Ktorú vec pre bábätko ste kúpili a nevyužili?

nevesta
4. apr 2008

Ja zavinovacky a rychlozavinovacku, co vy?

sassi
20. okt 2008

naš ma skoro 2 roky, ale peši s nim nikam nedojdem, on chodi ale len kam on chce, bez kočíka by som sa do mesta nemohla vybrať 😕
to maš super, že mala vydrží v okuliaroch, budete mať zdrave očká, naš to nechce, teda chce, ale potom s tým vymýšla, na gumičku ich nechcel (normálne chytal hysak, bal sa toho) a klasické, to tak blbne, že by si oko ešte vypichol 😀 😀 😀 No dievčatká sa radšej parádia 😉 viem podla dcerky

lefika
20. okt 2008

sassi, moja mala ma okuliare aj vnutri: doobeda jej do detskej svieti slnko, tak hned nabehne, ze svieti slniecko na lego, dam si oki 😎
a tie kosielky na zavazovanie: des a hroza. nechapem, kto to preco vymyslel a aku mal mentalnu poruchu 😠

marselina
20. okt 2008

co jsem koupili a nevyužili bylo na první dítě strašně moc zbytečného oblečení.některé jsem museli vřadit aniž by bylo použité.

s.arik
20. okt 2008

kojící polštář, kočár...
nějaké dvě tři dětské deky, vůbec nebylo třeba, malá byla stále na mém těle nebo na naší posteli😀
bepanthen
vložky do podprsenky
(jak vidno, vše jinak asi užitečné věci, ale my je prostě měli na prd)

no a nově mám golfky, zatím netknuté, ale myslím že se někdy ještě budou hodit 🙂

johanda
21. okt 2008

hmm - tak já zase využila košilky se šňůrkama a body téměř vůbec 😅 . Totálně nevyužité byly dupačky bez patentek/knoflíků v rozkroku, asi milión kojeneckých ponožek, dudlíky, kojenecké láhve,z hrnečku NUK pila asi 3x, kojenecké sladké holčičí šatičky se mi válí doma bez využiití. Taky kartáček na vlasy nebyl na plešaté mimino třeba a teploměr ve tvaru ryby jsem snad koupila v pominutí mysli 😀

zuz11
21. okt 2008

ja som vobec nevyuzila podlozku na kupanie a momentalne nevyuzivam v domacnosti ani stipce ( kedze mam susicku 😀 )

mercy
21. okt 2008

Vôbec? Umelohmotné fľašky, vysielačky, vložky do podprdy takmer vôbec, chutnučké štrikované svetríky od mojej krstnej,lebo bolo 35 stupňov 😀

mercy
21. okt 2008

Zato bez zavinovačky by bol u nás ťažký prúser, malý bez nej vôbec nechcel byť, reval ako tiger

tomaslavka3
17. mar 2009

2 flasky,jedna MAM ruzova taka hruba,tecie od novoty dudlik a druha ma ohnuty tvar,tecie zospodu,kde sa srobuje.Chcela som mat aj "protikolikove",no u mna nezabodovali.Stara dobra klasika vyhrala.Vsteko ostatne sa postupom pouzivalo a pominali zasoby.

alon111
17. mar 2009

tak ja som uplne nanic kupila spaci vak mala mi v nom nechcela spat od narodenia a cumliky a to som jej kupila asi desat

lucenek
17. mar 2009

kapsář na postýlku, pidi midi ponožky

vilki
17. mar 2009

no ja som kupila a nevyuzila umyvacku riadu....mozno ju este niekedy zacnem pouzivat.... 😀

zitaje
17. mar 2009

vilki, ja hrozne chcem umyvacku riadu! Vymenim za nieco uzitocne, co mam ja a ty nie. 😀 😉

vilki
17. mar 2009

zitaje a co ponukas??? 😀 😀 😀

mikike
17. mar 2009

vilki ja by som bez umyvacky nevydrzala, raz si ho vyskusas, a uvidis...

vilki
17. mar 2009

ale par krat som ju pouzila asi 3 krat a to ju mam uz asi rok a pol...ale mna nebavi to nakladanie a vykladanie, to radsej tie riady umyjem....

garfieldmail1
17. mar 2009

Asi čtyři různé lahvičky na čaj s dudlíkem, nic z toho jsem nekoupila,vše jsme dostali a vzhledem k tomu, že jsem kojila, to bylo k ničemu, pak jsme rovnou přešli na lahvičku s pítkem...
Potom pěnovou podložku do vaničky, myslela jsem jak to nebude praktické a pohodlné při koupání, opak byl pravdou. 😠
A všem "doporučuju" 😖 nějaký velký nafukovací bazének na zahradu. Ten, co jsme dostali my, má asi 3x3 m, je tam i nafukovací skluzavka atd. Syn z toho byl nadšený, ovšem druhý den plné utopených mušek, mravenců... tak jsem to dvě hodiny čistila, přikryli jsme to velikou plachtou, v tom horku se tam ale vytvořil takový slizký povrch, takže opět další dvě hodiny čištění... No úžasná záležitost!!! 🙄 🙄 🙄
Jo a sedátko do vany, taky pěkná ptákovina! 😀

garfieldmail1
17. mar 2009

Jo a asi z 15 kousátek si syn vybral jen jedno, ostatní ho naprosto nenadchly 😠 😀

3558
18. mar 2009

ja mam kopy veci co nepouzivam. jednou z nich bola aj podlozka do detskej vanicky na kupanie babetka. je krasna s obrazkami macka Pu, a raz som v nej kupala a prisla som na to, ze sa mi lepsie kupe bez nej. ☹

okrem toho mam asi 6 dudlikov od aventu pre novorodencov ktore maly vypluval. 😠

nobody
18. mar 2009

podpatky

zuzka1.
18. mar 2009

my sme vobec nevyuzili zavinovacku a rychlozavinovacku, antikolikovu flasu, strasnu kopu oblecenia, mame asi 6 100l vriec na povale a etse sme neskoncili, uvidim kedy ma to nakupovanie zbytocnych veci prejde

bambusko
18. mar 2009

flasu s cumlom 🙂

alon111
18. mar 2009

pri synovi som vobec nevyuzila kompletnu vybavu do postielky.kazda mamina stelila len ja som synovi odstelovala este aj plachtu .jemu sme museli kupit tri madrace pretoze do nich este aj robil diery 😀

vroni
18. mar 2009

Ja som nevyuzila: perinky a zavinovacky (doktor zakazal), postielku (dieta chrapci s nami), nosice a ohradku (vo vsetkom revala jak na lesy), kosielky by som tiez nebola vyuzila, ale to mi bolo jasne, takze som ich hned od nova odmietala. Ale zato oblecko c.56 nosila krpana az do troch mesiacov 🙂))) Latkove plienky sa mi pri mojej refluxacke tiez zisli (inak pouzivame papierove).

amatula
18. mar 2009

Babysitter...............vobec nam nfungovala....vraj to rusi antena,pocitac,bezdrotovy telefon a pod. 😅 😕

sirinka
18. mar 2009

zavinovacky...

aponchie
18. mar 2009

ty pidi ponozky co se valeji vsude od vsech a sou jich plne alba nechapu na co sou..ja vyuzila jedny !!! 😀

mikalove
18. mar 2009

perinky ,zavinovačku,obl.56 len kratko a zatial aj postielku,stoličku na krmenie a veľa hračiek 😅

binki
18. mar 2009

kojenecké boby

jakoubka
18. mar 2009

u malýho jsem vše využila 😉
a u mě:některé šminky 😕 Něco vidím,koupím,vyzkouším,nesedne mi barva.....,a leží to ladem.Mohla bych mít svojí parfumérku 😅