Kočíky a postieľky. Kde ich kúpiť v Ťahanovciach?

frana
21. aug 2006

ahojte tahanovcanky🙂...nepoznate nahodou daaky dobry obchod s detskymi potrebami,alebo aspon kde najdem daaky dobry bazar na kociky,a postielky?....dakujewm vam za odpovede

ingulka
2. mar 2009

ahojte 🙂

zade
22. apr 2009

Ahojte dievcence! Troska Vam sem vtrhnem, nakolko by som Vam rada ponukla moznost navstevovat so svojim dietatkom predskolske hudobne programy v Hudobnej skole YAMAHA Class. Chcela by som si otvorit pobocku v septembri v MC Haliganda a MC Stonozka v KE. Som z PO, u nas to otvaram tiez. Rada by som poznala vase reakcie, ci by sa vam to pacilo a pod.
V marcovom cisle Mama a ja bol o tom krasny prispevok, z pobocky v Prievidzi. Ide vlastne o hudobnu pripravku pre deticky od 4 mesiacov az do siestich rokov. Jednotlivy vek je rozdeleny do kurzov. Nechcem sa rozpisovat, aby ma niekto zle nepochopil. Taktiez si touto cestou hladam mamicku na MD, ktora by sa rada stala lektorkou. Ma pozitivny vztah k detom, ovlada hru na klavesova nastroj, resp. zobcovu flautu a pekne cisto spieva....
Ak by to niekoho zaujalo, blizsie info cez IP.

Posielam odkazy na stranky, kde sa o tomto projekte pise viac. Budem rada, ak sa vyjadrite.
Vdaka....

www.yamahaskola.cz
www.yamahakurzy.cz
www.yamaha-skola.sk

wiktoria
12. aug 2009

ahojte babenky, tahanovce dako zaslali? nie ste tu nikto?

miresta
12. aug 2009

ahojte, tak asi zaspali, alebo stále píšeme na iné témy.

wiktória - máš malé bábo, odkiaľ z ´tahanoviec si? Ja bývam na Hanojskej. 🙂

wiktoria
13. aug 2009

ahoj miresta, my byvame na Varsavskej 😅 pozeram ze ty uz mas velku slecnu-mohli by sme ked skonci leto-lebo teraz je kazdy taky rozlietany dat dake stretko aby som povyzvedala dake postrehy a rady 😀

deni_v22
8. jan 2010

ahojte, az teraz som si vsimla, ze aj taka tema je vytvorena 🤐 sme tiez z Varsavskej 😉

zuzka111111
8. jan 2010

Ahojte po dlhom case tu niekto nakukol 😅 ja som z Bruselskej ...kde je varsavska? nejak extra to tu nepoznam...

deni_v22
9. jan 2010

zuzka, na zaciatku sidliska, druhe panelakove U nad metrom..

daniela242
27. jan 2010

Ahoj aj ja som z bruselskej, tak sa snáď niekedy stretneme s detičkami na našej ulici 😀

ajka72
4. feb 2010

ahojte chcem sa vás mamičky opýtať už ste si v KE požičali alebo kupili karnevalu masku ak ano tak kde, dikes

lindulienka
13. apr 2010

Mile mamicky, 24.4.2010 o 16:00 sa v OPTIME budu konat PRETEKY LEZUNOV. Ak mate 7 - 10 mesacne dietatko, kt lozi po styroch a mate chut sutazit, prihlaste sa na stranke OPTIMY a sutazte o zaujimave ceny
🙂

shashka
9. máj 2010

Ahojky, ma tu niekto dieta vo veku okolo 2 rokov, mozno by sa spolu pohralo s mojou dcerkou na ihrisku? Blizko Berlinskej?

daniela242
25. máj 2010

Ahoj ja mám 15 mesačnú dcérku, tak možno by sa vedeli spolu pohrať 🙂

ssstanka
1. jún 2010

Ahojte,my sme konkretntne z Činskej...

dianocka
22. jún 2010

Ahojte mamicky,chcem sa vas opytat ,ci chodite do kutika Time out v Galerii a ci ste spokojne, alebo by ste prijali novy a lepsi kutik.Diky?

virgin15
6. júl 2010

Ahojte,my sme z Varsavskej-.Chcela by som opytat ci niektora nepozna skolku Juhoslovansku.Syncek tam nastupuje od septembra,a zaujima ma to lebo prestupuje z ine sklky na tuto a dufam ze ma nesklame.Dakujem.

deni_v22
6. júl 2010

@virgin15 Juhoslovansku sice nepoznam, ale dcera mi tam nastupuje od cca marca 2011, tak mozno budu spoluziaci 😉 z fotiek na ich webe, osobnej navstevy priestorov a pristupu riaditelky mam dobry dojem, tak tiez dufam, ze ma nesklamu 😉 a kam chodil tvoj syn predtym?

virgin15
7. júl 2010

Ahoj tak urcite sa tam uvidime,mali sme stastie,lebo len oni mali jedno miesto volne od septembra-vybavovala som to asi pred mesiacom.My sme sa prestahovli tu z KVP,chodil naMŠ Cottbusku a bola som velmi spokojna.A ďakujem ze si napisala.

ssstanka
14. júl 2010

@virgin15 AHoj,ja som vyrastala na KVP, s muzom byvame na tahanovciach zhruba rok,konkretne na Cinskej

virgin15
16. júl 2010

Ahoj ssstanka,a na akej ulici si byvala?

ssstanka
16. júl 2010

@virgin15 Ahoj,byvala som na Wurmovej6

virgin15
16. júl 2010

@ssstanka ja som tiez byvala na Wurmovej 9,ale posledne dva roky na Starozagorskej a teraz mesiac byvame na Varsavskej.

ssstanka
29. júl 2010

ahojte,najde sa tu niekto na par klebietok pri stretku a nase ratolesti by sa mohli spolu pohrat? 😉

lilly955
19. jan 2011

Ahojte babenky,rada by som si nasla kamosku na pokeci ahranie sa s detmi,byvam na tahanovciach na cinskej,tak ak by niekto poblizku budem rada...

dianocka
27. jan 2011

Ahojte baby,ak mate zaujem mozete si kliknut na www.ctf-co.eu,tam kliknete na maloobchod a na aktualny katalog.Ak by ste mali o nieco zaujem,mozete mi dat vediet a ja vam to objednam.Pekny den prajem vsetkym.

2610
5. feb 2011

@frana v mile je jeden obchod, skús sa tam pozrieť 🙂

2610
5. feb 2011

ahojte mamičky, rada by som tu našla mamičku, a kamošku, kt. je tiež z ťhc..na spoločné kočikovanie, hranie, pokecovanie a tak..som z belehradskej a mam 13mes. dievčatko🙂 tak sa hlaste🙂)..budem sa tešiť

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilinick
15. mar 2011

ahojte..hladam maminu,ktora by bola ochotna prilezitostne opatrit chlapceka/6m/..prosim odpovede do posty.
dakujem

gotima
27. apr 2011

Ahojte. Nasla by sa nejaka mamicka, ktora nema "partaka" na kocikovanie a pokec, pripadne vymienanie skusenosti s detickami? Na Tahanovciach nikoho nepoznam ... predtym som zila na KVP a pred rokom sme sa s manzelom prestahovali na Tahanovce (Bruselska). Mam mesacnu dcerku Misku... 🙂