Ktorú vec pre bábätko ste kúpili a nevyužili?

nevesta
4. apr 2008

Ja zavinovacky a rychlozavinovacku, co vy?

urbi
18. mar 2009

my nevyužili babyvak, malý se z něj mohl zcvoknout 😀 a z drobností např. ty kulaté nůžky na nehty... s tím vůbec nejde stříhat 😝

smardik
18. mar 2009

my nevyužili vaničku a lehátko do vany a já odsávačku - žádnou odsávačkou nic neodsaju, odstříkávám ručně

smardik
18. mar 2009

jo a vak jsme taky nevyužili - malý 2měsíce spal fakt jen v kočáře nebo u prsa takže jsme byli tak 5-6hodin denně venku at spí, hodně mamin vak chválilo jak je super jak jsou v něm mimíčci spokojeni tak jsme ho koupila a malý v něm řval jak tur, je to pro něj nepřítel. takže akorát zbytečně vyhozené peníze a zavazí nám doma

urbi
18. mar 2009

Smardiku, u nás bylo naprosto to samé, tak jsem vak prodala

smardik
18. mar 2009

ubi já mám vak na MMB ale zatím se neprodal a vanička slouží zas na odkládaní věcí, zbytečná koupě

ukmima
18. mar 2009

..ja som nevyuzila klokanku, odsavacku,a spacie vaky 😀

alon111
18. mar 2009

uplne co som nevyuzila pri vsetkych detoch boli podbradniky.ked videli v mojich rukach podbradnik vrieskali ako paviani.

jaja0110
18. mar 2009

Noooo....nosice teda tie klokanky, spacie vaky, monitor Nanny na kontrolu dychania, detsku ohradku, hojdacieho konika bez operadla, asi 15 kojeneckych flasiek, prebalovaciu podlozku, balonikovu odsavacku na nos, hrebienok na vlasky, vlozky do podprsenky, stahovacie nohavicky, detske noznicky na nechtiky, chranice na kolena pri lezeni a koooopec oblecenia ktore smekupili a ani raz ich nemali na sebe......no mame tym zapratanu celuuu povalu 😀 😀 😝

ukmima
18. mar 2009

jaja, uz len rozpredat 😀 ja som to tak podrobne nerozpisala, ale tiez je toho kopec...
napr.odsavacka na sopliky, tiez podbradniky, kosielky, napr.aj bezku sme nepotrebovali, detsky sampon

babatko88
18. mar 2009

mne zostalo dosť malinkého oblečenia, čo sme nevyužili, odsávačka na soplíky, klokanka, podbradníky, Avent hrnčeky, násadky a veeeľa cumlíkov

babatko88
18. mar 2009

a ja? no, od vecí, ktoré sa mi páčili len v obchode cez kozmetiku (púdre, tiene, rúže dokonca aj špirály, rôzme krémy na všetko možné)

mikike
18. mar 2009

kupila som jedny krasne topanky na vysokom podpatku v Anglicku, nevyskusala som ich, a su mi male.

vinka
18. mar 2009

Tak podbradníky som nevyužila ani ja.Moja malá teraz s nimi pri jedle utiera stôl ked kvapne niečo alebo len tak sa hrá,že utiera. 😀

emogeon
18. mar 2009

my detsku postielku haha 😀 moc sa v nej nevyspala

garfieldmail1
18. mar 2009

Prstové rukavice pro ani ne dvouleté dítě - jsem ráda, že jsem se naučila mu natáhnout na ruce aspoň ty palčáky tak, aby měl palec na správném místě 😀 😀 😀

sarianah
18. mar 2009

..zatial sme neuvyzili detsku izbu 😀 , postielku mame v spalni...dalej prebalovaciu komodu a podbradniky..ostatne vsetko vyuzite, lebo vacsinou som nakupovala to co som prave potrebovala..

muriel293
19. mar 2009

ahojte,
ja som vôbec nevyužila tampóny do podprsenky,mušle na zachytávanie mlieka a tiež sa mi doma vyskytlo dáko veľa tých fľašiek,ale už to riešim,roznášam si ich kade tade,už mám jednu aj u našich! 😀
A ešte som nevyužila ružové dudlíky! 😀 😀 😀

titkovamiriam
19. mar 2009

ja som bohuzial nevyuzila najmensie veci.kedze marek bol mesiac v nemocnici. ☹ no zasa som ich darovala kamoske,ktorej som spravila velku radost 😀

suki
19. mar 2009

lehátko do vaničky, ale to jen proto, že jaksi vanička byla menší a lehátko se tam nevešlo, ale zvládli jsme to i bez lehátka 🙂

petrahy
19. mar 2009

malicke vecicky mala som velke deti 😀

slaviq81
19. mar 2009

Flasky a cumle

horallka
19. mar 2009

Ja som nevyužila ten termoobal na fľašu- vôbec to neudržuje teplo. Neodporúčam! Mlieko bolo po hodine chladné, ako keby ani nebolo v termoobale.

lilu18
19. mar 2009

horalka to v tom termoobale s polystyrenovou vystuzou nevydrzi teple ani pol hod. to by asi muselo byt uplne horuce aby vydrzalo 😠

horallka
19. mar 2009

Lilu, však som ho tam dávala horúce, ale nie zas vrené- a po hodine bolo chladné

lilu18
19. mar 2009

..to su nanic vyrobky aj ja som -sprosta taku kupila ked sa mala narod.ze nech ma vonku teply cajik-h...bol 😠

horallka
19. mar 2009

škoda, že ma predtým nikto neinformoval, že tie fľaše sú na h....

slunicko552
19. mar 2009

Tak já jsem nevyužila ani jednu flašku,tím samozřejmě termoobal,brindáky,lehátko do vany a pár oblečení.

dmonikad
19. mar 2009

My postieľku 😉, lebo zatiaľ malý spáva s nami. Ale ukladám si do nej veci na prebaľovanie. 😀 A tiež nepoužívame cumeľ, klokanku sme použili asi dva krát.

sisstin
19. mar 2009

😅 dvě lehátka, termoobaly, řetízek a schranka na dudlík, zasobníky na mléko(ale jen proto, že ho nechtěl pít), přebalovací podložku, zásyp 😅 lehátko do vany..a spoustu dalších věcí, který si už nepamatuju 😅

astrane
20. mar 2009

dudlík,baby vak,kartáč na vlasy a bryndáky-nesnášel je a jednu kombinézu-moc rychle rostl...a jinak snad všechno-flašky jsem nekupovala ani nůžky a skoro žádnou kosmetiku taky ne....tak to bylo ještě celkem dobrý 😉 a klokanku jsme použili taky asi 3x,ale to jme věděli,že ju použijem jen na dovolené 😉
Termoobal nám fungoval-měla jsem z DM jejich-do polystyrenovýho se nevleze hrnek od aventu- a když se tam nalil vařící čaj,tak i po 2 hodinách ve slušném mrazu byl pořád teplý...