Kto podaruje veci pre chlapca?

lucylla44
2. feb 2013

dobry den,volam sa Lea a tymto chcem poprosit ,ci niektora mamina nema zbytocne veci a obuv na chlapca velkost 92-98 -obuv v.24.Co to kupujeme ,ale nakolko mam rakovinu a syn chodi do skolky,nestiham kupovat vsetko.....Uvedomujem si,ze teraz je tu neuveritelne vela tem,kde ziadaju o nieco...ALE PROSIM VAS,POKIAL NEMATE CHUT POMOCT,NEPISTE SEM A ZBYTOCNE MA NEODSUDZUJTE .......DAKUJEME

majuska_m
2. feb 2013

trapka trapna

vladuska99
2. feb 2013

ty si dobre na hlavu--este aj chorobu si vymyslet.....

bibuska1112
2. feb 2013

Uz len tebe by som nieco posielala takej ach...nebudem sa radsej vyjadrovat lebo to by boli velmi skarede slova...

mirka21041988
2. feb 2013

to nie je možne ako može aj žit taky človek ☹

lucka2208
2. feb 2013

ty by sa sa mala ist dat prvo liecit a potom tu nieco ziadat ..krava......sa uvedom ....ty kokost nepodarok jeden nepodareny...prajem ti to najhorsie v zivote nech ta postretne bo ty si nic ine nezasluzis za to aka si ......

irriss
2. feb 2013

@lucylla44
Nechavam 😉 Ti tu odkaz , ktery uverejnil Konikovsky admin..Martin Jasen..JAK postupovat v pripade zadosti o POMOC na MK

martinjasen Davam do pozornosti, prve pravidla ako poziadat o pomoc na MK.

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/...
19. dec 2012 o 16:54 • 2 deti • Odpovedz • Páči sa mi to • •

5filipan5
2. feb 2013

vies co aj na psa pride mraz, za tie tvoje slova, len aby sa to neobratilo na teba, uprimne mi je ta luto, musis mat riadne nasrate v hlave fuj

eficenka
2. feb 2013

@lucka2208
to už je trochu moc, ne?
třeba paní toho moc nemá, tak ale zato ji nemůžeš přát takové věci... aby se to jednou neobrátilo proti Tobě...

irriss
2. feb 2013

TOTO JE CO?? TO JSI PREHALA!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😲 😲 😲 😲 😲 😲
kopiruju to sem zamerne pro vsechny..konikovske uzivatele..je to TVUJ fotoblog

lucylla44 AKTÍVNY
Páči sa mi to • 1

lucylla44
Aby ste vsetky do rana potratili 🙂
Dnes o 20:40 42 komentárov Páči sa mi to

lucka2208
2. feb 2013

@eficenka neries ked nevies pred chvilku napisala status aby vsetky zeny do rana potratili tak teraz mi povedz ci je normalna ???!!!!!!!!!!!!!!!

irriss
2. feb 2013

@eficenka
muj predesly prispevek je zrejme vysvetlenim REAKCE 😉

cikyta
2. feb 2013

@eficenka pozri, čo má lucylla44 v statuse ... 😖 Fakt toho nemá vela. Hlavne v hlave 😠

mayca20
2. feb 2013

poznate ju baby? co ak naozaj potrebuje pomoc?

gubcikova
2. feb 2013

už má všetko zrušené

lenka7477
2. feb 2013

Hovno dostaneš.....teľa sprosté- vymetené

janie80
2. feb 2013

@mayca20 mozno... Ale pomoc lekara... 😔 kuk jej fotoblog...