Kto objednáva oblečenie značky George?

oliverko5
15. sep 2012

ahojte baby..objednava tu niektora z vas oblecenie pre deti George?ked ano mala by som zaujem..dakujem

soldi
15. sep 2012

@oliverko5 skus cez mimibazar

novotnajanka
15. sep 2012

Ahoj,ja som objednávala,ale na tričkách som sa popálila,už po prvom praní sa veľmi rozťahali...

lulana79
15. sep 2012

tiež nie som spokojná s touto značkou... tričko s dlhým rukávom - po prvom praní sa výstrih dosť natiahol a stojí škaredo... už odtiaľ nič nechcem

nathalie111
15. sep 2012

Ja som s touto znackou spokojna...Maju super leginy,teplaciky,kupila som aj setik ciapka,sal a rukavice za skvele ceny vo vypredaji...
A aj s trickami som spokojna...asi zalezi od toho,co kto vyberie,ze? 😅 raz za cas objedavam,ale riadny balicisko...
@oliverko5 napis mi do IP,poslem ti kontakt na predavajucu z MMB,s ktorou som veelmi spokojna... 😉

radusiq
15. sep 2012

Baby ja len postreh - v UK je George domacou znackou toho najlacnejsieho supermarketu, prirovnala by som to k Tesco obleceniu, preto ta kvalita obcas zahapruje. Len ak by ste mali pocit ze objednavate "znacku" 🙂

mummy01
15. sep 2012

Ja mam veeela George veciciek a tiez som spokojna,niektore z veci uz nosi tretie dieta a stale su pekne.Mne ale kupuje segra priamo v Londyne....

sampo
15. sep 2012

ja si objednávam cez mimibazar 🙂

tilly24
15. sep 2012

tiez ti poradim skus cez mmb, ja objednavam cez jednu pani tam na mmb, velmi som spokojna s vecickami, nic sa nam neroztiahlo, vecicky su ovela krajsie ako na obrazkoch na nete, a su ovela lacnejsie v porovnani s next vecickami a kvalitne je to to iste, a tiez je pravda ze je to jedna z najlacnejsich znaciek v uk, teda jeden z najlacnejsich supermarketov, ale oblecenie maju dobre, a aj anglani ktory su na tom financne velmi dobre tam kupuju svojim detom vecicky, takze george nie je nejaka super znacka, ale vecicky su pekne, lacne , kvalitne.

aliza
15. sep 2012

no, aj ja by som si dovolila nesuhlasit s kvalitou znacky george. @tilly24 moja skusenost, majetni anglani george nekupuju 😉, veci su sice lacne, aj pekne, ale nie kvalitne. Mam obchod rovno za rohom, zvykla som tam kupovat a uz nekupujem. Tricka sa fakt roztiahnu, aj body, aj sa mi stalo, ze sa po prvom prani zosupal obrazok na pyzame. A s kvalitou nextu sa george rozhodne porovnat neda, to mi ver.

nika82
15. sep 2012

ja objednavam cez mamičku anaxamon

mrka2
15. sep 2012

ja ked som bola v UK ako aupair,tak sme mali Asdu najblizsie - v nej predvaju oblecenie znacky George (ako napr.v Tescu Cherokee) a naozaj treba pozerat aj na material, z coho su tie vecicky usite,lebo vela veci sa mi roztiahlo 😖 ale to uz je par rokov do zadu. neviem,ako to je s kvalitou teraz. je pravda,ze vecicky su krasne,ale... to uz fakt radsej kupim nieco v Tescu - tam su tiez krasne veci a zatial som velmi spokojna 🙂 len to je ta nevyhoda,ze po nasom mini mestecku chodi kazde druhe dievcatko v tom,co ma aj moja mala 😝 😀 ale to len tak na okraj. 🙂

frejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka957
18. jan 2013

CHCELA BY SOM SA OPYTAT MILE MAMICKY MALA BY SOM VAZNY ZAUJEM O VECI ZNACKY GEORGE NEVIETE KTO OBJEDNAVA ALEBO NEMA NIEKTO VECI NA PREDAJ TEJTO ZNACKY ALE NOVE ...

ankiki
6. sep 2013

Nahodili nové krásne vecičky a opäť som sa rozhodla pre nákup. Ak chcete, pripojte sa ku mne do zajtra večera 😉

ivana08
6. sep 2013

ja mam tiez par veciciek od nich, sety, satocky, svetriky a nic sa mi neroztahalo, ja som snimi spokojna. objednavala som aj od
https://www.facebook.com/pages/Parádime-detičky...

ylanee
30. sep 2013

Neviete mi niektorá povedať, keď je pri tovare napísané Sold out, či ho ešte doplnia alebo nie? je to pri niektorých veľkostiach... ďakujem

matafe
26. jan 2014

Kto mi vie objednať veci z George, alebo kto predáva?

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silaviat
26. jan 2014

zasielaju i na slovensko- postovne je 10liber co nieje az tak vela- takze si kludne objednat mozete same.. George nieje nic extra znacka,ale nepatri ani k najhorsim .. ceny maju dobre a oblecenie nadherne najme pre miminka .. http://direct.asda.com/george/baby-clothes/D5,d...

gabulka15
28. jan 2014

ja budem objednavat ak chcete rada vam objednam . napiste mi spravu . gabi

zuzuliak1981
7. feb 2014

dnes idem objednavat z UK z Asdy, pred dvoma tyzdnami mi dala banka kurz 1.23, nechcem na tom zarobit, len si rozdelit postovne, ktore je 10libier, uz sme dve

luciac
7. feb 2014

aj ja objednavam george kto ma zaujem, tiez si nepridavam, len rozdelit postovne, piste IP.

sisiland
20. feb 2014

objednávam a nosíme značku George už 6 rokov a sme veľmi spokojnííííí so všetkým celá rodina :o) Ešte sa mi nestalo, žeby sa mi niečo vyťahalo, zožmolkovalo ...vynosené posúvame ďalej rodine a slúžia vecičky ďalej....

dream500
13. mar 2014

existuje aj stranka www.george.sk tam to maju vsetko skladom

lucinkasama
8. jan 2015

dobry den je tu mamicka ktora sa chysta objednavat z georga?
dakujem

wea123
5. feb 2015

Ahojte, ja takisto mam par veciciek od George, a su celkom fajn, moja mala ich nosi jedna radost.. Inak nasla som nejaku novu stranku na fb,maju veci z Anglicka,ak chcete pozrite. maju celkom super ceny,ja uz som aj objednala, https://www.facebook.com/pages/Daisy-Baby-Butik...

janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rencici27
27. feb 2015

Ahoj kocky rada by som objednala nieco s George .prosím poradiťe mi kocky. DAKUJEM

zamilion
27. feb 2015

Ta stranka co je tu uvedena normalne funguje @rencici27 mozes objednat