Krémik na tvár pre bábätko na zimu

anndrea
11. nov 2007

Ahojte kocky, chcem sa spytat ci budete svojmu anjelikovi natierat tvaricku aj nejakym specialnym kremom v tomto drsnom a usnezenom pocasi ked pojdete von.

skrecok
30. dec 2008

My pouzivame modru indulonu, alebo Hipp a von Niveu proti chladu a vetru.

ingulka
30. dec 2008

my zatial nepouzivame nic... 😢

minea
30. dec 2008

Nivea Baby proti chladu a větru. To je snad jediný krém, který opravdu neobsahuje žádnou vodu - do mrazu ideální.

simonn
30. dec 2008

Ahojte.My pouzivame krem do chladneho a veterneho pocasia BUBCHEN a sme velmi spokojni.

nadik
30. dec 2008

Ahojky tak jsem koupila ten Altenmed winter nic levného, ale lékárnice mi ho doporučila jako jediný na který nejsou žádné alergické reakce a může být v podstatě od narození.

blau
30. dec 2008

My pouzivame Bepanthen alebo Penaten na zimu.

cherries
30. dec 2008

Ja pouzivam Bioderma altermed mlieko na ochranu a ked je velka zima tak Bioderma PO ZINC , ale teraz uz vysiel aj Bioderma ABC derm proti vetru a chladu ostatne chrania pred vsetkym ............

zdenus
30. dec 2008

pre 7 tyzdnovu dceru pouzivam Niveu proti vetru a chladu a pre 2 rocnu momentlane babylove proti vetru a chladu...a s obidvoma som spokojna 😝

dudri
30. dec 2008

použivam niveu a weledu. Obe su proti chladu a vetru

llucisek
31. dec 2008

používáme weledu a spokojenost...

saska.t
31. dec 2008

weleda 100%

crysmile
31. dec 2008

nivea proti chladu a vetru

silver111
31. dec 2008

Ahojte,pridávan sa k vám, ja používam HIPP krém na tvár a telo a som s ním zatial spokojná obsahuje mandlový olej.

mirka
31. dec 2008

aj my používame modrú indulonu, je najlepšia. Z kadejakých iných krémov (aj určených na mráz) mala vysušenú pokožku, ale ako používame indulonu, nič také nehrozí a ešte má aj super cenu 🙂

l.lara
8. jan 2009

ja som tiez pocula, ze modra indulona je dobra. myslite, ze je vhodne natierat detickam tvaricku v tychto mrazoch aj napriek tomu, ze obsahuje vodu?

motol
8. jan 2009

l.lara já v těhlech mrazech mažu malýho přmo niveou ketrá je do mrazu a chladu udělá to na tvářičce takovej mastnej film a tvařičky nemá popraskáné a na tělo mám bud niveu nebo sebamed

lenca13
8. jan 2009

Ja pouzivam Bubchen proti vetru a mrazu a som spokojna 😉

lili03
8. jan 2009

My jsme dostali v porodnici různé krémy, i na obličej na ochranu před zimou a větrem, ani jsem nemusela kupovat žádnou kosmetiku. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli každý večer pak myjete miminku obličej dětským mýdlem? Nebo jen opláchnete vodou? Nevím, jestli je lepší tu mastnotu každý den nevymývat (připadá mi to docela zátěž, každý těžký krém, chlorovaná voda, mýdlo...), nebo raději ano, aby mohla pleť v noci dýchat? A nebude se v noci vysoušet, když ji zase po koupání něčím nenamažu?
Já se s tím totiž zatím moc nepárala, myslím, že příroda zařídila, aby si tělo vytvářelo vlastní ochranou vrstvu, proto malého ani každý den nekoupu, není to žádné smradlavé zpocené miminko, tak proč? Maximálně z důvodu večerního rituálu.
Sama u sebe mám zkušenosti třeba s balzámem na rty - když mažu, tak musím každou půl hodinu, ale když jsem třeba na chalulpě a nemám moc času o sebe dbát, tak mám pak po návratu rtíky jako miss🙂

l.lara
8. jan 2009

lenca a motol dakujem, asi idem kupit tu niveu do chladu a mrazu 🙂

lili03 ja som babatku nikdy neumyvala tvaricku mydlom. v porodnici nam jedna sestricka radila pri kupani umyvat deticky mydlom a druha nie. takze ja to striedam. jaaj a kupem kazdy druhy den, tiez na radu sestriciek z novorodeneckeho. ak sme velmi spinavy alebo spoteny, tak umyvam cele telicko, alebo sprchujem.

geegee
8. jan 2009

ja pouzivam klasicku bielu indulonu pre obidve deti na tvar

lili03
8. jan 2009

Lara: Takže před procházkou namažeš obličej a večer jen opláchneš vodou? V porodnici taky obličej jen oplachovali žínkou, ale jinak koupali mýdlem a radili nám každý den koupat mýdlem, pak ještě natřít nějakým tím asi hydratačním přípravkem, spláchnout a pak natřít slunečnicovým olejem. A při každém přebalování preventivně namazat zadeček. To samé říkala i dětská dr., ale já tedy každý den nekoupu a už vůbec ne mýdlem, jen ručičky, protože je cucá. A zadeček se neprudí, tak ho taky moc často nemažu.

motol
8. jan 2009

lili03 já sem malýho do ted koupala jen v čístý vodě a taky teda obden on měl jako malej dost vyrážky,ale ted sem dala sebamed pěnu je přírodní a neštípou oči pokud by se náhodou dostalo něco do očí,zadek mažu většinou po stolici jinak pokud mám možnost vždy oplachuji tekoucí vodou 🙂

tessie
8. jan 2009

ahojte, ja používam Sebamed a som veľmi spokojná, najnovšie manželovi poradili v lekárni Klorane - cold creme a je super, dokonca sa s ním natieram aj ja, ked ideme von.

l.lara
9. jan 2009

lilli03: ano ked ideme von, tak oplachnem tvaricku vodou a natriem kremikom. vecer uz neoplachujem, ak nekupem a samozrejme nie je spinava. ale zato cez den sa umyvame stale, lebo sme na tuhej strave (dcera ma rok). rucicky mydlom samozrejme umyvam a zadocek tiez po kazdom kakani v umyvadle pod tecucou vodou alebo namocenymi bavlnenymi vreckovkami a natriem rybou mastickou. jednorazove vlhcene vreckovky som prestrala pouzivat, lebo sme mali podrazdeny zadocek.

karaska
9. jan 2009

My sa natierame poctivo cela rodinka. V tomto mraze by som sa neodvazila ist vonku s malym bez kremika. Kamaratka nam priniesla Chicco krem na zimu, tak ho teraz pouzivame a sme nadmieru spokojni. Predtym sme mali Niveu. Infadolan odporucam skor na domace pouzitie, je velmi mastny.

slavica2
9. jan 2009

my pouzivame niveu a zatial ok 🙂

chulieta
10. jan 2009

ahojte, ja pouzivam krem s obsahom nechtika lekarskeho z justu, ale aj preto ze mala mava podrazdenu pokozku, nad ockami ma take suche supinky, mam silne mlieko takze to jej natrem a ukludni jej to, takze mam ho hlavne kvoli tomu suchemu miestu, keby to nemala tak neviem asi aj tak by som ho pouzivala ma prekrasnu vonu a je bez umelin

dnada
10. jan 2009

já používám norkový krém a nebo ochranný krém od Hippu

liliandax
10. jan 2009

aj my mame niveu a som spokojna 🙂

chulieta
10. jan 2009

kocky calciova mast sa vraj dlhodobo pouzivat nemoze, a infadolan ma dost chemikalii v sebe na to ma upozornovala doktorka ze malu casto s tym natierat nemam, pretoze som ten povodne chcela pouzivat.