Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krátka poschodová posteľ 140 x 70 cm alebo 160 x 70 cm

pele
5. okt 2014

Ahojte, nevie nahodou niekto, ci sa daju kupit aj kratsie ako klasicke dvojposchodove postele - z priestorovych dovodov by sme docasne potrebovali rozmer 140x70 alebo este 160x70 cm. Ak ano, kde? Samozrejme by som najradsej nejaku stabilnu, kvalitnu postel, radsej za viac penazi. Budem rada, ak ma niekto skusenosti.

zuzmag
5. okt 2014

Ahoj skus pozriet www.vikis.sk maju tam hocijaky detsky nabytok a vsetko mozne pre deti🙂Nase deti maju od nich postele uz dva roky a sme velmi spokojny....

kengurica
5. okt 2014

O poschodovych v takomto rozmere som nepocula. Jedine, ze by si si dala vyrobit stolarovi na mieru. Ale existuju tieto male postele s vysuvnym lozkom, ale neviem, ci bi ti to vyhovovalo, to je skor na obcasne prespanie pre kamarata deti a tak....

quaxi
5. okt 2014

Nam zostali po pribuznych dve postele 160x70 (ti najlacnejsie z Ikey), zbuchali sme ich 4 tramami dokopy + dorobili rebrik a mame mensiu poschodovu postel na chatu, kde na normalnu nie je miesto. Kedze sme v rodine vsetci nizki, ja sa na takej posteli viem v pohode vyspat, takze ratam ze aj detom vydrzi aspon do 12-14r a potom uz aj tak odmietnu s nami chodit na chatu. Ak nezozeniete inu, toto lahko spravi bezny chlap aj bez speci vybavy. Alebo potom treba firmy, co robia poschodky na mieru, pripadne stolara, ale to uz vyjde o dost viac.

pele
autor
6. okt 2014

Dakujem baby, no nic pozitivne, zrejme taka vec nie je - logicky asi ludia potrebuju skor na dlhsie obdobie, takze hned vacsiu..No este to dako skusime vymysliet, ci by sa nezmestili dve vedla seba, ale potom sa bude musiet pomaly lietat v tej izbe. A sami si netrufame ju zbuchat, asi by som sa obavala, ci to bude dostatocne pevne? Ten stolar ma napadol, no skor som dufala, ze niekto uz ma skusenosti s konkretnym modelom, takto celkom nebudeme vediet, aka bude kvalita. Tak ak sa este nahodou niekto najde, tak napiste🙂

asert
3. feb 2015

@pele Dobrý deň, možno idem s krížom po funuse. Skúste najskôr google, je tam milión odkazov na drevené, kovové postele (poschodové) toho rozmeru. A keď už by ste chceli aj cenu, tak stará dobrá heureka.sk

http://www.heureka.sk/?h[fraze]=poschodova+post...

852852
24. feb 2015
patkaza
29. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

také menšie poschodky aj na výšku aj na dlžku sa dajú nájsť ľahko napr.: http://akoapreco.com/link-poschodove-postele ...kamaratka tiež má takú menšiu a je veľmi spokojná 🙂

alicakubianova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz