Ktorú vec pre bábätko ste kúpili a nevyužili?

nevesta
4. apr 2008

Ja zavinovacky a rychlozavinovacku, co vy?

lefika
5. apr 2008

mne boli nanic vsetky cumliky a flasky, minimalne bol vyuzity aj hlboky kocik(satkovali sme), zavinovacky (dcerka ich nezniesla), postielka(ked uz konecne spi sama, je jej mala), dupacky bez rozopinania medzi nozickami...

karot
5. apr 2008

Rychlozavinvačku(dostali jsme jí jako bonus ke kočáru),hrneček a pítkem+přítlakem od Aventu,bačkůrky(napletla jsem jich asi 6 párů 😀 ) a dudlíky(hodně jsme jich dostali a využila jsem jen jeden).

dididi30
5. apr 2008

no oblecenie urcite, najma ked kupili take co sa mi nepacilo.... 😉 a teraz su mi na nic bo cakam chlapceka 😅 no a mam este segry, ktore to vyuziju 🙂

deina
5. apr 2008

Ortodonticke dudliky (maly ich nechce ani za svet, ma svoj jeden oblubeny) a kopec malych kratkorukavovych body (planovala som mu ich davat pod dupacky, ale on je taka piecka, ze mu uplne stacia dupacky samotne).

ivousek
5. apr 2008

Tak já vubec zavinovacky.malá se sice narodila v zime ale byla hned nejaká otuzilá a v zavinovacce me rvala.Nejradeji byla jen v bodýcku a zakrytá lehkou deckou.Jo a taky dudlíky nikdy zádný nechtela 😝

yenn
5. apr 2008

dudliky, zavinovacku do autosedacky, zupanek vel. 56 😀 , lehatko do vany

megee
5. apr 2008

já nevyužila rychlozavinovačky, dudlíky, malej je vůbec nechce a taky kupu flašek, teploměr do vody

dari
5. apr 2008

jej to je dobra tema.....tak po prvom dietati som ziadnu pripravu nerobila, okrem plienok, oblecenia /ale uz iba osvedcené.../, nejaka kozmetika....a vsetko ostatne uz kupujem za behu 😀

melory
5. apr 2008

nevyuzila som vobec termosku a obal na flasu co drzi teplo.

bihan
5. apr 2008

Cumlíky, krém na zadok a púder, lehátko do vane a strašne veľa teplého oblečenia, ktoré sme dostali do daru alebo som ho kúpila, lebo som si myslela, že tu nie je "až tak teplo", z toho istého dôvodu sme nevyužili ani zavinovačku do sedačky.

Ale zase odsávačku a fľašky som využívala stále 😀

mirka414
5. apr 2008

manzela 😀 😀

anndrea
5. apr 2008

vyborna tema, my sme toho pred porodom dost nakupili, a naozaj sme vela veci vobec nevyuzili, napr. prebalovaciu podlozku, kedze mame komplet prebalovaci pult, roznu kozmetiku, anatomicky tvarovane cumliky, mala ich nechcela, odsavacku soplikov, oblecenie, lebo nam uz bolo malicke, lehatko do vane ... usetrime pre druhe babo 😵

rainbow
5. apr 2008

ohrádku,hojdačku, nič z toho ho nezaujalo 😀

zuzidr
5. apr 2008

lehátko do vane,a Avent flašky-malá z toho nechce piť 😒 a určite by sa toho našlo ešte koooopu,ale nespomeniem si 😀

prasiatko30
5. apr 2008

jedna z veci ktoru som nevyuzila skoro absolutne - zavinovacka. a pravdu povediac mam velmi malo veci ktore by som nebola vyuzila - ja som bola asi dost nepripravena mamicka 😒 ale napr pri odsavacke na mlieko som si povedala ze ak ju budem potrebovat tak si ju potom kupim - nakoniec som si ju pozicala a pouzila som ju len niekolko krat ale nic sa so mna neodsalo 😒 - a to som pri tom pumpovani myslela ze ostanem ako pepek namornik 🙄 takisto sterilizator sme kupovali az vtedy ked ma uz nebavilo prevarat tych par drobnosti - sice sme kojili ale vzdy bolo nieco co bolo treba vyvarat - takze v podstate sme sa drzali pravidla kupovat az vtedy ked to bolo uplne nutne a tym padom sme sa vyhli vela veciam ktore by nam boli stali len v skrini.

maca793
5. apr 2008

ja hlavne oblečenie pre deti hlavne pre Karolínu, mám toho strašne veľa ale i tak nosíme len zopár z nich a ostatné mi stoja v skrini, taktiež aj moje veci, hlavne tričká 😀

kupinka
5. apr 2008

já jsem vůbec nevyužila přebalovací pult a samo mooc oblečení.........

maruschka
5. apr 2008

no tých vecí je veľmi veľa..a nielen pre nás,deti,ale aj do bytu,do kuchyne...A stále presviedčam sama seba,že možno to raz využijeme a potom ma vie strašne potešiť,ked to decká rozoberú a ja to musím vyhodiť 😀 😀 😀

kalo
5. apr 2008

My vůbec nevyužili malou vaničku...koupeme na podložce ve velké vaně už od narození...tam je to zábavnější 🙂

maca793
5. apr 2008

kalo
ja som vaničku mala pri dvojičkách a teraz som malú kúpavala hneď vo veľkej vani, jednak sa mi zdala zbytočná investícia na 6 mesiacov a na druhej strane som ju nemala kde uskladniť, keďže byt mám zaprataný samými hlúposťami a zbytočnosťami o ktorých vždy vravím, že ich vyhodím ale na druhej strane sa predsa len zídu 😀

junovka
5. apr 2008

prebalovaci pultik som vyuzila 2 mesiace 😉 a spustu dupaciek, nakolko v lete bolo hic 😉

maca793
5. apr 2008

mám ešte po krsnom strašne veľa vecí do kuchyne, ktoré nepoužívam a mám ich uložení v pivnici v krabici, ale ľúto mi je to vyhodiť a predsa viem, že to nebudem nikdy využívať. 😵

terkajesterka
5. apr 2008

dudlíky, lahvičky, body s krátkým rukávkem (syn je prosincový), babyvak - nechce v něm výt víc jak 5 min., dětskou kosmetiku - používáme jen olejíček z lékárny, našlo by se toho určitě víc 😀

maca793
5. apr 2008

ja kozmetiku nepoužívam vôbec, len krémik na tvár
do 3 mesiacov len obyčajný aviril baby olej a nič iné 😉

dadka212
5. apr 2008

Flašky, dudlíky, zázračný hrnček (malý z neho nevie piť) ohrádku, prebalovací pult, periny do posielky, nejaké topánky čo sme dostali do daru, plyšové hračky-na to iba sadá prach a strašne veľa hlúpostí...

mtsl
5. apr 2008

detský olejček, zavinovačku, cumlíky, masť na bradavky (možno sa ešte zíde na iné), reklíky a svetríky pre novorodenca - také so šnúročkami. žiadne fľašky, sterlizátory, prebaľovacie pulty a odsávačky sme na šťastie nekupovali a ani ich nepotrebujeme 🙂
veľmi málo využívame aj kočík a zaobišli by sme sa aj bez neho ale ten sme na šťastie dostali.

julca80
5. apr 2008

pre nas bolo absolutne nevyuzita zavinovacka. Ja to zbytocna vec, bo aj tak malinke babetko v tom nie je pevne zavinute, radsej perinku. Taktiez niektore vacsie sklenene flase, ktore sme dostali do daru sme vobec nevyuzili. Samozrejme niektore vecicky na "newborn"sme kupili uplne zbytocne, kedze nam to bolo hned male. 😒 😉

binki
5. apr 2008

Nevyuzili jsme anatomicky tvarovane dudliky, babyvak, cepice se snurkou a teple svetry. 😀

majka35
5. apr 2008

phrievač detských fliaš a výživy ... úplne zbytočná kúpa ... 😎 a kaše, tie som nedostala do mojej dcéry ani zázrakom ... 😅

majka35
5. apr 2008

ohrievač 😀