Kto má elektrickú odsávačku soplíkov?

lyzenka
9. okt 2007

ahojte,

chcem sa len spýtať, či má niektorá z vás takúto odsávačku a ako ste s ňou spokojné? 😵

v téme "odsávanie soplíkov" mi zatiaľ nikto neodpovedal.....žeby nikto takú nemal?? 😕 😀

nextik
1. apr 2011

Mam odsavacku na vysavac a je super, bohuzial nieje prakticka v tom ze si zo sebou nemozete vsade nosit vysavac a na tom sme pohoreli vela krat. uz minule som si povedala ze si tu na baterky kupim na cestovanie ( a dnes mi ju treba asko sol) nasla som niekolko znaciek GRACO, LivinbLab aj DR Bee, mozete mi poradit niekto ked uz - tak aku znacku? dakujem PS: taktiez som si na cestovanie kupila hadickovu odsavacku ale tu mozem rovno hodit do kosa, je uplne na nic.

buburka
3. jan 2012

Ahojte. Vidim, ze tu uz davnejsie nikto nepisal, ale tak snad mi niektora poradi. Uvazujem nad kupou el. odsavacky a chcem poradit, ze s akou znackou ste boli najviac spokojne. Nie je to lacna zalezitost a nerada by som ju po tyzdni musela reklamovat.Doteraz sme pouzivali na vysavac a taha to samozrejme super, ale neviem ako si s takou poradim na cestach ☹ a maly chyta obcas hysteriu z vysavaca 😅

buburka
3. jan 2012

@nextik ahoj. Kupila si nakoniec niektoru z tych odsavaciek? ako si spokojna?

stwemi
12. jan 2012

Ahojte, aj my aktuálne zvažujeme kúpu elektrickej odsávačky. Vysávačová má perfektný výkon, avšak práve ona vraj spôsobuje začarovaný kruh.... čím viac odsávate, tým viac hlienov sa tvorí... Pneumologička nám odporúčala hadičkovú, vraj je najšetrnejšia, nemáme s ňou skúsenosti a po prečítaní tých Vašich mám pocit, že to nie je žiadna sláva... Takže dilema 🙂

pepiminarik
13. jan 2012

my sme pouzivali living lab. okolo roka s nou z mala zacala bojovat. tak som kupila za "par supov" stlacaciu. chvilku mi trvalo, kym som sa naucila spravne "stlacit", no potom to uz bola parada. mala sa jej nebala, par krat sme stlacili a soplik bol vonku. a z nej sme sa velmi rychlo naucili smrkat. 🙂

aduska_ba
2. jún 2013

Ma niektora skusenost s elek. odsavackou?Ale vie dat typ ?Dakujem 🙂

katia7
2. jún 2013

mam graco a som s nou spokojna, dcerka mala z vysavaca vzdy hysaky (ma ich doteraz) takze tato bola super
@aduska_ba

luxus10
8. okt 2013

dievcata, ja pouzivam living lab 2 roky, bez akychkolvek problemov , ale tajomstvo spravneho fungovania spociva v kupe tych spravnych bateriek.jedine, ktore skutocne vsetko odsaju sa daju kupit len v nay elektrodome a volaju sa -AA Energizer ultimate lithium. s inymi odsavacka len vrci ....

kadan
12. dec 2013

@luxus10
ahoj, nevieš mi prosím poradiť, kde by som zohnala náhradné nádstavce? malý mi stratil a neviem ich nájsť. Videla som na heureke, no tam je min. nákup 10e. ja nechcem nič iné tak si to nemám ako objednať. ďakujem

tinka648
4. mar 2014

Ahojte, ma niekto najnovsie skusenosti s nej.dobrou elektrickou odsavackou? Mame na vysavac, ale vela cestujeme a vtedy vacsinou taha manzel s hadickou :( no aj tak tolko nevytiahne, a mam pocit ze niekedy uz ozaj dostane infarkt pri tom! 🙂
Takze potebujeme najst nej.naozaj vyyyykonnu elektr.verziu odsavacky. Nechce sa mi verit ze dodnes nic spolahlive nevymysleli, hmm?

Dakujem 🙂

semela
13. aug 2014

@tinka648 podarilo sa ti najst dobru odsavacku?..aj ja teraz zhanam, neviem ktoru vybrat.

tinka648
13. aug 2014

@semela nie, ale zevraj ten slonik je dobra....http://www.maderna.sk/katalog/product/21295/
no neviem z vlastnej skusenosti zial

martini
4. mar 2015

Ahojte. my máme doma dve odsávačky NOSIBOO (nechali sme doma tú našu a keď sme šli na lyžovačku, tak nás chytili soplíky a tak sme kúpili ďalšiu). Je to super najmä keď ste mimo domova a nemôžeme všade so sebou nosiť vysávač, že ano 😉 JEDNU môžem teda PREDAŤ, ešte je v záruke.

iva1009
26. máj 2015

baby chcem vas poprosit o poslanie nejakeho linku odsavacky na baterky ktora sa vam osvedcila...tiez pouzivam vysavac teraz ale v noci to je o dusu hluk...sice taha dobre ale ked cestujem tak tahat vysavac sa neda..... viete mi poradit ktora je naj? mala ma biele sopliky take trochu hustejsie, pouzivame physiomer baby -morsku sol pred odsatim ..dakujem

230804
11. jún 2015

ja som mala pri prvom syncekovi odsavacku na vysávač doteraz sa bojí chudácik vysavaca a to ma 4 mladšiemu som kúpila elektrickú neľutujem aj keď bola drahsia

ditatxu
27. aug 2015

Ahojte vsetky 🙂 skoda, ze tie co mate elektricku hned nepisete aku znacku. Poradte pliiis elektricku s ktorou ste spokojne. Docitala som aa tu living lab a graco. Chcela by som vediet o nejakej dalsej dakujeem

230804
27. aug 2015

ja akurát tu svoju predavam bola som s ňou spokojná pozri si
http://deti.bazos.sk/inzerat/52277289/Odsavacka...

majulino
27. aug 2015

@ditatxu ahoj ja som kupovala v lekarni dr. max za 11 e a som s nou uplne spokojna aj deti si radi daju odsat malej sme od narodenia museli odsavat a syn mal vtedy 2 roky teraz si uz obe deti same vypytaju ked maju upchaty nostek. mame tuto BABY-VAC