Ktorá látková plienka je najlepšia na noc?

andrejkaa0907
10. mar 2014

ahojte, neviete mi niekto poradit, akú plienku na noc mám zvolit pre rocného chlapčeka? doteraz v pohode spával v little lamb bambusovej plienocke, no teraz ked sa vecer pociká, presnejšie v noci, prehadzuje sa, plače a evidentne mu to vadí,... poteší ma každá rada, najlepšie vaša vlastná skúsenosť, čo vyhovovalo vám.. kedže plienočky nie sú lacná záležitosť, bojím sa niečo len tak kúpiť, čo by sme nepoužívali, preto dám radšej na odporúčania skúsenejších 🙂
vdaka

smejkoh
10. mar 2014

U nas pomohlo pridat vkladacku, prip. aj dve alebo skusit pouzit sty dry vrstvu, ak to drobcekovi nevadi na pokozke.

euka210
10. mar 2014

my sme mali Anavy, Bum huger...ale ta tvrdne casom a Bambolik...ta ma sty dry a da sa dovypchat a je vhodna aj pre vecsie ci baculatejsie dieta.

migely
21. júl 2014

na noc návaj pampers slep & play a cez deň látkovky 😉

laluska11
16. aug 2014

Ja mam 16 mesačnu a na noc davam uz len jednorazovky, vsetko precikala aj bamboolik nocnu plienku, ak ma niekto skusenost ktora je dobra na noc dajte vediet🙂

michaela80
16. aug 2014

S usitou bambusovou vkladackou z hrubeho bambusoveho flisu nam plienka vydrzala cely spanok co u nasej znamenalo aj 12 hodin a pritom sa budila na kojene aj 6 az 8 x za noc aj vo veku 2 rokov...a plienka zvladla.... bola sita ako vkladacka od bg flipky cize stvorec v 3 vrstvach a ked sa to zlozilo tak mala 9 vrstiev

kaktusik007
16. aug 2014

ja som na noc davala iba mnou site plienky - vrchna vrstva flis, aby necitili mokro, a vkladacku som davala bambusovo konopny flis, dlhu 60 cm - zlozenu na 3x, a mala som tam asi 4 - 5 vrstiev... uz si nepamatam presne kolko...
tato jedina plienka mi vzdy vydrzala celu noc uplne v pohode

vejjur
12. sep 2014

Na noc sa mj najviac osvecili konoplne plienky zn. Ellas house. Su naozaj vyborne, savostou sa vyrovnaju jednorazovym plienkam. Na telicku maju flisovu vrstvu, zvysok plienky je z konope, ktore obsiahne 10x viac tekutiny ako bavlna pri rovnakej gramazi. Ja este dovypchavam obycajnym stvorcom pre istotu. Na vrch este musia ist vrchnacky. Nikdy sme nemali problem s precikanim a to sa maly budi min . 4x na kojenie...ku jednorazkam v noci sme sa uz nevratili.

nufanek
12. sep 2014

Ja pouzivam tots bots bamboozele stretch s original vkladackou a dovypchavala som bambusovym stvorcom od handricky. Momentalne nam v pohode stacia dve vkladacky do tots bots, stvorec uz nedava. Pampers sleep and play neodporucam, od troch mesiacov malemu v noci pretekali, vecne som ho musela komplet prezliekat, to bol aj dovod prechodu na latkove plienky.