Ktoré plienkové naťahovacie nohavičky sa vám najviac osvedčili?

ivanka85
3. júl 2011

Kocky ktore plienkove nohavicky kupujete, myslim znacku, videla som Little walkers Huggiesky a Pampersky, existuju aj nejake ine a mate s nimi skusenosti?chcela aby som malemu kupit ale neviem pre ktore sa rozhodnut, za odpovede dakujem🙂

zuzikkaa
3. júl 2011

ahoj,,ja som malemu kupovala z DMky babylove...ale nakoniec sme kupili plavky happy nappy
http://www.alibeba.sk/product.php?id_product=231
moc ide do vody tak ci tak,,a nemusis stale kupovat papierove...myslim ze taketo su praktickejsie 🙂
mali sme aj klasicke plavocky z teska,,take co maju vo vnutri tie gumenne slipky 😅 aj tie su ok a zozenies ich aj do 5e

nakupci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lotalujza
3. júl 2012

my sme pouzivali tieto, boli super
http://alibeba.sk/product.php?id_product=226

tina2
3. júl 2012

Neviem, či ide o tie na plávanie, alebo o normálne na bežné použitie...Ja som najviac spokojná s Pampers, Huggies sú síce pružnejšie, ale skôr ich preciká.ale ja ich používam už iba na spánok...Babylove ani T-esco sa mi neosvedčili...

masinka
3. júl 2012

ak myslis treningove nohavicky, tak my sme pouzivali Pampersky s obrazkom My little pony - ono to bolo nejako rozdelene ze tieto boli pre dievcatka a pre chlapcov boli s nejakym chlapcenskym motivom - a hlavne to save jadro mali inde umiestnene. Aj po niekolkonasobnom vyzliekani a obliekani pri chodeni na nocnik drzali. Mali sme ich len pre pripad nehody, ale aj ked sa pritrafilo, tak sali dobre. Skusali sme aj Huggies, ale tie mali na boku suchy zips a ten ked sa raz rozlepil (zvycajne po prvom az druhom vyzleceni), tak uz nedrzal.

ichbinich
4. júl 2012

V jasliach mi povedali, ze najlepsie skusenosti maju s Easy Up Pants od Pampers.

Kupila som aj od DMka Babylove. Obe su ale OVELA hrubsie ako normalne Pampersky. No ale obe som kupila zbytocne, lebo moj syn si ich neda ani za svet obliect 🙄

Do vody mam Huggies Little Swimmers, tiez uplne zbytocne 🙄

severankasr
4. júl 2012

mali sme Pampers, Tesco, Huggies. Strihovo najštihlejšie a nám výborne sedeli Pampers Easy Up Pants.

sampo
4. júl 2012

my sme pouzivali min. rok tie z tesca 🙂 a parkrat aj huggies.