Ktorú vec pre bábätko ste kúpili a nevyužili?

nevesta
4. apr 2008

Ja zavinovacky a rychlozavinovacku, co vy?

zuzule80
21. mar 2009

Elektrickou ohřívačku, sterilizátor a určitě toho bylo i víc, co jsme nevyužili... 😖 Ještě lehátko, v tom vydržela jen párkrát, pak se jí nelíbilo být přivázaná 😝

dudri
28. júl 2009

cumel, flasu, prsne vlozky, spaci vak, kolotoc nad postielkou kratko , ohrievac na flase, prsne klobuciky, 😕

miluska.h
28. júl 2009

flase, vlozky do podprdy, chladive vankusiky na prsia, kos na plienky (asi najvacsia blbost 😀 ) a mnoho dalsich... 😝

soanpe
28. júl 2009

tak my využili všechno, protože jsem nešílela s nákupy
nemá to smysl,když se dá dnes vše koupit i o půlnoci 😎

berus222
29. júl 2009

my este len zaciname, ale uz maly neznasa klasicku odsavacku soplikov a tvarovane cumliky, ktorych sme dostali hoooooodne

sisi.v
29. júl 2009

nevyužila jsem mantinel do postýlky, malá ho nesnášela, protože neviděla ven a chrastítka, kterých jsme dostali fůru, nechtěla je ani vidět... jinak skoro všechno, nejvíc přebalovací pult a hluboký kočár 🙂

petyfox
29. júl 2009

My jsme měli nakopeno plno zbytečností...ale nebesa asi vedou 😲 😲 😲 😲

dvojka
29. júl 2009

hopsadlo a houpacího koníka 😖

djd
29. júl 2009

...hracia deka s hrazdičkou, hrací kolotoč nad postieľku, ortopedické cumlíky, fľaštičky... 😠

gangulienka
29. júl 2009

postielku a vsetko s nou spojene 😀
a odsavacku mlieka, flasky , cumliky , podbradniky

pikino
29. júl 2009

silikonove cumliky, babyvak, vedierko na kupanie, doomoo vankus, teplomer do vody, spaci vak...
urcite som este na nieco zabudla. 😀

anezka14
29. júl 2009

hracie decky, tie sme pre istou kupili dve...aby sa mu neokukali 😅 ,flasky a "leky" baby calm

leniciatko
29. júl 2009

spací vak-nemohol kopať nohami, ohrievačka na fľašky-neskutočne slabá, a už ani neviem. ale ja som si kedysi kúpila orbitrack,a teraz sa na nom naháňajú deti....

dukie
29. júl 2009

Já využila asi úplně všechno... 😀 Možná akorát babyvak - koupili jsme ho dost pozdě, malej z něho brzo vyrostl, takže jsme ho používali jen chvíli, moc se nevynosil... 😒 Jo a ty dudlíky... ty jsme malýmu marně vnucovali, takže ty taky vlastně zůstali bez využití. Jinak fakt asi všechno bylo koupený dobře. 🙂

bebel
29. júl 2009

perinku, prebalovací stojan na kolieskach s vaničkou, teplomer do vody, digitálnu detskú váhu, prenosnú el odsávačku soplov,ohrievač na flaše, hraciu deku, hrebeň, kefku na vlasy, fľaše všeobecne a dudlíky .............. 🙄

bebel
29. júl 2009

baby banz okuliare na gumičku - iba ich hrýzol 😎
a termoobal na fľašku, keďže sme vôbec nefľakovali, bol zbytočný..
detto avent sada pohárikov 😎 a odsávačka mlieka, pretože malý odmietal piť z fľaše, darmo som si odsávala a mrazila zásoby....skončili spláchnuté 😅

berenika39
29. júl 2009

mantinel kolem postýlky, neviděl ven, kolem pátého měsíce jsem ho darovala...pak mu bylo deset měsíců, začal se v noci povalovat po posteli a svojí váhou se praštil o žbrdlinky a budil sám sebe...takže jsem ted naběhla do ikey, koupila nový a je kliiiidek... 😀 😀 😀

marianka79
29. júl 2009

tak máte co predávat v bazare 😉

soanpe
29. júl 2009

bereniko,
mantinel jsem taky opět zavedla ze stejného důvodu, jako ty 😀

jinak monitory,nebesa, el.odsávačky, a další nesmysly jsme fakt nekupovali. vš jsem kupovala a do dneška kupuju postupně, podle potřeby 😎

berenika39
29. júl 2009

jj, taky tak, před narozením jsme měli jem to nejnutnější, všechno ve dvou šuplíkách komody, co potřebuju dokoupím, holt už vím, co je důležitý 😀 😀 ....zdraví, fajn vztah a láska k dětem 😉 😉

verulka
30. júl 2009

jaaj, u nas to bol jednoznacne kocik, esteze som nekupovala, ale dostala 😀 ja som vlastne vopred nekupovala radsej nic, aby som vedela, ci to vyuzijem.
jo a kupila som zbytocne vela UM (na recept) a krpec mi ho prestal uplne pit 😉

martimarti
30. júl 2009

Soanpe: monitor není nesmysl 😉

cessy
30. júl 2009

ja som mala tiez baldachyn, ale to je podla mna pre potesenie mamicky, nie pre dietatko. a nelutujem ze som ho mala, maly mal nadhernu postielku a nelutujem tie peniaze.

u nas bolo uplne zbytocne kupovat flasky, dudliky....kupila som hned celu sadu flasiek, aby nahodou nebolo malo, takze mam 5flasiek avent uplne novych. a dudlikov mam asi 10 tiez nepouzite.

monitor tiez podla mna nieje nezmysel. ja ho pouzivam do teraz

soanpe
30. júl 2009

martimarti a cessy
mně v porodnici říkali,že nejsme rizikový,takže monitor je zbytečnost.to samé mi řekla pediatrička 😉
ano,pokud je miminko malé,špatně prospívá a já nevím,co vše ,tak ano,koupila bych ho

sisi.v
30. júl 2009

taky jsme neměli monitor a to úmyslně, nevidím to jako problém - pro mě je to nesmysl. ale záleží na každém 🙂 a nehodlám se s nikým hádat o jeho ne/prospěšnosti 🤐

martimarti
30. júl 2009

Kdo se hádá? 😕 Ale vzhledem k tomu, znám rodinu, jejímuž čtyřměsíčnímu chlapečkovi se zastavil dech a monitor "zaječel", byla bych hóóódně opatrná označit tento aparát za zbytečnost nebo nesmysl 😉 , ne? To, že monitor někdo neužívá nesnižuje jeho význam.
Ale diskuze není o monitoru, to jen na okraj 😉

nicolkarin
30. júl 2009

takze aby sme sa vratili k teme. nam bola zbytocna klokanka, nevyuzila som ani pri jednej a tiez sterilizator flasticiek do mikrovlnky. dudliky, ktore vobec nepotrebovali a perinku mali asi 2x , a ked mali krst.

lucie.krajcarova
30. júl 2009

tak prozatím jsme nevyužili babyvak, lehátko do vany, druhý přebalovák, kojící polštář - byl moc obrovský, to vše se mi podařilo prodat. pak nepoužíváme dudlíky, malý je nechce. zůstalo mi spouta těhu oblečení, nějak jsem to přehnala s nákupem.. jo taky nepoužívám prostěradla do kočárku, není to přesný rozměr a furt se mi to hrnulo 😖 taky masážní olej větříček, astrid krém na opruzeniny - je nějaký málo tekutý. no a taky vlňáky, ty mě nějak nezaujaly, když se mají po každém použití voskovat 😠

ulli007
30. júl 2009

vela vecí sme nakupili zbytočne.ja som nevyužila prebalovací stôl,vela oblečenia (hlavne bodynka na krátky rukáv),kozmetika (hlavne mastičky na ritku),lehátko do vane,....a čo sa týka toho monitoru tak mojej dcére zachránil život,prestala dýchať a to 2x. 😕

jasminet
26. nov 2009

rychlozavinovacku (dostali sme, lebo som si ju vybrala) - mala sa narodila v lete, kratky mantinel okolo postielky (mala strkala nozky medzi mriezky hned tam, kde mantinel skoncil), teplomer na flase (teraz som ho nasla), podprsenku na kojenie. vsetko ostatne pouzivame, ale zas sme pristupovali s rozvahou k nakupom cohokolvek 😀