak len nech neni mojmu drobcekovi v zime zima....ja ho aj tak dam do cistiarne

zuzka111111
21. aug 2006

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=431450 napriklad na mimibazare je taky a etse vela inych urcite

zuzka111111
21. aug 2006
zuzka111111
21. aug 2006
frana
autor
21. aug 2006

sa my paci ten fusak co je cely tmavo modryhttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=431450 je velmi pekny..len ta cena to akoze za korunu abo ako to je

govinda
21. aug 2006

no neviem, skús sa nejako skontaktovať s tou babou, čo to predáva, lebo sa mi nezdá, že by taký fusak predával niekto po korune 😉

frana
autor
21. aug 2006

tak to sa nezda ani mne..tak teda idem skusat

rabiva
21. aug 2006

Caute, takze ten druhy bazarik na THC je na Madarskej ul. vo veziaku, otv.doba bola tusim od 14-17hodky, daju sa tam vybrat pekne vecicky. Ten druhy je na poliklinike, tiez sa mi tam podarilo kupit par peknych kuskov, ale nepacil sa mi ten neporiadok co tam maju. Kociky v celkom slusnom vybere, mavaju aj PP... V pasazi by mal byt este jeden bazarik, hned vedla filialky SLSP, no neviem ci este funguje. No a obchodik s novymi vecickami zn. Domaja (slov.vyrobca) je na konci pasaze smer Americka trieda c.1-veziak, blizko restiky "U Katky" 🙂 No uz tam sice nabyvame ale na tieto si pametam 🙂

rabiva
21. aug 2006

AK by sa vam podarilo zatulat aj na Furcu, tak tu su 2bazariky, jeden je na Adlerovej ul. otv.doba 11-17hod, maju vecicky - no taky mish mash, ale aj lehatka autosedacky a kociky, uz som tam dlhsie nebola ale tusim tam mali aj ohradky, mozno by bola aj postielka. Dalsi BB je v "modraku", OC Laborec, tu je krasny vyber, vola sa to Zabka, vacsinou znackove vecicky z Anglicka - Next, Ladybird, Adams, su nosene, ale vacsinou v super stave, ja tu rada nakupujem 🙂 Maju aj kociky aj hracky - nove, a casto doplnaju tovar. No a v OC Torysa je tiez novootvoreny obchodik Domaja, to su nove vecicky 🙂)

rabiva
21. aug 2006

no a ked uz bola rec o MMB tak tu je ten moj: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=556

Na tejto stranke kupujem dost casto a doteraz som bola vzdy spokojna 😉 😀

miriam17
16. okt 2006

ahojte...aj ja som z tahanoviec....a mam na vas otazocku ...nepoznate daake dobre a lacne kadernictvo na tahanovciach???

expertka8
16. okt 2006

..zdravím vás...neviete čo je s fraňou????

miriam17
16. feb 2007

ahojte...neviete o daako bazare kde beru detske vecicky...????ten v poliklinike tam traz neberu odev...a neviete est o daakom

shashka
20. máj 2008

Tahanovcanky kde ste? ved posledny prispevok je tu z pred roka.........
Ozvite sa niekto ...

ruza11
16. sep 2008

Ahojte tahanovanky. Nechce sa niektora pridat ku mne a k mojej 6 mesacnej dcerke ku kocikovaniu ked sa to pocasie trosku umudri?

najjulinka
16. sep 2008

V nedeľu 21.09.2008 od 16:00 je akcia pred vedeckou knižnicou "Kreslím rodinu na asfalt" (kriedy deti na kreslenie dostanú - netreba si nosiť) a ak prídete v maske na bicykli, tak o 17:00 začína dalsia akcia "karneval na bicykli" a myslím všetci maskovaní niečo dostanú 😉