Ktorú vec pre bábätko ste kúpili a nevyužili?

nevesta
4. apr 2008

Ja zavinovacky a rychlozavinovacku, co vy?

kili
4. apr 2008

jo, dobrá téma 🙂

ja mám milón flašiek a savičiek, čo sme skúšali, plný pitel. Potom som pri objednávaní z čiech chcela ušetriť tým, že objednám veľa a napokon som nevyužila separačné plienky, lebo malí kakali tvrdú stolicu od začiatku.

maja22
4. apr 2008

jednu fľašu na čaj... tečie z nej... 😠

nevesta
autor
4. apr 2008

Jaj este aj avent flase, kedze mala odmietla silikon, tak sme kupili obycajne v tescu a tie su podla nej lepsie...

sue
4. apr 2008

Perinky, rýchlozavinovačky, sterilizátor, kozmetika, váha, separačné pliienky, svetríky a tričká...

nevesta
autor
4. apr 2008

kaucukove s ortodontickym cumlom, potvorka jedna 😵

kajule
4. apr 2008

Ja jsem zavinovacky celkem uzila, ale z kouzelneho hrnecku od Aventu Pata nechce pit.

jankax
4. apr 2008

Zavinovacku, trochu obleceni ktere bylo male, taky dost tehu obleceni jsem nevynosila (ale schovala na priste 😝 )....jo a taky lehatko do vany....Ted uz si na nic vic nevzpominam....

maja22
4. apr 2008

ja som skôr dostala vecičky, čo som moc nevyužila - napr. ta kozmetika mi dodnes stojí v skrini...

ifrimka
4. apr 2008

odsavacku na mlieko...rychlejsie mi to slo hadam aj rukami
a jednu topanocky, boli pekne z velurovej koze, alae na priehlavku male

luciask
4. apr 2008

flasky, nechceli z nich ani jedna pit. Avent pohariky, tie male treskli o zem a ventil sa uvolnil a tiekli, tiez ine druhy, trvalo chvilu kym sme prisli an ten spravny druh. A tiez tu taku hupacku na baterky, nechcela v nej sediet.

dada2007
4. apr 2008

všetky krááásne cumlíky(nechce ich), odsávačku na mlieko(možno sa ešte zíde), klasickú odsávačku na soplíky(už máme tú na vysávač), topánočkya nejaké to oblečenie( darčeky, už sú malé), tiež mám dosť flašiek, lehátko do vane, čaje!!!! feniklový, svätojánsky, na podporu mlieka.....atď....malá má po vypití týchto čajov strašnééé problémy s bruškom, prsné vložky, rybacia masť na zadok(používame sudocrem)

kili
4. apr 2008

tiež som nevyužila vožky do podprsenky, mlieko mi netieklo a tiež som nevyužila jednorázové nohavičky, po cisárskom sú dosť nevhodné, lebo sú sieťované a zachytáva sa o ne ten drôtik 😖

gabbi
4. apr 2008

U nas byly zbytecne perinky - couhaly mu z nich nohy 😀
Taky to sedatko s vibracemi - rval v tom jako pav (nastesti bylo pujcene).
Fusak do autosedacky - ten jsme pouzili jen jednou.... 😀

gedren
4. apr 2008

Zavinovacky jsem nahodou uzila ;)

Koupila a bylo k nicemu: kojici kloboucky, kojici podprda a vlozky do ni (nemokvam, nastesti 🙂), odsavacka (nevytahne se me ani kapku), nepropustny potah na postylku (asi tam dam radsi vlnu nebo fleece), ruzne obleceni (vzdycky jsem nakoupila treba 10 tricek nebo pet saticek jedne velikosti pak tocila tri 🙂), no a urcite bych si vzpomnela na milion dalsich veci...

Dostala a nevyuzila: haldu papirovejch plin 🙂, ruzny obleceni, ktery technlogicky nevyhovovalo (dupacky apod. - nehodi se na bezplenkovy dite), pak ruznejch plenkovej equipment, kterej mi uplne nesedel...no ale postupne jsem to rozdala nebo rozprodala, takze zadna skoda 🙂

etuska
4. apr 2008

podbradnik-umelohmotny.Dcerka ho neznasala a tzv.Sportova flasa znCanpol babies 😒

masinka
4. apr 2008

celu sadu flasiek Avent (iba jednu sme parkrat pouzili na vodicku), odkvapkavac na flasky (ten som dostala), cumle, babyvak (malej sa v nom nepacilo), klobuciky na kojenie, odsavacku na mlieko (lepsie sa mi odsavalo rukou), kopu bodyniek s kratkymi rukavmi (kedze leto bolo nic moc a v byte mame strasnu kosu) a aj ine oblecko co sme z neho vyrastli a ani sme nestihli pouzit
a kameru sme kupili kvoli porodu....a kedze som mala nakoniec akutne cisarsky, mame z porodnice 4 fotky

etuska
4. apr 2008

...no ale mozte natacat prve krociky 😉

masinka
4. apr 2008

sak natacame (teda manzel, ja radsej fotim), ma toho uz asi 10 hodin, len spracuje to asi az na dochodku 😖

mamacat
4. apr 2008

sterilizator, sada flasiek (stacila nam 1 kedze sa kojime), rektalny teplomer, klobuciky na kojenie, saty na ramienka pre 0-3m (neprakticke pre novorodenca), detsky olej, detsky puder, topanky do 6m, dve tasky na plienky (pouzivam ruksak), podlozka na sedenie do nakupneho kosika, sada uterakov pre babatka (boli velmi male, zacali sme hned pouzivat velke uteraky)...

masinka
4. apr 2008

este ma napadlo: rektalna rurka, cumlikovy teplomer, kyblik na plienky

etuska
4. apr 2008

...no ten cumlikovy teplomer sme velmi nevyuzili ani my 😒

briketa
4. apr 2008

moj syn uplne odmieta nosit normalne nohavice (iba z makkej bavlny ako teplacky). vsetky stoja v skrini absolutne nedoknute. nechcem ich predavat zvlast, nakolko ma veci kupovane vzdy v celych kolekciach-supravach a nie na kusy. no desatoro tam mam urcite.
to je z terajsich veci.
z babatkovskeho obdobia som nepouzila ani jednu flasu, lebo z kojenia sme sli na normalny pohar, ziadnu kozmetiku, teple veci co nam boli do daru poslane ked u nas uz bolo leto, vibracne kreslo - maly v nom nechcel byt a este cela kolekcia DVD co sme dostali a TV sa nepozera vobec.

briketa
4. apr 2008

hej a zabudla som - predtym nez sa maly narodil, z prace kupili manzelovi obrovsku krabicu s vlhkymi utierkami, vystacila by na rok. uz v porodnici sme zistili, ze maly je na chemiu v obruskoch alergicky. nevyuzili sme ani jednu jedinku! darovala som ich kamaratke, velmi sa potesila 🙂

vivien742
4. apr 2008

ohrádku, malý mal v nej amok, aj keď v postielke zaspával sám absolútne v pohode 🙂

masinka
4. apr 2008

nasa tiez hysacila v ohradke...teraz v nej mame klietku s papagajom aby sa k nemu nedostala, takze aspon takto sme ju vyuzili

nevesta
autor
5. apr 2008

Masinka 😀

cherub
5. apr 2008

teploměr v dudlíku, přebalovací pult s podložkou, podložku do vany 😒

dadulik
5. apr 2008

my ohradku zase zboznujeme, ale nevyuzili sme: odsávačku na mlieko, kopec fľaší - malý z nich nechce pit, púdre na zadok, veľa malinkatých šatičiek pre dievčatká - nedá sa to vynosiť, topánočky než začala chodiť - načo im to vôbec obúvať do kočíka ? , spací vak - nezaspí v ňom ......

dadulik
5. apr 2008

jejda, si to čítam po sebe, že malý, a ja mám malú 😀

maart
5. apr 2008

Tak ja urcite teple zimni svetry...uz u kluku jsem jich vzdycky na zimu nakoupila plno (aby jim milackum proboha nebyla zima), ale pouzivala jsem tak max 4 nejoblibenejsi, zbytek lezel ve skrini. Pro malou (protoze je zimni miminko) jsem jich opet (jsem nepoucitelna) nakoupila hromadu...porad visi ve skrini a obavam se 😅 , ze ty velikosti 56/62 ji uz opravdu nebudou 😠 . Takze ano, svetry!!!!