Ktorá je najlepšia detská kozmetika?

katuli3nocka
27. okt 2014

Ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, pre ktorú značku detskej kozmetiky ste sa rozhodli?🙂

jamelia
28. okt 2014

pre ziadnu 🙂 najlepsia je cista voda. Ale ked uz - tak bubchen, ale len sem tam mydielko na ritku, pripadne sampon na vlasky raz za cas. Inak teraz som zacala pouzivat mydielka s kozim mliekom - rucne vyrabane, a su celkom fajn, nevysusuju tak pokozku.

sabina1975
28. okt 2014

@katuli3nocka Od narodenia pouzivame len umyvaciu penu Bupi ,ci na vlasky ci na telo

mahulenka87
28. okt 2014

Ja tiež moc nepoužívam. Iba riťku umývam s penou Bupi a vlásky zase so šampónom Bupi. Sú jemnučké a pekne voňajú. telové mlieka ani nepoužívam... iba výnimočne. Tváričku krémujem až teraz, keď je chladnejšie a používam olejček Aviril 😉 No a proti zapareninám som toho poskúšala už naozaj veľa...v podstate je jedno aký. Najčastejšie používam klasický púder alebo napr.Aviril krém, niekedy Sunocrem... striedam 🙂

vajanka
28. okt 2014

kazdy musi sam zistit co dietatku vyhovuje, ak nie je dobra avivaz, nepouzivame, ak nesadne krem, nedavame. ja osobne skusam kozmetiku a vyberam tu, ktorá vyhovuje drobcovi, ale aj nam, a je cenovo pristupna. Rada vsak skusam nove veci, tuto kozmetiku poznate, mate s nou skusenosti? http://goo.gl/f7hIix vidim ju prvý raz

maca283
1. dec 2014

My od narodenia kupeme iba v kupeloch z justu Krasne vonia a este aj pomahame na imunitu A ked krem tak mandlove mlieko tiež z justu Ja som ho pouzivala cele tehotenstvo a nemam ani jednu striu

jongopongo
14. dec 2014

Ahoj aj my sme zo zaciatku pouzivali len cistu vodu a na ritku obycajne detske mydlo, na telicko olejcek ...teraz pouzivame kozmetiku od Nivey 🙂

evittam
14. dec 2014

Čistá voda + mydlo Bupi a obyčajný modrý Aviril olej ("komunistický"). Toď vsio. Načo "kydať" na malé deti všelijaké sajrajty....

marienka1703
14. dec 2014

cistááá voda,, a do toho Hipp 🙂))) my ho zboznujemeeee, uzasne vonia,,,a je skvely ku pokozke,,ci uz kremy na zapareniny, alebo pridavky do kupela,,,,telove mliecko..proste je uzasny,,,,