Koľko čižmičiek na jednu sezónu pre ročné dieťa?

bluesky33
2. aug 2012

cauko maminy chcem sa spytat ze kolko cizmiciek nam bude stacit na zimu 3 su o.k ci uz je to moc mame 1r. dakujeme 🙂

baran1982
2. aug 2012

Nam vydrzali a stacili 1

lulabelka
2. aug 2012

podla mna by 3 mali bohate stacit 🙂 my sme mali v roku jedny take "rodžerovité" cizmicky a jedny vyssie zimne topanocky a stacilo.

pralinkaaa
2. aug 2012

stačia aj jedny, dve su podľa mna uplne OK, tri nestihnete ani vynosiť 🙂

dejnas
2. aug 2012

ročné dieťa si určite vystačí s jedným, maximálne dvoma pármi obuvi na zimu.... niektoré mamičky nakúpia síce aj 10 párov - ale to je o inom ako o "vystačení" 😉

pimpulienka
2. aug 2012

maximálne 2 páry vynosite 😉

pastelka74
2. aug 2012

..mali sme dvoje,na poriadnu tuhú zimu a tie druhé na takú miernejšiu...užili sme oboje v pohode... 😉

sampo
2. aug 2012

My sme mali 2 pary.. a tuto poslednu zimu sme si normalne vystacili s 1 😅 (boli kvalitne no.. nepremokali a paradu sme nestihli hrat, takze 😀)

kvetinka211
2. aug 2012

@bluesky33 stacia jedny, takze trojo v pohode 🙂 my sme vonku zacali chodit az na jar, takze mame v cisle 22 jedny plne topanky a jedny sandalky, no a gumaky na dovolenku do lesa. Este som nedopatrenim kupila jedny prechodne v c. 23, dufam ze ich vyuzijeme na jesen a potom nas asi caka kupa zimnych topanok zrejme uz vo vacsom cisle ...

marya
2. aug 2012

Nam na zimu vzdy stacili jedny, ani mi nenapadlo kupovat dalsie, a este su dost dobre na to, aby ich aj druhy vynosil 😅 😀

tatiana1985
2. aug 2012

3? 😅 😅 😅 naco?
moja mala len 1 a pohoda 🙂 🙂

luciferkax
2. aug 2012

Ročnému dieťatku stačia jedne čižmičky, ja som kupovla v polke zimy aj tak druhé, lebo zjedných vyrástol. ale dva rovnaké veľkosti sú pri tak malom dieťatku zbytočné. Pre staršieho syna samozrejme kupujem aspon dvoje, ale zas ten ich aj potrebuje, kedže lieta v snehu od rána do večera :D

lenka_b
3. aug 2012

Ja som mala asi 3 pary pre malu v tom veky a vynosila ich dost.. Ono to zalezi od toho, kolko bude vonku chodit sama, ci bude v kociari a tak. Urcite by som si na tvojom mieste zadovazila aspon jedne snehule a jeden alebo dva pary ciziem.

andreah25
3. aug 2012

Pokiaľ už dieťa chodí, tak ja odporúčam 2 - keby napr. jedny veľmi boli mokré, alebo napr. ich zablatí a potrebujete niekam ísť, no nestíhaš ich vyčistiť, tak máš druhé. My funguje vždy na dvoch kusoch, či sú to sandálky, prechodné topánočky, alebo čižmičky na zimu. Pokiaľ ale ešte veľmi dieťa nechodí a je hlavne v kočíku, tak bohate stačia jedny.

petkave
3. aug 2012

Môj malý mal v zime niečo cez rok a kúpila som mu jedny č. 22, ale ku koncu zimy som prišla na to, že už sú mu dosť tesné, tak som ešte zainvestovala do druhých č. 23. Určite by som nekupovala viac párov rovnakej veľkosti.

stanislavao
3. aug 2012

dvoje kupite niekedy v novembri a potom este vo februari budete musiet kupovat vacsie. dvoje treba mat, lebo ked sa nahodou jedny premocia, alebo budu akurat oprate, treba mat nahradne.

zuzkagonos
3. aug 2012

stačia 1