Kolotoč nad postieľku

broskilinka
5. nov 2011

ahojte,
chcela by som sa poradit nad kupov kolotoca do detskej postielky..... budem rada za vsetky vaset tipy, rady a napady... pripadne aj link na stranky, ake mate....

kohutovci
5. nov 2011

@broskilinka ahoj, tiez som dlho dumala.. ci vybrat umelohmotny, plysovy, obycajny, tociaci sa.. a nakoniec som si vybrala Fisher Price kolotoc motyliky.. su to plysovy medvedici s krydielkami.. kolotoc je na dialkove ovladanie, ma 5 melodii a projektor ktory premieta na stenu hviezdicky a oblaciky.. snad sa bude babanku pacit 😉

anieli_1
5. nov 2011

@broskilinka jednoznacne si myslim tiez na baterky teda na dialkove bo som mala aj obycajny a ozaj sa mi nechcelo ho stale natahovt a ked prestal hrat hned sa mi maly hnevali teraz som kupila od fisher price z tej dzunglovj edicie a som najspokojnesia aj moja mala 🙂

rough
5. nov 2011

@kohutovci 🙂 presne tento kolotoc som vcera dostala od kolegovcov🙂 vyzera super tak som zvedava, ci bude aj maleho bavit. trosku sa obavam tych pastelovych farieb, ci nie su pre babatko prilis nevyrazme, avsak tento kolotoc je pekny aj ako dekoracia.

katka3012
5. nov 2011

kolotocik na baterky ma urcite svoje vyhody 😉

janka196
5. nov 2011

ahoj my mame tento http://www.nakupdobre.cz/www-nakupdobre-cz/esho... a neviem si ho vynachvalit. zaspavame pri nom cela rodina. maly sa z neho neskutocne tesi. je k nemu aj dialkove a ten zvuk pralesu je proste uzasny 🙂

deeny
5. nov 2011

@broskilinka my mame tento- http://pre-najmensich.heureka.sk/chicco-kolotoc.... ma velmi pekne melodie, nas maly dokazal nan hodinu hladiet 🙂 . ja som ho dostala a ine som uz ani nepozerala, preto neviem porovnat.. s tymto som ale velmi spokojna a hlavne nas drobec 😉

broskilinka
autor
5. nov 2011

@janka196 hej, po nom pozeram...paci sa mi.... a kolko vydrzia baterky? nepocut strojcek, to mechanicke zariadenie ked sa toci alebo ked hra???

janka196
5. nov 2011

@broskilinka no pouzivame ho 4 mesiace a baterky sme meninli 3x vlastne teraz treti krat predvcerom. strojcek nepocut akurat ked je dzungla pustena. nam to nejako nevadi ked idu ostatne melodie tak to nepocut. da sa to nastavit aj tak ze iba hra a kolotoc sa netoci. to vyuzivam v noci ked sa maly budi na kojenie a ked ho davam spat do postielky vacsinou spinka tak mu len zapnem hudbu 🙂

manila421
7. nov 2011

Ahojte ja som zahliadla nikde cely plysovy kolotoc, nie je take daco lepsie?ze ak to aj babo potiahne tak si nic nespravi?

anjelicek26
7. nov 2011

My mame fisher price rainforest kolotoc nad postielkou, je to fajn, maleho to bavi dodnes, aj si to zapne ked treba uplne sam 😅

ivetka5
7. nov 2011

Ahojte, ja som mala tiež od FP motýlikov a môžem len a len odporučiť, malého max. bavil a pekne vedel pri ňom aj zaspinkať 😉 Už je uložený v krabici raz pre súrodenca. Ale dá sa potom využiť aj v detskej izbe ako svetlo, keď sú detičky väčšie 😉

zuzuliq
8. nov 2011

My mame tento od FP http://www.kociky-babymania.sk/fisher-price-hud... maly ho ma doteraz na posteli (bez tej konstrukcie, len to svetielko s melodiami) a to mal v septembri dva roky. Hocikedy ked sa v noci prebudi tak sam si pusti hudbu a pekne zaspinka. Takze ja chvalim chvalim 😉