Kombinéza, fusak alebo čo na zimu?

ervotoc
13. aug 2006

ešte ma hned napadlo,zimne oblečenie"ked sa ma zima opyta,čo som robila v lete" 😀 no mam v tom troška chaosik,termo bunda,termo nohavice,taka kombinéza,taky overál,baby čo sa vam najviac pozdavalo,v čom boli vaši drobci spokojny,?nemenovaná osoba 😀 😀 😀 😀 mi stale o kabátiku rozprava,co mne pride doooosť neprakticke,nepohodlne,no neviem pre maleho drobca kabátik? 😒 a v čom všetkom ste mali drobcov,ked boli v šporťaku?myslim nanoznik,fusak,deka,ci kombineza,hm?viem ze je este skoro na kuuupu,to sa este nederem do obchodov,len ma to zaujima 😉

junovka
28. jan 2010

ja som jednoznacne za bundicku a nohavice.Je to lepsie ako nejaky overal, nakolko ked malemu treba kakat alebo podobne, ked je malicke, tak prebalovat je pohodlnejsie, tak je jednoduchsie vyzliect nohavice ako celeho vyzliekat vonku v tej zime.Tak isto aj do skolky skor odporucam zvlast vetrovka + nohavice...pre ten isty dovod.A co sa tyka zaspinenia, tak skor deti zaspinia nohavice ako vetrovku a koli tomu, ze na overale sa zaspini spodok, tak treba prat cely overal. 😉

zuzufek
28. jan 2010

no neviem aký máš susik fusak,ale ja mám jeden a využila som ho,keď bola malá v hlbokom kočíku a využívam ho doteraz a ja som ho dávala aj do úzkeho golfáčového športového kočíka a nebol s ním problém,a to je ten fusák dosť mohutný baranicový 🙂 dokonca ho využívam aj na sánky,aj keď malá ho tam odmieta 😠

susik77
28. jan 2010

tak baby, kocik sme boli teraz vybrat, ideme do Quinny freestyle. kupim aj origos fusak quinny-teda rozmyslam ci ho vobec mam kupit...inak vosla sa mi nasa velika 2.5 rocna dcera v zimnej bunde do neho v poho, este mala aj trochu miesta naviac...

juliagregor
28. jan 2010

ahojte,
malým dávam kombinézky a fusaky, nepodfúkne ich ...(mám aj bundičky, ale obliekam ich len ked ideme na nákupy alebo na dlhšie cetovanie do auta)
starší má bundičku a gate

bianca7
21. feb 2010

ahojte,uz sa vo vanicke skoro nezmestime,tak pojdeme do sportaku a preto mi vznikla otazka ci bude treba aj na jar mat nejaky fusak alebo postaci len nanoznik?celu zimu sme boli len v kombineze,ktora je dost tepla( pri odopnuti vnutornej casti z ovcieho runa ostava tak tensia na jesen/jar).Vo vanicke sme sa prikryvali este dekou plus nanoznik,no a teraz vobec neviem co mam davat do sportaku ked sa uz oteplilo.Staci mat tu tensiu kombinezu a nanoznik,prip.este spanielska deka, alebo radsej si kupit fusak?Viem,ze je to asi otrepana otazka,ale nemam ani sajnu ako je to zo sportovymi kocikmi... 😉

bzuco
21. feb 2010

bianca - a koľko ti má dieťatko?
ja by som si asi kúpila taký prechodný fusak - v babylande určite zoženieš
alebo popozeraj na MMB 😉

nikollette
21. feb 2010

My malého vždy dobre oblečeme, dáme do fusaku, zakryjeme dekou, a zapneme nánožník 😉

bianca7
21. feb 2010

bzuco,malicky ma 6 mes.
nikollete,nebude mu prilis teplo v kombineze a vo fusaku?hoci sportovy kocik uz neni taky teply ako vanicka...asi to ma zmysel ;)

bianca7
22. feb 2010

bzuco,dnes sa mi ten link neotavara akosi,ale dakujemza typ ;) Inac,tych fusakov je strasne vela a tazko sa rozhodnut ktory je lepsi.no asi velmi teply fusak nam bude nanic kedze maleho idem davat este do kombinezy...aebo kupit teplejsi fusak a naobliekat ho bez tej kombinezy?

tereza33
22. feb 2010

ahojte, aj práve prechádzam na športový kočík. kúpili sme prechodný fusak na jar a jeseň. malému oblečiem kombinézu, v ktorej bol aj v hlbokom kočíku a dám ho do toho fusaku, dúfam, že mu bude pohodlne, dnes to vyskúšam 😉

bianca7
22. feb 2010

tereza,daj potom vediet ci sa taky zababuseny aj zmestil do kocika :D A aku sirku sed.casti mate?my mame iba 30,takze sa obavam...

lenka1smejka
22. feb 2010

Baby ako ste isli dnes s kocikom sportovym von?Ja som jej dala deku a dusak ale namoznik som nedala.Inak bola teplucko obleceny.Nemyslite,ze jej bolo zima?

bianca7
22. feb 2010

lenka1smejka,no my sme este zatial vo vanicke,ale myslim si,ze dnes tvojej malej takto nemohla byt zima,dnes bolo vonku velmi teplo!a aky fusak mate-nejaky prechodny ci zimny?

lenka1smejka
22. feb 2010

Bianca-ja som ani nevedela,ze neaky prechodny existuje 😲 asi zimny je dost teply...Totiz sme boli prvy krat vonku vo sportiaku

vachovka
22. feb 2010

My tiez mame maleho vo sportaku este len tyzden a davam kombinezu,fusak,deku a este nanoznik.Neviem ci je to dobre lebo som stretla kamosku dnes a jej mala mala iba kombinezu a fusak.Tak som uz sama z toho blazon jak obliekat.

nikollette
22. feb 2010

Bianca ja som nepísala e ma oblečenú kombinézu 😉

bzuco
22. feb 2010

bianca - to je ešte dosť maličký - ja by som určite ten fusak kupovala

bianca7
22. feb 2010

no,tak som teraz uplny jelen... :D a ked ma spanielksu deku-nestaci to? ale asi treba aj fusak ked este spi v kociku,len aby sa v tom neuvaril :D

bzuco
23. feb 2010

mne sa zdá fusak praktickejší, je to uzavretejšie, nemusíš sa báť, že cez nejakú štrbinku bude fúkať....

katarina.banska
6. sep 2010

ahojte.
co je lepsie mat fusak alebo kombinezu. teraz mame 4 mesiace, chodit este v zime urcite nebudeme.... 🙂
alebo mam kupit aj kombinezu aj fusak? nemam ani sajnu ako ju budem musiet v zime obliekat, to uz budeme v sportovom kociku ( jane ) mame k nemu aj nanoznik. no dost dobre si neviem predstavit, ked dam malej kombinezu, fusak a na nu nanoznik, ci sa tam vobec zmesti.
hmmm.........

janka_pn
7. sep 2010

@katarina.banska ak bude taka dlha zima ako minula, tak urcite aj kombinezu, aj fusak, ved ten vyuzijes aj buduci rok, ak kupis vacsi.

katarina.banska
8. sep 2010

@janka_pn no ona bude mat buducu zimu rok a pol, myslis, ze kupim taky fusak co jej bude dobry teraz aj potom?
aku velkost mam kupit? ked ona je dost dlha..... a neviem si dost dobre predstavit ci sa zmesti do neho.
este sa ta chcem opytat, ktory fusak by si uprednostnila ty? emitex alebo kaiser?
a prosim ta mozes mi daj daky tip na dobru kombinezu? dakujem ti krasne. ked ja sa to tohto este vobec nevyznam, nechcem kupit daku blbost, kedze to nie su lacne polozky. 🙂

skybaby
8. sep 2010

@katarina.banska ja som minulu zimu obliekala tak, ze pancusky teplaky, body mikina, bunda a takto som ju dala do fusaku ... uplne to stacilo .... urcite by som ju nedavala do kombinezy a este aj do fusaku, to je podla mna prilis vela .... fusak mame emitex, taky predlzovaci, takze bol nam dobry minuly rok a bude aj na tento rok 😉
mali sme aj kombinezu, ale tu sme davali do auta, alebo ked sme niekam isli a vedela som ze ju budem vyberat z kocika 😉

janka_pn
8. sep 2010

@katarina.banska npr. spominany emitex, alebo eisbarchen.... ja osobne by som kupila oboje, ved nemusis uplne hrubu kombinezu, ale je to ovela praktickejsie ako taka bunda 😉 babo nemusis tlacit do svetrikov a mikin, das na dupky kombinezku, zapnes, sup do fusaka a hotofka. a ako spominala skybaby, tak ak pojdes niekam bez kocika... ja neviem, urcite by som kupila oboje, ale to je len moj nazor. ved skus najst v bazariku, tie pre najmensie mimi nie su po jednom dietatku vooobec znicene a daju sa kupit za super ceny... ani fusaky nezvyknu miminka znicit, tak tiez mozes siahnut na daky z bazarika 🙂

janka_pn
8. sep 2010

aj moja mala druhu zimu cca rok a pol a je dost vysoka a fusak sme vyuzili aj v golfkach super, lebo deka sa ti bude smykat, aj v sankach... a mala som ten eisbarchen

tanija133
25. sep 2010

Ja sa asi znova pytam na to iste, ale aj tak , babetko sa mi narodi teraz v oktobri, a tiez neviem ci mu mam kupit aj overal a aj fusak, a to budem mat este fleecovu zavinovacku. Treba fakt ten overal na zimu? Alebo bude stacit ta tepla zavinovacka a fusak Lodger by som chcela???? Videla som krasne overaly, ale vsetko je to iba nachvilocku, fakt neviem.....Poradte pleas...... 😉

lenka1smejka
25. sep 2010

ja som cez zimu davala malu do overalu,fusaku,deka,namoznik ved ked je minus 14stupnov a dieta spi tak to nie je bohvieco

juliagregor
25. sep 2010

@tanija133 overal je pre deti najpohodlnejší, netlačia ho švíky na bundičke, nohaviciach, stačí dať košieľku, dupačky, svetrík, overal, čapičku, fusak a a môžeš ísť von, pri malých deťoch je všetko na chvíľku...pri takýchto malých číslach sa nepoplatí kupovať nové veci, stačí aj z MMB, veci sú nezničené a dajú sa kupiť veľmi pekné za dobrú cenu...
kup si väčšie, aby ti vydržalo do konca zimy

ziza55
26. sep 2010

aj ja budem mat zimne babo takze v najchladnejsom obdobi az skoro doleta budeme v hlbokom..mam prenho 2hunate overaliky a potom taku dekovu zavinovacku od emitexu... fusak by sa uz asi nezmestil do toho hlbokeho 😉 ..myslite ze staci?