Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ktorý monitor dychu je spoľahlivý?

bibi52016
29. apr 2016

...mne sa celkom pozdáva tento mate s ním skúsenosti ?

evittam
29. apr 2016

@bibi52016 Za mňa - žiadny. Pokiaľ samozrejme nemáš predčasne narodené dieťa alebo nejak postihnuté alebo choré dieťa. Zbytočne vyhodené peniaze. Mám dve zdravé deti - nikdy som niečo podobné nepotrebovala - našťastie. Ber to ako môj názor na vec. 😉

palculienka123
29. apr 2016

Neviem porovnať, ja mám Snuza hero a som maximálne spokojná.

chiara189
29. apr 2016

My mame babysense II a je super ani jeden falosny poplach a to maly lieta po celej postielke

monciky
29. apr 2016

ja som mala presne ten co si dala na foto, a bol super, uz sluzi kamoske, kedze po 1,5 roku som ho predala....

tinqua
30. apr 2016

My sme mali angelcare...vsetko super, neboli ani falosne poplachy, cenovo ok....akurat malo odolny 🙂 mala ho dva razy oplieskala a bolo po nom

petulda333
30. apr 2016

Babysense II a je super

eliskaevicka
30. apr 2016

Babysense II A mám ho aj na predaj. Ani raz nesklamal. 🙂

stesil
30. apr 2016

Ja som mala Angel Care

luciahudecova
30. apr 2016

Monitory dychu neznížili úmrtnosť dojčiat... Za mna žiadny... Vela som čítala o tom a presne, len vyhodené peniaze.

monikaema1975
1. máj 2016

Tiež doporučujem Babysense II. Ak by som sa mala rozhodnúť ešte raz, určite monitor, a určite tento

yanni
1. máj 2016

Pre zdrave donosene dieta ziadny. Naco? Zbytocne vyhodene prachy. Styri deti, nemali sme monitor nikdy a dokonca ani len Babyphone.
A nie, ani jedno dieta nespalo v manzelskej posteli. Od narodenia v postielke a od 3-4 mesiacov aj vo svojej izbicke.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli