Kto má elektrickú odsávačku soplíkov?

lyzenka
9. okt 2007

ahojte,

chcem sa len spýtať, či má niektorá z vás takúto odsávačku a ako ste s ňou spokojné? 😵

v téme "odsávanie soplíkov" mi zatiaľ nikto neodpovedal.....žeby nikto takú nemal?? 😕 😀

bubu25
17. dec 2007

ahojte,
ja som tiez kupila tu baterkovu odsavacku a hladam sposob, ako vytiahnut co najviac soplikov (ked uz stala taky majland 😉 ). Dnes mi to islo lepsie ako vcera, tak to chce naozaj asi len cvik a chytit ten spravny grif 😉

inak tu hadickovu vam neodporucam, teda aspon nie vytahovat sopliky ustami. Vraj vtedy vlastne vy vtahujete do seba vsetky bacily z tych soplikov a ked babatko pobozkate, tak to nan znova prenesiete..taky zacarovany kruh ☹

bubu25
17. dec 2007

...a naozaj pomaha, ked zapchate jednu dierku..skusala som modry aj biely nadstavec, ale najviac mi vytiahlo vzdy s tym bielym. Ten ruzovy je pre novorodencov od 0-3 mesiacov..

zelam vsetkym co najmenej soplikov 🙂

sonoga
18. dec 2007

Aj ja mam elektricku odsavacku a som s nou veeeelmi spokojna. Zo zaciatku sme mali trochu problemy, ale teraz uz je to v poho. A ja som aj zabudla, ze uz by som mala vymenit nadstavec 🙂 Tam je dolezite zapchat jednu dierku, lebo dieta vlastne dycha len tou druhou potom a vlastne aj trochu pomoze, ked vydychne.

emjee
9. dec 2008

medka29 • 1d • Dnes o 18:11
Ahojte ma ma niekto skusenosti s tymto vynalezom? Stojim pred dilemou ci si mam zaobstarat tu na vysavac alebo je elekricka lepsia, ostatne som vsetky skusila ale nie som s nimi spokojna.
Dakujem

sonulik1
9. dec 2008

u nas vyhrava jednoznacne ta na vysavac, ta na baterky zdaleka nevytiahne tolko co vysavacova

sarianah
30. dec 2008

..ja akurat zvazujem, ze by som tiez kupila tu na baterky. Predsa len ked niekde ideme, tak nebudem nosit vysavac na chrbte 😀 a na cesty snad postaci na odsatie aj ta elektricka, aj ked draha je teda dost.My mame doma 4 odsavacky - tu za 20cku - dve hadicky a tahat, dalej balonikovu, dalej Otrivin s tymi sterilizovanymi nasadkami a poslednu tu na vysavac.Skusala som ich vsetky postupne a jednoznacne vedie vysavacova, tie ostatne mozem hodit akurat tak do kosa.

trixi
30. dec 2008

ja som najprv kupila odsavacku na vysavac a sarianah, niesla som vysavac v lete na dovolenku, pretoze maly ochorel pred cestou a mal sopliky, nestihla som kupit tu na baterky pred odchodom. Pred mesiacom som kupila odsavacku na baterky aby som sa nemusela trepat s vysavacom na lyzovacku a bohuzial nie je tak dobra ako ta vysavacova. Strasne rychlo sa upcha ten sosacik, cim sa odsava. Vobec nie som spokojna. Bola draha, skoda, ze som ju kupila. Na lyzovacku pre istotu beriem vysavacovu, nastastie vysavac nemusim brat, ideme byvat na sukromie a tam vysavac maju.

lyenka
5. feb 2009

ja som tiez vyskusala asi vsetky druhy odsavaciek hlienov a najlepsie a najrychlejsie vytiahne sopliky vysavacova, hadickova aj balonikova odsavacka vobec nic a elektricka vytiahla strasne malo len tie predne sopliky, ked som po elektrickej pouzila hned vysavac este stale tam mala kopec soplikov 😒

ejusa
5. feb 2009

Ahojte,to je akak ta odsavacka na vysavac?

dada78
11. feb 2009

vysávačová odsávaka u nás v lekárni stojí cca okolo 400,-Sk a ozaj ťahá super, akurát môj malý nemal rád zvuk vysávača ☹

martina48
17. apr 2009

Ahojte má niekto skúsenosti s elektrickou odsávačkou značky bébé sounds nasal clear?

rainee
24. jan 2010

ma niekto skusenost s el.odsavackou zn. Graco Nasal Clear? my mame tu na vysavac a je super, krasne vytiahne sopel, ale neda sa to vsade brat so sebou tak zavazujeme kupu elektrickej. len sa bojim ze nebude mat taky velky vykon a nevytiahne zadne sople. hadickovu a balonikovu ani neskusat, to je nanic.

mojalili
11. feb 2010

Ahojte kočky, aj ja zvažujem nad kupou na baterky, na vysavac mam doma a je to super vec.Ale predsa v noci zapnut vysavac...nic moc 😒

TAka pikoska.....ked som bola s dcerkou v nemocnici, mala 2 roky a taaaaaku nadchu prísernu, v nemocnici suchý vzduch....tak mi tam brat dovliekol maly vysavac a odsavacku na vysavac🙂 KEd som s tym zacala odsavat v nemocnici, tak sa sestricky zhrozili 😀 😀 😀 Ale boli nadsene takym vynalezom 😉 😀 😀 😀

martinka13
11. feb 2010

Neodporucam el. odsavacku Ja som kupila cez internet a hned som ju aj vratila Velmi slaby tah Znacku zial uz neviem

nika12
11. feb 2010

co vas priblizne vysla ta vysavacova odsavacka???

mojalili
13. feb 2010

Nika, okolo 470 Sk, ale kupovala som ju pred 4mi rokmi..., teraz je cena presne 12,04€ vraj🙂

livia76
13. feb 2010

30 eur -livinglab- pred 3 rokmi- pri použití je dôležité jednu dierku zapchať- aby bol ťah správny- podľa mňa bola super 🙂)

susisus
16. feb 2010

Tak ja som tu living lab prave odskusala, kedze soplime a pre mna uplne na nic ☹ odsala len co-to... zato ked som dala - so strasnym bojom zo zaciatku - vysavacovu, krasne sme cistili dutinky a nestekalo jej vzadu... living pouzivam len na suche susne co trcia z nosa 😉

rainee
12. mar 2010

no prave ze my mame huste sopliska, odsavam 3x denne, uz to 1 nadstavec normalne nezvladol 😀 - na tej vysavacovej.
stale rozmyslam nad elektrickou, len ci my vytiahne tolko soplov aby to neboli vyhodene prasule...
urcie nebude mat taky tah ako vysavacova.

monique02
17. mar 2010

ahojte 🙂

my mame living lab, ked sme ju kupili tak tiez sa mi zdala ze nejako slabo to taha a reklamovala som ju, vratili mi ju s tym ze je ok, ale asi tam nieco prenastavili, lebo odvtedy taha ovela lepsie 😅 😀 je pravda ze poriadne to vytiahne sople len ked je zacpata jedna dierka a ked je pod spravnym uhlom, ale v noci a na cesty je neocenitelna 🙂 a pre nas uz teraz uplne, kedze mala ma pri vysavacovej hysaky a je uz dost velka aby som ju udrzala a hlavne tak ruci pri tom ze ma potom soplov este viac a s touto si to normalne sama odsava 😉

alex77
22. sep 2010

aj nas maly strasne neznasa odsavanie soplikov tou odsavackou na vysavac, presne ako pisete niektore, chyta uplne hystericke zachvaty placu a odsavanie je zbytocne lebo kym sa ukludni ma zas plny nos 😒 tak rozmyslam ze by som kupila odsavacku na baterky, kedze nejaku surne potrebujeme lebo som tu na vysavac omylom rozbila. len keby tato nebola taka draha. ale som rada ze om aspon ziskala vase nazory ze ste spokojne a budem rozmyslat silno nad touto investiciou. 🙂

mamasaska
16. okt 2010

Ahojte baby
Stále rozmýšľam nad elektrickou alebo vysávačovou odsávačkou a neviem sa rozhodnúť
Vysávačová je ževraj super,ale bojím sa čo na ten hluk dieťa a v noci ľudia a o elektrickej píše jedna mamička tak a druhá tak
Pri prvej dcérke som používala len tú odsávačku-rúrky a "žijeme":o) no teraz by som chcela skúsiť niečo iné a rýchlejšie
Soplíky sú ozaj trápenie

rainee
18. okt 2010

@mamasaska ja mam tu vysavacovu babyvac a je ozaj super, elektricku som nakoniec nekupila lebo aj v predajni mi povedali ze nema taky vykon a kedze my soplime cely rok ako alergici tak som potrebovala kvalitnu. v noci som som odsavala par krat ale ved hluk zavisi od vykonu vysavaca, ked das mensie otacky tak to nemoze byt take zle 😕

gocrazy
19. okt 2010

ahojte,
my sme kupili tiez tu na baterky, ale ziadna slava, pomaly sme nic nevytiahli no a potom nam doktorka povedala, nech kupime vysavacovu a odvtedy inu ani nepouzivame maly dokonca teraz si uz sam drzi odsavacku a snazi sa trafit do nosteka, zaciatky boli vselijake, tiez sa strasne bal vysavaca, ked bol pusteny prvy krat a potom sa ho bal, aj ked len tak lezal na koberci alebo niekde v kute, to mal tusim 10-12 mesiacov, ale potom si nejako zvykol, hlavne zvedavost, ze co to vlastne je ten vysavac a bolo po probleme, a hlavne pre nas, vytiahli sme sopliky a malemu sa lepsie dychalo, akurat ze ked mate zadnu zadchu a sopliky vam stekaju dole, vam to nevytiahne ani vysavac...

leanela
23. okt 2010

ahoj my mame aj na baterky aj na vysavac a jednoznacne vysavac vyhrava, aleje dobre mat aj tu druhu ked sme vonku a tecu sopliky drobec este nevie vyfukat nostek do kapesnika, vtedy je dobra aj ta, inak v noci vyberam vysavac aj ked huci lepsie vyfuka

juicyluu
23. okt 2010

ano mam, bolo nam to odporucene, pred tym som o tom nepocula, dala som sa nahovorit a je to uplne super. mala sa toho neboji a je to asi najlepsi spobob ako sa tych zlych krokodilov zbavit. kup si ju 🙂

juicyluu
23. okt 2010

a nezabudni si kupit aj tie zvlhcovacie kvapky bez tych to nejde.

patatina83
3. feb 2011

@salajcatko
@maca793 ahoj chcem sa opytat na tu odsavacku na vysavac,,to som nepocula tusim ako to funguje ??maly stale chrci,,lebo nema sopliky ale ma to hlbie..a tou normalnou odsavackou to nejde a len sa trapime place pri tom..mozte mi napisat o nej viac..dakujem

susan1006
3. feb 2011

ahojko..musim sa pridat aj my mame tu odsavacku na vysavac a je vazne super..vysaje vsetko co moze.syn byva casto chory a tato odsavacka nas zachranuje..vola sa ARIANA BABY-VAC.stala 15euro.nas syn vobec neplace ked mu s tym odsavam soplik..

kamajka
4. feb 2011

@mamasaska ja som mala pri deckach rurky a tiez zijeme (skoro som si pluca vyplula 😀) a teraz mam vysavacovu...... sice maly reve ako tur, ale to sa s rurkami neda porovnat. Jednoznacne odporucam.