Kvalitné dojčenské fľaše a hrnčeky

kuriatkocervene
18. apr 2022

Ahojte prosím poraďte mi nejaké kvalitné dojčenské fľaše, ktoré samovoľne netečú,iba keď bábo saje. Tiež nejaké uciace poháriky a fľašky so slamkou, ktoré nevytekaju... 🙂

janulik2008
18. apr 2022

Fľašky MAM majú cumlíky ktoré neteču 😀

kandelabra
18. apr 2022

Ahoj, ja som používala MAM, myslím že cumle X nepretekajú (moja malá to neznášala a viem že s týmito bola ok) a majú aj fľašu na učenie s náustkom. Nepretekal ani 360 pohárik, ale ten u nás nemal úspech. So slamkou čo som skúšala všetky tiekli.

petamich
18. apr 2022

flasu mame MAM a poharik NUK, uspech u nas ma NUK 🙂 jednoducho mu sadol a rad z neho pije (9M ma)

vevulik18
18. apr 2022

@petamich ahoj, prosím tá ktorý hrnček máte presne ? Ďakujem 🙂

petamich
18. apr 2022

@vevulik18 tento len inej farby 🙂 skusala som viacere (Avent, Tommee) a tento sa velmi dobre ujal

vevulik18
18. apr 2022

@petamich lebo naša z ničoho nechce vobec vodu piť ani z fľaše , tak vyskúšam , ďakujem 🙂

petamich
18. apr 2022

@vevulik18 nas tiez nebol zvyknuty, lebo je na MM, ked sme ale zacali s prikrmom a toho mlieka je menej a menej, tak sme to museli riesit - UM (ked nahodou je emergency situacia) nam vypije z plastovej MAM flase s drziakmi a vodu len z tohto NUK, sklenene flase nechce, inak za pokus stoji, ze vie pit aj z tej malej 0.33 Lucky s tym sosacikom 😂 asi vsetko co sa da "sat" sa mu paci, aj slamku som uz skusala resp. flasu so slamkou ale tam si potiahne vela a strasne sa kucka

drzim paste! 🙂