Kto má kolotoč nad postieľku Chicco Magic stars?

suz2
8. aug 2012

Mamičky, chceme nášmu drobčekovi kúpiť kolotoč nad postieľku, zatiaľ sa nám najviac páči Magic stars od Chicco, kedže aj pekne premieta a aj cena je prijateľná...ale zas zdá sa mi dosť málo farebný - teda tie hračky na ňom, tak neviem, či drobca dostatočne zaujmú. Máte s ním nejaké skúsenosti? Alebo aj všeobecne - oplatí sa kúpiť kolotoč farebný, ale bez premietania, alebo je dobrý s premietaním na strop? Ďakujeeeem 😉

zmrzlinkams
8. aug 2012

http://www.bombahracky.sk/kolotoce-nad-postieku...

ahoj my mame doma tento je pekny nevravim aj sme ho využivali každy večer ale strašne a prišerne žeria baterky a idu tam tie najhrubšie 4ks a stale sa menili najviac to žralo ked sa svietilo s tym a tak sme svietili len vynimočne napr. ked sa mi v noci mala zobudila tak som jej to pustila a aj ja som mala z toho trošku svetla a videla som na nu ale meladia taka že ju nejako nezaujala skor ju zaujimali ti mackovia na kolotoči, ma to aj dialkove ovladanie čo bola vyhode ale zas nevyužilo sa to tak ako sme si mysleli lebo ked mala vymyšlala v postielke tak sme aj tak boli nuteni ju isť k postielke pozrieť a už ked som tam bola tak som pusitla tam kolotoč, ako sa pomaly točil ten kolotoč malu to nezaujalo a ked boli slabe baterky tak sa netočil len hudba hrala mm vždy strašne nadaval ked baterky musel meniť lebo je to blbi system vymienania na baterky a ked chceš vidieť ako svieti ten kolotoč musiš mať uplnu tvmu v izbe aj vo vedlajšie ak trošku prenika svetlo z inej izby tak je to velmi slabo alebo vobec neni vidieť..... my sme malej na to zavesili ešte take ozdobky čo raz boli k určitemu nakupu stromček, hviezdička a sobik a tie menia farbu to sa jej viac pačilo ked som jej to tam zapla ale zvikla si na ten kolotoč - pred tym sme mali obyčajny čo sa natačal taky farebny a ten sme nechali u mami ked tam pojdeme a veru tam ked sme jej to pustili tak hned od radosť začala viskať a kopkať nožičkami a tešila sa z neho velmi bolo vidieť že ho uplne ináč vnima ako ten svietiaci tak radostnejšie ale pri tomto svietiacom skor zaspala lebo tam sa viac rozptylovala ale zas na druhej strane klasika je klasika keby aspon viac melodii mal ten kkolotoč že sa to obmiena ale nema keby som ho mala ešte raz kupiť a vedela by som o nom všetko čo teraz tak ho druhy krát nekupim - osobne !
pred tym sme mali take projektor čo hral a svietil na strop farebny ešte skor ako sme mali tetno kolotoč, kupili sme to a ešte dalši den sme to boli po odskušany vatiť o ničom a uplne zbytočne vyhodene peniaze neuputalo nás to a svietilo to velmi slabo na strom nič tam nebolo vidieť a hudba bolo na vyber viac ale nič moc a obrazky sa museli meniť čo sa mi nepačilo, a druhy sme skušali v obchode a tiež sme neboli spokojny no nevyberieme si čo sa tyka tochto bola som velmi skamana aj s mm že pre detičky vymyšlaju take drahe neskutočne drahe darčeky a hračky a niektore stoja za gulove asi ostať pri starej klasike je najlepiše ..
joj ako som sa rozpisala no a možno som aj pomohla alebo skor doplietla no hadam nie a držim palce pri rozhodovani - ale klasicke kolotoče tam je na vyber ojojo plno a rozne tvari, detaili od vymyslu sveta ale svietiaci myslim že je len tento jeden čo ja poznam.... keby bol aspon farebnejšie a pestrejši ( a da sa z neho urobiť lapička čo zabere dosť miesta no som zvedava či malu aspon to zaujme ked bude väčšia terza by ho roztlkla a rozhrizla 🙂

tanusa888
8. aug 2012

ahoj....ja mam tento kolotoc ,ale z rybkami...ja som s nim bola maximalne spokojna...a baterky vydrzali tiez dost dlho... 🙂Tatiana