Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko stoja pančušky pre väčšie deti v Poľsku?

stefit
28. okt 2012

oplati sa tam ist nakupovat?

henrietag
28. okt 2012

podla mna oblecenie ani moc nie , cizmy tam mali okolo 10 ale to uz kupite aj tu (bola som tam pred rokom ) my sme boli hupacieho konika kupit a sanky to sa oplatilo sanky kol 20 e a konik tak dako v draciku stal okolo 50 sa mi zda.

henrietag
28. okt 2012

a este ma napadlo ja nepoznam vasu finančnu situaciu ale do Polska za pančusky ??? či je zlý len ten názov temy ? lebo ked si zratam naklady na cestu si tu kupim pre deti 20 pancuch po 4 e 🙂

luciferkax
28. okt 2012

Myslím, že oblečenie stojí rovnako, oplatí sa ti tam kúpiť možno plienky, kašičky, rada tam nakupujem svetre, či pre mna, manžela a deti, sú tam kvalitné pulóvre a roláky a tak isto postielksy, sánky a drevený hojdací koník 🙂 ten nás vyšiel asi na 7 eur 🙂

sympa1
29. okt 2012

@stefit neoplati....na trhoch to vyzera ako u nas v činakoch...aj kvalitou....niekedy sme chodievali casto ale uz vobec

stefit
autor
29. okt 2012

@henrietag ja by som nesla, ale znami z Oravy..len som nevedela akej kvality su... a ceny tu v obchodoch su vsade kus po 4€..uvidime..

henrietag
29. okt 2012

nie to bolo len priblizne napisane ja som v exisporte kupovala pekne pasikave tusim po 3,90 tak ma napadli tie 4 e 🙂

alama
29. okt 2012

@stefit ahoj, my kupujeme pancusky v Lidli, tam stoja (aspon teda naposledy co som kupovala teraz pred zimou) 2,9 EUR a podla mna su velmi kvalitne a aj dobre sedia, hlavne ta slapa sa tak pekne prisposobi nozicke a neodstava 🙂

stefit
autor
29. okt 2012

dakujem, len tam malokedy clovek natrafi na to co potrebuje..v podelok napr maju akciu..pridem tam okolo 10 -tej hodiny a uz tam dokopy nic nie je... ☹

adka0904
29. okt 2012

ahoj, ja som pred nedávnom zháňala také vzorované hrubšie k šatočkám pre 5 ročnú dcérku na svadbu, vyšli ma na Polskom trhu rovné 4€, ale musím povedaťže som spokojná len s jednou polskou značkou WOLA, veľmi príjemný material, žiadna umelina, ako v čine 😀 , dlho nám aj vydržia, super sedia, a skoro sa neprederu. Tak keď zháňam pančušky kade tade po internete tak len tuto značku.

alama
2. nov 2012

@stefit no áno,, to je pravda, ja ked si niečo vyhliadnem, tak ráno rýchlo fičím, aby som tam do tej pol 8 -8 bola, inak mám smolu. Vačšinou majú len 1-2 ks z každej veľkosti.

bianca
2. nov 2012

na oblecenie podla mna nie.Mlieko,plienky,kociare este ano ale oblecenie nie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli