Ktoré plienky vám vyhovovali najviac?

misulik4589
20. jan 2016

Ahojte...na Velkonocny pondelok k nam pribudne drobcek 😀 a preto sa chcem s vami poradit ohladom plienociek. Ktore vam vyhovovali najviac aj cenovo, aj funkcne....? Je ich na trhu vela a tazko mi je sa rozhodnut, ktorymi sa zasobit 🙂 🙂

sardinka335
20. jan 2016

@misulik4589 ja používam Pampers...kupujeme v akcii ale mala ma cca 7mes...uplne mi vyhovuju. Mala som na skušku od znamych aj Babylove a tiez boli v pohode, lacne z Tesca sa mi zdali tvrde a nedali sa viac krat tie pasiky prilepovať a odlepovať ked to človek nejako zle ,,zapol,,.
Mala som aj z Lidla..ale tam sa ta absorbčna vrstva tak divne ,,hrudkuje,, a vytvara taky gel....ako neboli zlé ale proste ,,neočarili ma,,. Keby som sa rozhodovala podla ceny tak asi plienky z Dm...a ked nie tak Pampersy su asi naozaj take top. Ja na tvojom mieste by som si nerobila nijake velke zasoby....ja som si vzdy kupila na skušku to menšie balenie a potom som sa uz rozhodovala ako dalej....
Synovi sme davali Pampersy a potom take Tesco tie v zelenom obale...pri dcere sme hned chceli dat tie Tesco zelene a dcere nesadli museli sme sa vratiť k Pampersom. Pri treťom dieťati uz nerobim ziadne experimenty....hned sme kupili Pampersy... 🙂

zabina27
20. jan 2016

@misulik4589 ja by som si nerobila zasoby, nevies, ci nebude mat babo citlivu ritulu na niektore plienky a potom ti budu naco? treba skusit po baliku, zacat z mosta do prosta bars aj tymi pampersami a ked budu sediet, potom nakup zasoby 😉 aj do buducna, ked by si chcela zmenit, vzdy treba vyskusat. my sme tak raz kupili male lidlove a krpec sa strasne vyhadzal, dobre, ze sme mali len 1 balik...
inak u nas - pampersky ok, ale nekupujeme, najlepsie asi babylove z dm, striedame s lidlovymi (ale velke baliky). tesco obcas kupim (teda asi 3x sme mali), ked je akcia, ale velmi sa mi nepacia, presne take akesi tvrde su.
a tiez sa nezasobuj tymi novorodeneckymi, babo rychlo rastie, minies ich malo, par balikov a pojdete na vacsie cislo 😉

lusyke
20. jan 2016

@misulik4589 Zasobovat sa nemusis...my sme pouzili tie newborn asi 1 alebo 2 baliky a potom sme uz presli na vacsie. Babo velmi rychlo rastie. Ja som kupovala Pampers. Raz sme skusili z Lidla ale na tie som nadavala lebo nam presakovali ked mala este dcerka riedke kako...a par krat nam pospinila postel. Ani som nespotrebovala cele balenie a radsej som znova kupila Pampers. Ked uz bola dcerka vacsia a cikavala do plienky uz len obcasne tak nam postacili aj tie z Lidla. Teraz uz pouzivame plienky len na noc len tak pre istotu aj ked sa uz pyta na nocnik aj v noci..takze teraz je to uz jedno ake pouzivame.

bonaqa2013
20. jan 2016

my pri všetkých deťoch z Tesca. OK

petrao2
20. jan 2016

Ja pouzivam vyhradne z tesca,po pamperskach sa mala vyhadzala a mala cervene az krize.
Vyskusaj viac uvidis aku pokosku bude mat drobcek to tazko tak radit 🙂

majba
20. jan 2016

my vonku pouzivame tie biele premium pampers a vyhovuju nam. sa mi zda, ze tak nesmrdia. ked sme doma tak davame latkove pop in a sme spokojni. nevadi mi, ze ju prebalim viackrat na den, ze ju dam na nocnik nech cika, kaka a dam stale novu suchu pienku.

8291
21. jan 2016

Pampers premium care,jednoznačne pre mňa Top,skusila som aj z lidla,malá mala vlhku riťku a šušu😁,ked sa pocikala, nepáčili sa mi,nedávno ma kamoška nahovorila na Tesco fialové alebo zelené ze sú super a vyrovnaju sa pamperskam,cenovo bomba.Tak tie fialové absorbovali super ,ale hrozne tvrde a neforemne,dokonca lepiaci pásik ked sa nedopatrením malej prilepil o kožu,tak strašne ťažko sa odliepal a urobil jej chúdatku normálne podliatinu ako cucflek,aj ju to bolelo,ťažko sa odliepala plienka pri prebalovaní.Zelene Tesco sa jej hrozne rolovali na brušku a pod bruskom jej to robilo zárezy a malá je chudá má len 9,5kg v 18mesiacoch takže ani tie sa mi vôbec nepáčili.Uz neexperimentujem.pre našu malú sú premium care plienky najlepšie.mala som aj zelené pampersky ale tie sa mi zdali oveľa kratšie.

petulda333
21. jan 2016

My sme kupovali pampers do porodnice,ale maly sa z nich vyhadzal ako aj dalsich 5deti na novorodeneckom..takze nerob zasoby a kup len na skusku..ja mam doma cca 400ks plienok pampers rozne velkosti,dostali sme to ako plienkovu tortu..tak mi doma stoja,pouzivame z tesca obycajne za par eur a su vyborne..skusala som malemu davat teraz ba striedacku plienky,dvakrat tesco raz pampers ale po druhej pampers sa vyhadzal na zadocku..takze nam nevyhovuju

jatva
22. jan 2016

jednoznacne latkove ;)

liuliu
22. jan 2016

Podla mna su tie sovickove z teska jednym slovom priserne uz v zivote by som ich nekupila. Najviac pouzivame dmkove tie mi neprecikala este a jasne biele pampers.

emilia25
22. jan 2016

No ja som pri mojich deťoch skúšala vseliske ale som verná happy plienkam velmi má prekvapilo ked som v balení našla sscky na oksksne plienky to som u žiadnych nevidela tiez vydržali.ja som bola s nimi velmi spokojná aj teraz som ich kúpila ale uz tie sscky tam nedavaju.