Ktorú vec pre bábätko ste kúpili a nevyužili?

nevesta
4. apr 2008

Ja zavinovacky a rychlozavinovacku, co vy?

sayast
12. dec 2009

tak u nas zbytecnosti :
postylka 😅😀😀😀
flasky
dudliky

tymothy
12. dec 2009

U nás to byla odsávačka MM, lahvička a letní šatičky.
Od příbuzných a známých jsme dostali kvanta dudlíků - všechny máme ještě originál zabalené.

evena
12. dec 2009

malá má problémy s kyčlema takže na většinu oblečení a zavinovačku sem se chodila dívat jen do skříně protože stahujou nožky ... pak postýlka co má v pokojíčku - neležela v ní ani jednou 😀 máme totiž dvě tak spává jen v té v obýváku + nanic jsou peřinky a povlečení do ní 😀 dudlíky ty nechce a flašku protože kojím ... a odsávačku protože neodsává 😀

achalteke
12. dec 2009

body s krátkým rukávem
šátek - malému se v něm nelíbí, využíváme Beco
mantinel v postýlce

susisus
12. dec 2009

No tak ortopedické plienky, lebo malú na široko nebalím a ohrievačku fliaš... komfortnejšie je to pre mna na plyne 🙂

petka80
12. dec 2009

dudlíky a lahvičky
body s kr. rukávem ve vel. 56 a 62
peřinku a povlečení
nebesa a držák na ně
kojící košile s těma dírama pro prsa

krista
13. dec 2009

U nás to bylo termopouzdro na lahev, malá byla kojená a malý zatím taky a k pití má Kristý vodu, takže nebylo a neni potřeba udržovat něco teplé 😉

ygreen
13. dec 2009

termoobal na lahev
adaptéry na autosedačku na kočárek - podle mě je to ve vajíčku trápení dětí a není problém vézt korbičku, třeba do nákupáku 😉
kojící košile
kojící podprdy - lepší pevná sportovní
úplně malá trička - tak do 74. Mnohem lepší jsou bodyčka
malé "rozkošné" botičky - využili jsem jen capáčky textilní 😉
hračky a chrastítka - mnohem lepší byl ovladač, mobil, malá petka s korálky, apod.

martulikk
13. dec 2009

ygreen: je mi jasné, že píšeš své zkušenosti, ale dovolím si oponovat těmi našimi 😉 adaptér na autosedačku je k nezaplacení! když má někdo nespící dítko jako my, tak je fakt hřích ho budit neustálým přendaváním z autosedačky do korbičky a zpět... my jsme byli rádi, že nám malá v autě usnula... navíc teď v zimě miminko přendavat, uf... naše prďolka je tam spokojená 🙂
jo a kojící podprsenka je taky dobrá věc... doma je to fuk, ale když potřebuju nakrmit malou "na cestách", tak je to o dost pohodlnější
no a trička? taky nějaké máme a jen se na ně koukáme 😅 zlatá bodyčka!

tilly
13. dec 2009

ja som tiež spokojná s adaptérom na autosedačku, je to super...

postieľka aj u nás zostala nevyužitá a
tie nočné košele a pyžamá s tými dierami len na prsia, to je hrúza, pre mňa nepraktické, lepšie sú tie, čo majú rozopínanie v strede ako blúzky...

my využívame aj tričká, pod to dáme body s krátkym rukávom a je to 😉

evitkamalicka
13. dec 2009

u nas total nevyuzite
- ohrievacka flias
- ortopedicke nohavicky
- bodycka c 56
- cumliky, hrkalky

postielka u nas vyuzita na milion percent, inde mi maly ani nezaspi

andrea999
13. dec 2009

..tak tá postielka aj u nás 0 bodov,malý tam nespal ani jediný raz,
iba čo mi zavadzia v spálni.Spíme všetci v manž.posteli,aj tak je malý furt
prisatý na mne... 😀

kitty123
13. dec 2009

My jsme vůbec nevyužili krosničku a klokanku na nošení mimča na břiše. A odsávačku mléka jen jednou. Tím pádem i všechny lahvičky, protože jsme kojili a ani později nepil čajíky z lahve s dudlíkem.

evitkamalicka
13. dec 2009

nas maly spi v postielke od prveho dna, s nami v posteli nespal nikdy a dokonca od 4. mesiaca spinka sam v detskej a odvtedy aj prespi celu noc

minea
13. dec 2009

Nevyužila jsem zimní kombinézu vel. 62, do fusaku byla moc teplá a bez fusaku jsme nekam nejezdili.

Pak ještě zavinovačku do auta od emitexu, měla ji asi dvakrát, pak se ukázala zbytečná. Ale je kráásná 😵

pikusa
13. dec 2009

My zavinku od Emitexu taky ne.....tak jsem ho do ní balila na podzim aspon do korbičky 😀

evaviki
13. dec 2009

tak my sme nevyuzili pytel na spanie, mal ho raz 😀

matja
13. dec 2009

fľašku - lebo dojčíme
jednorázové plienky - lebo používame moderné látkové
ortopedické nohavičky - nahradili sme širokými látkovými plienkami

csina
13. dec 2009

tak my sme nevyužili tiež vaky na spanie, malá bola z toho taká rozdivočená, že potom nespala ešte dve hodiny..takisto flašky, dudlíky, bola len kojená a prešli sme už priamo na poháriky, zavinovačku sme mali raz, pri odchode z pôrodnice, keďže je augustová, ktoby ju balil.. 🙂 no a postielka, tiež nula.... 🙂 potom ešte nejaké drobnosti sme nevyužili, nejaké nepraktické oblečko, a teplomer do vody...
teraz čakám ďalšiu drobuľku a nakúpili sme ešte dvakrát toľko zbytočností... 😀 nepoučiteľní....

tymothy
14. dec 2009

Mě ještě napadlo, že se nám doma zbytečně válí role celulózových separačních plenek a 10ks fleesových - vyhovovala nám látka přímo na zadeček. 🙂

spetra
15. dec 2009

dudlíky a flašky, odsávačku jsme taky nevyužili
bez spacího pytle si nedovedu představit fungování do ted

boobinka
15. dec 2009

Krémy, oleje na tělíčko...

laada
15. dec 2009

Lehatko a molitan do vanicky. Vanicku plnime skoro po okraj a malej ma venku jen hlavicku a je moc spokojenej 😵

miracle
15. dec 2009

Akekolvek flasky, celulozove separacky, Rybilka, najmensie body, ktore sa natahuju cez hlavu

lamarika
15. dec 2009

Teď jsem si ještě vzpomněla, že jsem kupovala malýmu hřebínek s kartáčem abych ho mohla v porodnici učesat a nemá vlásky ještě teď 😀 Pak jsem taky akčně kupovala povlečení, spí jenom v pytli, takže taky naprostá zbytečnost 😉

kocicinka
15. dec 2009

My nevyužíváme: spací pytel( nepraktické při přebalování v noci), chůvičku( když pláče, tak ho slyším), trička( nosíme overaly), ponožky( pokaždé si je sundá), vaničku( koupeme se spolu ve velké) oleje a mléka na suchou pokožku( má jí OK) bundičky( nosíme kombinézy)
Mám toho doma plnou postel 😝

Co jsem naopak velmi ocenila: kojící podprsenky+tampony, rychlozavinovačka, monitor dechnu Nanny, odssávačka Avent, rtutová rychloběžka. Z oblečení overaly a dupačky, nosíme dosud ve dne i na noc.
Mantinel do postýlky z Ikea

lujza123
15. dec 2009

Kupila som malej zimny overal..nadherny, teplucky ale............velkost 74 na 6 mesiacov..meria 61 cm a uz ho ledva oblecie....na rukach ma este aspon 15 cm miesta, na nohach 10 cm..a cast na telo je taka kratka ze sa tam ledva zmesti..a to ma normalne telo normalneho babetka...kapuca posadena cudne vysoko a zapinanie u krku ma suchy zips tou draplavou castou k tvari takze rozopnuty ho nemoze mat..zapnuty tiez nie lebo jej to siaha pomaly po oci a navyse je to tesne. Zipsy sa rozopinaju. Cele je to nejake uzke......proste totalne vyhodene peniaze..zaujmalo podla coho siju tie veci...lebo podla deti urcite nie..inac moj zoznam zbytocnosti je poriadne dlhy
babysatka..mala tam napriek vsemoznym snaham vrieska ako zmyslov zbavena...
sada flasiek od Aventu...dieta sa rozhodlo uznavat len splostene cumliky
zavinovacky
Vsetky priserne modne kreacie (dary hlavne od postarsich clenov rodin) a oblecka od vietnamca s ktorych sa mala hned vyhadze

pavlina05
15. dec 2009

spací pytel
lahvičky avent,kojila jsem 17m.
zimní bundu vel.68

anicka164
16. dec 2009

my jsme nepoužili lehátko a teploměr do vany - v porodnici to nebylo, tak jsem se to naucila bez toho
pak jeste odsavacka mleka - moje prsa se s ni nekamaradi, tak jedine rucne nebo mam smulu
mraky oblecku, hlavne body s kratkym rukavem - pouzivame tak 4-5 overalku porad dokola, stejne se to musi vyprat, dlouho to spinave prece nejde nechat...
prvnich skoro 5 mesicu korbicku na kocarek - jenom jsem nosila a v korbicce spal misto postylky treba na dovolene
kojici polstar

zuzu1980
16. dec 2009

ja som absolutne nevyuzila zavinovacku, ani raz! maly v tom nechcel byt. A tiez prebalovaci pult, prebalujem na posteli, uz som si tak zvykla.

lujza 123, presne viem o com pises. Takmer vsetky overaliky a pyzamka su na telo kratke a rukavy a nohavice su dlhe. (a to ma moj drobec dlhe nohy !) Takze mi z toho hned vyrastie, uz take ani nekupujem, pyzamka len 2-kusove a do spacieho vaku mu staci dlhe bodycko, kedze je dost teply.